http://arch.voltahorse.pl/

:: HZR-B Wolica, 4-6.04.2008
Artykuł dodany przez: admin (2008-04-07 15:13:25)

HALOWE ZAWODY REGIONALNE W SKOKACH
WOLICA, 4-6.04.2008
PIĄTEK 04.04.2008


Konkurs nr 2- klasy L - dokładności art.238.1.1
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBWYNIKCZAS
1ARENAJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1JAROTAAGATA KUŚWIKKJ WOLICA0N
1BERYLLNATALIA MAJCHROWICZKJ CWAŁ POZNAŃ0N
1DELICJAPAULINA JASSAŁKJ0N
1ALOSCHEJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1ARKA SWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO0N
1MISSISIPIPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO0N
1LADY BROWNAGATA KUŚWIKKJ WOLICA0N
9DARIWAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM4N
9DELICJAPAULINA JASSAŁKJ4N
9EWITAPIOTR STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI4N
12NIOBEANDRZEJ KUŚWIKKJ WOLICA5 
13CONTENDRO SONPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO62
14LUNAWOJCIECH PAŻUCHAAKU THOMSON73
15WULAWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO8N
15WULAWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO8N
17GRACJAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI12N



Konkurs nr 3 - klasy P- dwufazowy art.274.5.3
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBI FAZAII FAZACZAS
1CZECZOTKAMICHAŁ NOWACKIPOSADOWSKIE TOW.JEŹDZ.0025.09
2TOSKANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0026.07
3AMETYSTMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0028.28
4ODKOSKATARZYNA JASSAŁKJ0031.14
5WAREGKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0031.55
6A'VOLTAIRNATALIA GASZYŃSKA-BĄKSOKÓŁ DAMASŁAWEK0031.57
7ARKO SWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO0034.08
8ALGERIA DNATALIA GASZYŃSKA-BĄKSOKÓŁ DAMASŁAWEK0035.81
9ARENAJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0035.96
10CZATANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0036.29
11ROLANDPAULINA JASSA ŁKJ0138.09
12DILMARANGELIKA OJCZENASZKJ SOLEC KUJAWSKI0140.15
13RICARDOAGATA KUŚWIKKJ WOLICA0425.69
14ALIENMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0426.52
15MISSISIPIPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO0430.96
16STROFAKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0434.92
17CASCARDWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO0745.38
18ORTONJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0745.42
19BERYLLNATALIA MAJCHROWICZKJ CWAŁ POZNAŃ01147.92
20DARIWAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM01561.00
21KARTELKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0EL 
22LADY BROWNAGATA KUŚWIKKJ WOLICA4  
23ALOSCHEJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM4  
24PUMARMARITA SZYMAŃSKAKJ WOLICA4  
25JAROTAAGATA KUŚWIKKJ WOLICA4  
26VLORET BKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM6  
27GRACJAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI8  
28ONLY YOUZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK8  
29LUNAWOJCIECH PAŻUCHAAKU THOMSON12  



Konkurs nr 4 – klasy N - dwufazowy – Mała Runda art.274.5.3
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBI FAZAII FAZACZAS
1TOSCANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0030.50
2WIINNERKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0033.73
3STROFAKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0034.53
4KARTELKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0035.14
5ONLY YOUZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK0037.73
6CASCARDWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO0038.78
7ALGERIA DNATALIA GASZYŃSKA-BĄKSOKÓŁ DAMASŁAWEK0039.94
8ROLANDPAULINA JASSA ŁKJ0040.01
9WAREGKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0436.73
10LAOWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO0439.35
11VLORET BKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0646.46
12PINOTANGELIKA OJCZENASZKJ SOLEC KUJAWSKI0832.30
13KAROLINKAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0EL 
14RICARDOAGATA KUŚWIKKJ WOLICA0REZ 
15CZECZOTKAMICHAŁ NOWACKIPOSADOWSKIE TOW. JEŹDZ.4  
16GIOCONDAZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK4  
17AMETYSTMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI4  
18RADONZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK4  
19CZTANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM6  
20A'VOLTAIRNATALIA GASZYŃSKA-BĄKSOKÓŁ DAMASŁAWEK8  
21ODKOSKATARZYNA JASSAŁKJ8  
22ORTONJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM8  
23CAMPUS 4 DARIA KLIMECKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM8  
24CAROMINE SALEKSANDRA ZBROSZCZYKAKU THOMSON8  
25ALIENMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM13  



Konkurs nr 5 - klasy C - dwufazowy - Duża Runda art.274.5.3
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBI FAZAII FAZACZAS
1WINNERKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0036.74
2PINOTANGELIKA OJCZENASZKJ SOLEC KUJAWSKI0038.59
3KAROLINKAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0433.29
4SILISTRIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0433.88
5LAOWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO01045.10
6GIOCONDAZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK4  
7CAROMINE SALEKSANDRA ZBROSZCZYKAKU THOMSON8  
8RADONZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK16  



SOBOTA 05.04.2008

Konkurs nr 12- klasy L - dokładności art.238.1.1
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBWYNIKCZAS
1OLANDIJAN KUREKKJ ABAKUS KACZYNA0N
1OLANDIJAN KUREKKJ ABAKUS KACZYNA0N
1CONTENDROSONPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO0N
1KWIRYNANNA DYNERLKJ PLATAN WROCŁAW0N
1MASKADOJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1BTITNEYJAN KUREKKJ ABAKUS KACZYNA0N
7DELICJAPAULINA JASSAŁKJ0N
1EDENROMAN KOSTECKIKJ WOLICA0N
1BERYLLNATALIA MAJCHROWICZKJ CWAŁ POZNAŃ0N
1DILMARANGELIKA OJCZENASZKJ UNIA SOLEC KUJAWSKI0N
1JAROTAAGATA KUŚWIKKJ WOLICA0N
1TEQULIA SUNRISEJUSTYNA STRZAŁKOWSKALKJ PLATAN WROCŁAW0N
1GRACJAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0N
1MISSISIPIPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO0N
1IRMAJAN KUREKKJ ABAKUS KACZYNA0N
1LADY BROWNMAJA JANISZUKKJ WOLICA0N
17WULAWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO4N
17DELICJAPAULINA JASSAŁKJ4N
17LUNAWOJCIECH PAŻUCHAAKU THOMSON4N
17BTITNEYJAN KUREKKJ ABAKUS KACZYNA4N
21PUMARMARITA SZYMAŃSKAKJ WOLICA8N
21GENEWAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI84
21WULAWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO8N
21MARAKESZAGNIESZKA GUTLKJ PLATAN WROCŁAW8N
25DARIWAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM113
25EQUERCUSJACEK STASIAKBRACTWO KONNE ŚW.MARCINA11N
 EWITAPIOTR STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKIEL 
 SMIRNOFFTOMASZ SUCHECKIUNIGLOB GOZDÓWEL 



Konkurs nr 13 - klasy P- zwykły art.274.5.3
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBWYNIKCZAS
1WAREGKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM057.78
2ORTONJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM059.28
3JAROTAAGATA KUŚWIKKJ WOLICA059.69
4A'VOLTAIRNATALIA GASZYŃSKA-BĄKSOKÓŁ DAMASŁAWEK061.10
5IRMAJAN KUREKKJ ABAKUS KACZYNA061.29
6ODKOSKATARZYNA JASSA ŁKJ066.35
7CZTANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM068.75
8ARENAJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM070.73
9ALOSCHAJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM070.87
10UCAYALITOMASZ KUCZERAWYLKJ PLATAN WROCŁAW072.33
11TEQULIA SUNRISEJUSTYNA STRZAŁKOWSKALKJ PLATAN WROCŁAW073.04
12VLORET BKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM074.28
13ONLY YOUZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK074.28
14ALABASTERTOMASZ SUCHECKIUNIGLOB GOZDÓW074.42
15ROLANDPAULINA JASSA ŁKJ074.71
16DILMARANGELIKA OJCZENASZKJ UNIA SOLEC KUJAWSKI076.89
17LUNAWOJCIECH PAŻUCHAAKU THOMSON180.25
18KWIRYNANNA DYNERLKJ PLATAN WROCŁAW180.64
19RALPHJACEK STASIAKBRACTWO KONNE ŚW.MARCINA4.57.82
20MISSISIPIPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO461.00
21TOSKANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM462.71
22ALIENMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM462.85
23MARAKESZAGNIESZKA GUTLKJ PLATAN WROCŁAW467.13
24DARIWAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM469.37
25AMETYSTMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI470.35
26GAJATOMASZ KUCZERAWYLKJ PLATAN WROCŁAW472.85
27ARKO SWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO475.72
28GENEWAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI683.12
29RICARDOAGATA KUŚWIKKJ WOLICA868.07
30EQUERCUSJACEK STASIAKBRACTWO KONNE ŚW.MARCINA876.22
31LADY BROWNMAJA JANISZUKKJ WOLICA1269.30
32BERYLLNATALIA MAJCHROWICZKJ CWAŁ POZNAŃ1379.47
 GRACJAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKIEL 
 CZECZOTKAMICHAŁ NOWACKIPOSADOWSKIE TOW.JEŹDZ.EL 
 PUMARMARITA SZYMAŃSKAKJ WOLICAEL 



Konkurs nr 14 – klasy N - zwykły – Mała Runda art.274.5.3
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBWYNIKCZAS
1KAROLINKAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM056.97
2RALPHJACEK STASIAKBRACTWO KONNE ŚW.MARCINA059.53
3ALGERIA DNATALIA GASZYŃSKA-BĄKSOKÓŁ DAMASŁAWEK062.72
4ODKOSKATARZYNA JASSA ŁKJ064.45
5STROFAKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM065.03
6ALABASTERTOMASZ SUCHECKIUNIGLOB GOZDÓW066.93
7AMETYSTMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI067.02
8CAROMINE SALEKSANDRA ZBROSZCZYKAKU THOMSON068.20
9UCAYALITOMASZ KUCZERAWYLKJ PLATAN WROCŁAW075.43
10ROLANDPAULINA JASSA ŁKJ077.69
11LAOWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO178.35
12ALIENMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM459.21
13ORTONJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM461.13
14GAJATOMASZ KUCZERAWYLKJ PLATAN WROCŁAW464.39
15A'VOLTAIRNATALIA GASZYŃSKA-BĄKSOKÓŁ DAMASŁAWEK464.77
16VLORET BKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM465.95
17ONLY YOUZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK475.50
18RICARDOAGATA KUŚWIKKJ WOLICA578.67
19TOSCANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM683.26
20ARKO SWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO789.00
21RADONZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK875.89
22KARTELKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM877.35
23WAREGKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM1265.47
24CZTANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM1275.46
25WIRKATARZYNA GÓRNAKJ ROLBUD II BARANÓWEK1586.64
26HALOGENKATARZYNA GÓRNAKJ ROLBUD II BARANÓWEK1672.22
27CZECZOTKAMICHAŁ NOWACKIPOSADOWSKIE TOW. JEŹDZ.1779.50
 CAMPUS 4 DARIA KLIMECKAKJ AGRO-HANDEL ŚREMEL 



Konkurs nr 15 - klasy C - zwykły - Duża Runda art.274.5.3
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBWYNIKCZAS
1CASCORDWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO077.55
2LAOWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO471.12
3PIRATANGELIKA OJCZENASZKJ SOLEC KUJAWSKI476.08
4WINNERKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM859.87
5KAROLINKAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM875.30
6HALOGENKATARZYNA GÓRNAKJ ROLBUD II BARANÓWEK1266.24
7SILISTRIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM1270.00
 CAROMINE SALEKSANDRA ZBROSZCZYKAKU THOMSONEL 
 GIOCONDAZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEKEL 



NIEDZIELA 06.04.2008

Konkurs nr 22- klasy L –dokładności art.238.1.1
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBWYNIKCZAS
1COSTARICAKATARZYNA BOROWCZYKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0N
2GRACJAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0N
3MISSISIPIPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO0N
4WULAWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO0N
5DELICJAPAULINA JASSAŁKJ0N
6MASKADOJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
7BERYLLNATALIA MAJCHROWICZKJ CWAŁ POZNAŃ0N
8INSPIRAPIOTR NAWROCKIKJ KAJA CEKÓW0N
9CONTENDROSONPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO0N
10NIOBEANDRZEJ KUŚWIKKJ WOLICA0N
11PUMARMARITA SZYMAŃSKAKJ WOLICA0N
12NIOBEANDRZEJ KUŚWIKKJ WOLICA0N
13DELICJAPAULINA JASSAŁKJ4N
14WULAWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO4N
15LAMPARTGABRIELA BIEDKAKJ JAKO JARANTÓW4N
16DARIWAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM5N
17EWITAPIOTR STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI8N
18LUNAWOJCIECH PAŻUCHAAKU THOMSON95
19GENEWAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI91
20SMIRNOFFTOMASZ SUCHECKIKJ UNIGLOB GOZDÓW102
21EQUERCUSJACEK STASIAKBRACTWO KONNE ŚW.MARCINA146
 EDENROMAN KOSTECKIKJ WOLICAEL 



Konkurs nr 23- klasy P- z jokerem art.269.5
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBWYNIKBŁĘDYCZAS
1RALPHJACEK STASIAKBRACTWO KONNE ŚW.MARCINA44033.76
2WAREGKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM44035.74
3JAROTAAGATA KUŚWIKKJ WOLICA44036.56
4ALIENMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM44038.25
5DARIWAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM44039.05
6LAMPARTGABRIELA BIEDKAKJ JAKO JARANTÓW44040.90
7EQUERCUSJACEK STASIAKBRACTWO KONNE ŚW.MARCINA44041.39
8A'VOLTAIRNATALIA GASZYŃSKA-BĄKSOKÓŁ DAMASŁAWEK44042.80
9ARKO SWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO44043.17
10BERYLLNATALIA MAJCHROWICZKJ CWAŁ POZNAŃ44043.80
11ORTONJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM44044.17
12STROFAKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM44044.24
13CZTANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM44044.92
14PUMARMARITA SZYMAŃSKAKJ WOLICA44046.51
15ARENAJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM44046.53
16DILMARANGELIKA OJCZENASZKJ UNIA SOLEC KUJAWSKI44046.62
17ALOSCHAJOANNA KRZYŻOSTANIAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM44047.40
18VLORET BKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM44049.71
19GRACJAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI44055.18
20LUNAWOJCIECH PAŻUCHAAKU THOMSON43156.81
21ONLY YOUZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK43156.89
22MISSISIPIPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO40246.59
23CONTENDROSONPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO30160.14
24GENEWAMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI28168.02



Konkurs nr 26 –klasy N- z jokerem art.269.5
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBWYNIKCZASBŁĘDY
1ALABASTERTOMASZ SUCHECKIUNIGLOB GOZDÓW4451.340
2WIRKATARZYNA GÓRNAKJ ROLBUD II BARANÓWEK4454.550
3CZECZOTKAMICHAŁ NOWACKIPOSADOWSKIE TOW. JEŹDZ.3951.532
4AMETYSTMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI3863.341
5CAMPUS 4 DARIA KLIMECKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM3650.480
6RICARDOAGATA KUŚWIKKJ WOLICA3668.841



Konkurs nr 25 – 130 cm- zwykły z rozgrywką– Grand Prix - art.238.1.2
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBWYNIKCZASROZGRCZAS
1SILISTRIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM065.40033.59
2CASCORDWOJCIECH SZESZYCKILZS LECH GNIEZNO066.25039.46
3LAOWOJCIECH SZESZYCKILZS LECH GNIEZNO065.060REZ
4KAROLINKAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM460.92  
5WINNERKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM461.53  
6PIRATANGELIKA OJCZENASZKJ UNIA SOLEC KUJAWSKI576.51  
7HALOGENKATARZYNA GÓRNAKJ ROLBUD II BARANÓWEK858.69  
8TOSCANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM1262.17  
9CAROMINE SALEKSANDRA ZBROSZCZYKAKU THOMSON1660.54  



Finał Małej Rundy -dwufazowy -120 cm
LPKOŃ ZAWODNIKKLUBI FAZAII FAZACZAS
1TOSCANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0029.28
2ALIENMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0029.84
3WAREGKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0029.91
4A'VOLTAIRNATALIA GASZYŃSKA-BĄKSOKÓŁ DAMASŁAWEK0030.28
5RADONZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK0030.86
6STROFAKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0031.96
7VLORET BKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0032.35
8CAMPUS 4 DARIA KLIMECKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM0032.98
9KARTELKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0039.15
10WINERKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0428.20
11GIOCONDAZOFIA POŁCZYŃSKASOKÓŁ DAMASŁAWEK0433.80
12LAOWOJCIECH SZESZYCKIKJ LECH GNIEZNO0433.92
13RALPHJACEK STASIAKBRACTWO KONNE ŚW.MARCINA0830.37
14ALABASTERTOMASZ SUCHECKIUNIGLOB GOZDÓW0957.53
15RICARDOAGATA KUŚWIKKJ WOLICA0EL 
16CZECZOTKAMICHAŁ NOWACKIPOSADOWSKIE TOW. JEŹDZ.0EL 
17AMETYSTMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0REZ 
18CZTANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM4  
19ORTONJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM4  
20CAROMINE SALEKSANDRA ZBROSZCZYKAKU THOMSON4  
21HALOGENKATARZYNA GÓRNAKJ ROLBUD II BARANÓWEK4  
22ODKOSKATARZYNA JASSA ŁKJ5  
23WIRKATARZYNA GÓRNAKJ ROLBUD II BARANÓWEK8  
 ROLANDPAULINA JASSA ŁKJREZ  



adres tego artykułu: http://arch.voltahorse.pl//articles.php?id=4888