Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Baileys - pasze dla koni
konie
konie
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
sas
konie
konie
asda
konie
konie
konie

Artykuły > Co w gnoju piszczy...
konny, końskie

sortuj według: tytułu | daty | popularności

CHLEN
CHLEN
odsłon: 31
Praca w Irlandii
W lutym wróciłam z Irlandii, gdzie pracowałam w stajni hunterów (konie do polowań na lisy). Właśnie zakończyła się moja walka z nieuczciwym pracodawcą, więc postanowiłam opisać, na jakie warunki można trafić i jak można walczyć o swoje. Zdaję sobie sprawę, że nieszczęśliwy traf sprawił, iż tak źle trafiłam, ale z drugiej strony otrzymywałam sygnały od znajomych, że nie była to sytuacja odosobniona.
odsłon: 6881
Kilka słów o Bodzentynie
      Od kilkunastu lat mieszkam niedaleko miasteczka Bodzentyn i wraz z rodziną prowadzę niedużą stadninę koni rasy małopolskiej. Miejscowość ta znana jest przede wszystkim z odbywających się co poniedziałek dużych targów końskich. Z racji zainteresowań dość często bywałam tam i muszę przyznać, że parę lat temu traktowanie zwierząt pozostawiało wiele do życzenia.
odsłon: 4914
Potrzebna pomoc!!!
odsłon: 3126
Edytka
Dwunastoletnia Edytka z Choroszczy k. Białegostoku cierpi na mukowiscydozę. Mukowiscydoza jest chorobę nieuleczalną. Dziewczynka uwielbia zwierzęta, a jej największym marzeniem było posiadanie własnego konia. Konia o odpowiednim usposobieniu z przyjemnością podarowali Edycie Państwo Maria i Mikołaj Rey - właściciele Szarży Bolęcin.
odsłon: 3512
Skradziono źrebaka !
W dniu 24 czerwca została skradziona klaczka kuca - Lwa. Źrebak urodził się 05.05.2005 i był jeszcze karmiony przez matkę. Koń w tej chwili jest ciemny, ale w przyszłości będzie siwy. Klacz ma charakterystyczną odmianę na głowie. Apelujemy o pomoc w jej odnalezieniu ! Za wskazanie miejsca pobytu Lwy wysoka nagroda. Kontakt: rym55@ggs.ch
odsłon: 2372
Dzień Ziemi - Warszawa, 24.04.2005
Stacja Politechnika. Metro wypluwa gęsty tłum, a potem ten tłum niesie prosto na Pola Mokotowskie. Tu po raz 15 świętowano w Warszawie Dzień Ziemi.
odsłon: 2068
Lista skradzionych siodeł
W nocy z 30 na 31 marca w stajni sportowej FER-Więckowice k.Poznania włamano się do siodlarni i skradziono 15 siodeł skokowych firm: Kifer, passier, rossli (szwajcarskie), prestige, kentaur, piff, siodło na pony oraz żele (12 szt) i podkładki pod siodło (2 szt) wraz z czaprakami. Zostały skradzione także ogłowia w ilości 11 szt, kantary skórzane i parciane.
odsłon: 3652
Kradzież konia
Skradziono konia-klaczkę rasy wielkopolskiej, maści siwej, ok. 1.57, 10 lat - z Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego. Znalazcę bądź informatora proszę o kontakt na nr (095) 7481584. Przewidywana nagroda. Proszę, pomóżcie mi ją znaleźć!
odsłon: 2608
O kilka godzin za późno……
odsłon: 4523
Kolejna kradzież
W nocy z 17 na 18 stycznia 2005r skradziono 4 źrebne klacze rasy wlkp. Złodzieje wyprowadzili konie ze stajni w Sokołowie 33 (koło Izbicy Kujawskiej , 30 km od Koła i 35km od Włocławka, woj. kujawsko-pomorskie) i zapakowali je do stojących w pobliżu dwóch samochodów z przyczepami do transportu koni.
odsłon: 3269
Dobre wychowanie ?
Jeździectwo, jako sport o wielowiekowej, pięknej tradycji, powinno zrzeszać ludzi hołdujących zasadom dobrego wychowania. Niestety, wydarzenia do których doszło podczas Halowych Zawodów Regionalnych w JKS Przybyszewo przy Wyższej Szkole Marketingu i Zarządzania w Lesznie dnia 17 października 2004 pokazały, że jest zupełnie inaczej.
odsłon: 7610
Kolejny koń....
W dniu dzisiejszym została kupiona kolejna klacz. Kasablanka przebywała u osoby prywatnej w okolicach Nowego Targu. U klaczy rozpoznano ochwat mechaniczny i miała załatwioną już wycieczkę do ubojni. Szybka reakcja Darka, Moniki i ich znajomych pozwoliła nam na jej wykup. To oni w ogromnej mierze przyczynili się do tego, że koń wciąż żyje.
odsłon: 3149
Mira i Mefisto - podaruj nowe życie
Właściciel jednej ze stajni pod Krakowem, zdecydował sie na likwidację ośrodka - wszystkie konie tam przebywające zostały sprzedane handlarzowi. Wśród tych kilkunastu koni, jest też 10-lenia Mira ze swoim źrebakiem - Mefisto. Klacz ma chore nogi i nigdy nie będzie się nadawała do użytkowania pod siodłem czy też w zaprzęgu. Mefisto urodził się z ciąży bliźniaczej - ale jego siostra niestety była za słaba aby przeżyć, padła kilka minut po przyjściu na świat.
odsłon: 8206
Kradzież konia
Klacz Pasja została uprowadzona z prywatnej stajni w Puszczykowie koło Poznania. Wyłamano kłódki i wywarzono drzwi łomem. Ślady prowadzą do pewnego momentu i później się urywają. Koń nie został jak sądzili policjanci, wprowadzony bezpośrednio do przyczepy, lecz prowadzony na terenie Puszczykowa przez sady, leśne ścieżki, a także pomiędzy zabudowaniami. Ślad się urywa.......... poszukiwania trwają
odsłon: 3421
strona: [1] [2] | wszystkich artykułów: 26

konie
Kalendarz
konie
konie
Galeria
konie
konie
  konie

koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki
œwiat koni, koński targ  

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki
koń, konie, jazda konna, jeździectwo
[Fri, 03 Dec 2021 15:35:55 +0100] 0.122 s