Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Baileys - pasze dla koni
konie
konie
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
sas
konie
konie
asda
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Jeździectwo > Franke Sloothaak – trzykrotny medalista Igrzysk Olimpijskich, potwierdził swój start w Paradzie Jeździeckiej CSI***
konny, końskie

Franke Sloothaak – trzykrotny medalista Igrzysk Olimpijskich, potwierdził swój start w Paradzie Jeździeckiej CSI***
w Katowicach (4-7 grudnia 2008 r.)


Franke Sloothaak – trzykrotny medalista Igrzysk Olimpijskich (Los Angeles 1984, Seul 1988 i Atlanta 1996) potwierdził swój udział w organizowanej w pierwszy weekend grudnia w katowickim Spodku Paradzie Jeździeckiej CSI***. Niemiecki zawodnik będzie jedną z największych gwiazd tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się imprezy.

Sloothaak to jeden z najbardziej utytułowanych jeźdźców świata, od ponad dwóch dekad sięgający po medale na największych jeździeckich zawodach rangi mistrzowskiej. Urodzony w Holandii, ale reprezentujący barwy Niemiec zawodnik w swojej długiej i obfitującej w sukcesy karierze trzykrotnie stawał na olimpijskim stopniu podium. Na Igrzyskach Olimpijskich w Seulu i Atlancie zdobył medale z najcenniejszego kruszcu, w Los Angeles wywalczył zaś brązowy „krążek”.

Oprócz medali olimpijskich na imponujący dorobek Franke’a Sloothaaka składają się także: wywalczone w 1994 i 1998 roku tytuły mistrza świata oraz srebrny medal mistrzostw Europy z 1991 roku z francuskiego La Baule. Sloothaak to ponadto czternastokrotny uczestnik finałów Pucharu Świata i zawodnik, który trzynaście razy stawał na podium w mistrzostwach Niemiec, trzykrotnie zdobywając w nich złoty medal.

Wygrał niezliczoną ilość zawodów Grand Prix, a z reprezentacją Niemiec wielokrotnie wygrywał Puchary Narodów, na wszystkich uznanych hipodromach świata. Franke Sloothaak jest poważnym faworytem w Pierwszym w historii POLISH MASTERS.

Niemiecki zawodnik to jedna z gwiazd organizowanej w dniach 4-7 grudnia 2008 roku Parady Jeździeckiej CSI*** w Katowicach. Jest on gwarantem tego, że impreza będzie stała na bardzo wysokim sportowym poziomie. Również od strony organizacyjnej, dzięki technologicznemu wsparciu uznanych w jeździeckim świecie marek, katowickie zawody zapowiadają się jako najlepsza impreza jeździecka w Polsce.
Jej kulminacyjnym punktem będzie niedzielny Polish Masters, z pulą nagród wynoszącą 30 tysięcy euro, w którym start potwierdziło już wielu uznanych i renomowanych jeźdźców. Niezwykle ciekawie zapowiadają się również pozostałe konkursy zawodów, z Potęgą Skoku „Jump Disco Night” i Barbórka Cup na czele.
konny, jezdziecki, koński
komentarz[0] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki [Thu, 09 Dec 2021 08:27:29 +0100] 0.082 s