Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > ZR-B Leszno 22-23.11.2008
konny, końskie

Regionalne Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody
Leszno, 22-23 listopad 2008

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - dokładności bez rozgrywki (22-11-2008)
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--12CajeroDajana PawlickaKJ Jeziorki Osieczna051,18
1--12Atlantic MagicJulita DuszaKJ Kietlów053,68
1--12CajeroDajana PawlickaKJ Jeziorki Osieczna054,07
1--12MakranMichał JózefowskiKJ Jeziorki Osieczna055,43
1--12CzarterEwa NiestrawskaKJ Jeziorki Osieczna057,43
1--12Sylviusz MJacek KostroJantar Stryków057,43
1--12CzarterEwa NiestrawskaKJ Jeziorki Osieczna057,86
1--12MakranMichał JózefowskiKJ Jeziorki Osieczna063,50
1--12AtilanTomasz PyrekJKS Hanna065,09
1--12Casco FortunaSławomir KlóskaKJ Lotus Poznań065,64
1--12Casco FortunaSławomir KlóskaKJ Lotus Poznań067,42
1--12Gold CaretinoDaniel WieliczkoKJ Luks Nysa Gubin068,00
13--17Atlantic MagicJulita DuszaKJ Kietlów453,79
13--17King Fly WDaniel WieliczkoKJ Luks Nysa Gubin458,12
13--17SantiagoJacek KostroJantar Stryków459,37
13--17RozaAgnieszka KrzystyniakKJ Kalumet Boszkowo460,89
13--17RozaAgnieszka KrzystyniakKJ Kalumet Boszkowo470,50
18Samanta ClassicPiotr FragsteinJKS Start Suchlica572,98
19--21HaszyszJacek KostroJantar Stryków857,03
19--21CarlosMaciej GuzkowskiJKS "Rafi"858,37
19--21King Fly WDaniel WieliczkoKJ Luks Nysa Gubin859,71
BaletnicaDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.eli
BaletnicaDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.eli
RewastOliwia SydowLKJ "Abaria" Iwnoeli
RewastOliwia SydowLKJ "Abaria" Iwnoeli
AtilanTomasz PyrekJKS Hannaeli
AtilanTomasz PyrekJKS Hannaeli


2 - L - dokładności bez rozgrywki (22-11-2008)
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--29VektraEstera SzelągKopras Sp. z o.o.048,51
1--29ButanMonika PawłowskaKJ Jeziorki Osieczna051,78
1--29VektraEstera SzelągKopras Sp. z o.o.052,09
1--29Kizy RoseSandra NowakNiezrzeszona053,73
1--29AhlertAnna Dziewolska (J.1991)LKJ Abaria Iwno054,01
1--29GracjaMaciej Charliński"Cwał" Poznań055,45
1--29GracjaMaciej Charliński"Cwał" Poznań056,57
1--29RubinMaria LangnerKJ Jeziorki Osieczna056,98
1--29CzarodziejMagdalena WiśniewskaSKJ Dąbraczanka Pępowo058,20
1--29MarsAleksandra MaziarzKJ Stajnia Krzyżanowice058,25
1--29TornadoAgnieszka KrzystyniakKJ Kalumet Boszkowo058,34
1--29Sylviusz MJacek KostroJantar Stryków058,43
1--29TangoZofia Dziewolska (J.1990)LKJ Abaria Iwno058,79
1--29ChadallyGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów059,21
1--29MonsoonTomasz PyrekJKS Hanna059,76
1--29RewirSławomir KaczmarekKJ Jeziorki Osieczna060,09
1--29ObsesjaSławomir KaczmarekKJ Jeziorki Osieczna060,09
1--29Samanta ClassicPiotr FragsteinJKS Start Suchlica060,50
1--29ScarletDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.060,81
1--29SantiagoJacek KostroJantar Stryków061,12
1--29Arko SWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno061,59
1--29ZapateroJacek KostroJantar Stryków061,79
1--29Dalanda ZGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów061,85
1--29BazaltGrzegorz HomziukKJ "Volta" Miłocice062,03
1--29ObsesjaDagmara MotekKJ Jeziorki Osieczna062,18
1--29RodrigoTomasz PyrekJKS Hanna062,43
1--29ZapateroJacek KostroJantar Stryków062,76
1--29Corrado BoySławomir KlóskaKJ Lotus Poznań062,93
1--29CzarodziejMagdalena WiśniewskaSKJ Dąbraczanka Pępowo063,50
30--38HaszyszJacek KostroJantar Stryków455,70
30--38HaszyszJacek KostroJantar Stryków456,03
30--38MarlenaAnna MiśkiewiczKJ "Volta" Miłocice456,65
30--38CelibatNina KozarKJ Jeziorki Osieczna457,64
30--38TornadoAgnieszka KrzystyniakKJ Kalumet Boszkowo457,82
30--38CarlosMaciej GuzkowskiJKS "Rafi"460,35
30--38Samanta ClassicPiotr FragsteinJKS Start Suchlica460,56
30--38Gold CaretinoDaniel WieliczkoKJ Luks Nysa Gubin462,46
30--38MakranMichał JózefowskiKJ Jeziorki Osieczna469,01
39RapsŻaneta Walorczyk (J.1991)UKJ Leśny Dwór Pakówka574,61
40--45RapsŻaneta Walorczyk (J.1991)UKJ Leśny Dwór Pakówka849,54
40--45MarsAleksandra MaziarzKJ Stajnia Krzyżanowice853,37
40--45Sylviusz MJacek KostroJantar Stryków860,71
40--45EventGrzegorz HomziukKJ "Volta" Miłocice861,61
40--45Mari Lando Lero PTomasz PyrekJKS Hanna863,21
40--45ScarletDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.869,45
46Mari Lando Lero PTomasz PyrekJKS Hanna1266,20
Kizy RoseSandra NowakNiezrzeszonaeli
MilenkaMaria Trojnara (J.1991)UKJ Leśny Dwór Pakówkaeli
DekalogAngela Giezek (J.1991)UPKJ "Gozdawa" Kuźniczyskoeli
MilenkaMaria Trojnara (J.1991)UKJ Leśny Dwór Pakówkaeli
BardDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.eli
BardDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.eli
DekalogAngela Giezek (J.1991)UPKJ "Gozdawa" Kuźniczyskoeli
TangoZofia Dziewolska (J.1990)LKJ Abaria Iwnoeli
SantiagoJacek KostroJantar Strykówrez


3 - P - zwykły (22-11-2008)
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CzumakŁukasz WoźniakMLKS Morena Sieraków041,50
2GoldikaSławomir KlóskaKJ Lotus Poznań046,57
3TsiraGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów047,92
4OrientKrzysztof SchroeterMLKS Morena Sieraków048,51
5Abigail 63Zofia Dziewolska (J.1990)LKJ Abaria Iwno049,01
6AdamJakub LudvikKJ Gladis049,42
7KserksesJacek MuraczewskiKJ Cwał Poznań050,05
8NeoEstera SzelągKopras Sp. z o.o.050,07
9ChadallyGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów050,79
10WiliczJakub LudvikKJ Gladis051,14
11JeremiIzabela Matysiak (J.1991)KJ Jeziorki Osieczna051,62
12HubalSylwester KosińskiSKJ Tradycja Siedlnica053,78
13LillyMaciej GuzkowskiJKS "Rafi"055,51
14BazaltGrzegorz HomziukKJ "Volta" Miłocice055,82
15Goldic RealKarolina FragsteinKJ Cavallo Bonin056,67
16RavenSławomir KlóskaKJ Lotus Poznań057,15
17Love ParadeKatarzyna KrawczykWKS Śląsk Wrocław058,45
18CheyenneWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno060,40
19MonsoonTomasz PyrekJKS Hanna061,81
20CarterWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno064,67
21LiberadoNatalia Drańczarek (J.1991)JKS Przybyszewo448,76
22MarlenaAnna MiśkiewiczKJ "Volta" Miłocice452,98
23RubinMaria LangnerKJ Jeziorki Osieczna454,40
24CelibatNina KozarKJ Jeziorki Osieczna459,48
25Dalanda ZGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów462,43
26AhlertAnna Dziewolska (J.1991)LKJ Abaria Iwno466,78
27EventGrzegorz HomziukKJ "Volta" Miłocice857,92
28Corrado BoySławomir KlóskaKJ Lotus Poznań1175,65
HejnałGrzegorz Kubik (J.1990)UKJ Leśny Dwór Pakówkaeli
PanamaAnna MiśkiewiczKJ "Volta" Miłociceeli
RodrigoTomasz PyrekJKS Hannaeli
Arko SWojciech SzeszyckiLZS Lech Gnieznoeli


4 - N - dwufazowy (22-11-2008)
I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1GoldikaSławomir KlóskaKJ Lotus Poznań045,90020,43300 PLN
2CzumakŁukasz WoźniakMLKS Morena Sieraków044,34021,26200 PLN
3Abigail 63Zofia Dziewolska (J.1990)LKJ Abaria Iwno039,92022,04100 PLN
4OrientKrzysztof SchroeterMLKS Morena Sieraków042,68022,4250 PLN
5CheyenneWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno045,14026,57
6CarterWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno047,18026,64
7RavenSławomir KlóskaKJ Lotus Poznań051,28027,73
8Love ParadeKatarzyna KrawczykWKS Śląsk Wrocław046,43029,71
9IkarMaciej GłuszekUKJ Leśny Dwór Pakówka045,18421,64
10Todiena IIGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów043,14421,76
11AdamJakub LudvikKJ Gladis043,42822,40
12JeremiIzabela Matysiak (J.1991)KJ Jeziorki Osieczna041,20eli
13Ramirez KMateusz WojciechowskiKJ Agro-Handel Śrem045,10eli
14KserksesJacek MuraczewskiKJ Cwał Poznań441,86
15ButanSławomir KaczmarekKJ Jeziorki Osieczna442,14
16EmillyMaciej GłuszekUKJ Leśny Dwór Pakówka444,34
17Goldic RealKarolina FragsteinKJ Cavallo Bonin445,81
18DagestanDawid WojciechowskiKJ Agro-Handel Śrem446,76
19HubalSylwester KosińskiSKJ Tradycja Siedlnica450,90
20LiberadoNatalia Drańczarek (J.1991)JKS Przybyszewo846,57
21WiliczJakub LudvikKJ Gladis846,61
22NeoEstera SzelągKopras Sp. z o.o.954,17
23TsiraGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów1242,73
24LillyMaciej GuzkowskiJKS "Rafi"2467,64
PanamaAnna MiśkiewiczKJ "Volta" Miłociceeli


5 - C - zwykły z rozgrywką (22-11-2008)
RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1DagestanDawid WojciechowskiKJ Agro-Handel Śrem459,39100 PLN
2SylwioMarcin BętkowskiJKS Fer Więckowice462,4050 PLN
3Todiena IIGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów860,51
4CanteroMarcin BętkowskiJKS Fer Więckowice1072,59
5Ramirez KMateusz WojciechowskiKJ Agro-Handel Śrem1472,84


6 - LL - dokładności bez rozgrywki (23-11-2008)
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--14MakranMichał JózefowskiKJ Jeziorki Osieczna050,45
1--14Czarny KońAurelia GanczarNiezrzeszona051,79
1--14CajeroDajana PawlickaKJ Jeziorki Osieczna052,11
1--14CzarterEwa NiestrawskaKJ Jeziorki Osieczna052,72
1--14BardDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.053,34
1--14CajeroDajana PawlickaKJ Jeziorki Osieczna053,92
1--14Atlantic MagicJulita DuszaKJ Kietlów054,07
1--14CzarterEwa NiestrawskaKJ Jeziorki Osieczna054,50
1--14HartonTomasz LembiczKJ Jeziorki Osieczna055,00
1--14BardDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.055,71
1--14HaszyszJacek KostroJantar Stryków056,46
1--14Sylviusz MJacek KostroJantar Stryków057,39
1--14SantiagoJacek KostroJantar Stryków057,86
1--14KoraDaniel WieliczkoKJ Luks Nysa Gubin060,20
15--16Czarny KońAurelia GanczarNiezrzeszona452,46
15--16KoraDaniel WieliczkoKJ Luks Nysa Gubin460,09
17HartonTomasz LembiczKJ Jeziorki Osieczna671,72
Atlantic MagicJulita DuszaKJ Kietlóweli
BaletnicaDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.eli
BaletnicaDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.rez


7 - L - dokładności bez rozgrywki (23-11-2008)
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--29HesterPrzemysław SiczyńskiSalar Gierłachowo047,79
1--29Mad MaxBartosz BaumKJ Jeziorki Osieczna049,79
1--29MarsAleksandra MaziarzKJ Stajnia Krzyżanowice049,89
1--29Mad MaxBartosz BaumKJ Jeziorki Osieczna050,40
1--29AhlertAnna Dziewolska (J.1991)LKJ Abaria Iwno050,50
1--29Realist 19Natalia JohnJK Kalumet Boszkowo052,11
1--29Apriori StarDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.052,18
1--29CelibatNina KozarKJ Jeziorki Osieczna052,89
1--29ChadallyGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów053,62
1--29MakranMichał JózefowskiKJ Jeziorki Osieczna053,70
1--29ScarletDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.053,95
1--29Kizy RoseSandra NowakNiezrzeszona054,37
1--29CarlosMaciej GuzkowskiJKS "Rafi"054,46
1--29EventGrzegorz HomziukKJ "Volta" Miłocice054,87
1--29BohunKinga Szczepańska055,53
1--29Arko SWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno055,90
1--29MaksymHanna OtffinowskaKJ Aromer Józefin055,92
1--29RozaAgnieszka KrzystyniakKJ Kalumet Boszkowo056,06
1--29AtilanTomasz PyrekJKS Hanna056,51
1--29RodrigoTomasz PyrekJKS Hanna058,54
1--29ZapateroJacek KostroJantar Stryków058,54
1--29Sylviusz MJacek KostroJantar Stryków058,65
1--29BazaltGrzegorz HomziukKJ "Volta" Miłocice058,90
1--29MonsoonTomasz PyrekJKS Hanna059,06
1--29ZapateroJacek KostroJantar Stryków059,14
1--29SantiagoJacek KostroJantar Stryków059,48
1--29HaszyszJacek KostroJantar Stryków059,70
1--29AtilanTomasz PyrekJKS Hanna060,12
1--29SantiagoJacek KostroJantar Stryków060,93
30--40MarsAleksandra MaziarzKJ Stajnia Krzyżanowice447,39
30--40BrodzicRafał ChorodeńskiKJ Jeziorki Osieczna451,92
30--40RozaAgnieszka KrzystyniakKJ Kalumet Boszkowo453,73
30--40Samanta ClassicPiotr FragsteinJKS Start Suchlica454,95
30--40TornadoAgnieszka KrzystyniakKJ Kalumet Boszkowo455,00
30--40Kizy RoseSandra NowakNiezrzeszona455,06
30--40Sylviusz MJacek KostroJantar Stryków456,98
30--40TangoZofia Dziewolska (J.1990)LKJ Abaria Iwno457,03
30--40Mari Lando Lero PTomasz PyrekJKS Hanna459,50
30--40Dalanda ZGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów459,73
30--40ScarletDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.462,65
41CarlosMaciej GuzkowskiJKS "Rafi"773,48
42--44Samanta ClassicPiotr FragsteinJKS Start Suchlica856,50
42--44Mari Lando Lero PTomasz PyrekJKS Hanna859,12
42--44TangoZofia Dziewolska (J.1990)LKJ Abaria Iwno864,59
45--46BrodzicRafał ChorodeńskiKJ Jeziorki Osieczna983,67
45--46TangoZofia Dziewolska (J.1990)LKJ Abaria Iwno984,07
47MakranMichał JózefowskiKJ Jeziorki Osieczna1174,34
48HaszyszJacek KostroJantar Stryków1259,54
49Mari Lando Lero PTomasz PyrekJKS Hanna1589,01
PamirKatarzyna KomorskaNiezrzeszonaeli
AtilanTomasz PyrekJKS Hannaeli
PamirKatarzyna KomorskaNiezrzeszonaeli


8 - P - zwykły (23-11-2008)
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CzumakŁukasz WoźniakMLKS Morena Sieraków042,45
2Abigail 63Zofia Dziewolska (J.1990)LKJ Abaria Iwno043,78
3OrientKrzysztof SchroeterMLKS Morena Sieraków045,98
4PanamaAnna MiśkiewiczKJ "Volta" Miłocice046,12
5ChadallyGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów046,76
6JeremiIzabela Matysiak (J.1991)KJ Jeziorki Osieczna046,96
7AhlertAnna Dziewolska (J.1991)LKJ Abaria Iwno047,50
8BazaltGrzegorz HomziukKJ "Volta" Miłocice049,82
9Goldic RealKarolina FragsteinKJ Cavallo Bonin052,17
10Apriori StarDaria KobiernikKopras Sp. z o.o.053,17
11IzaurusHenryk ŚwięcickiStowarzyszenie Jeździeckie Baborówko054,65
12Love ParadeKatarzyna KrawczykWKS Śląsk Wrocław055,93
13LaserDominik KrawczykJK Kalumet Boszkowo056,93
14MonsoonTomasz PyrekJKS Hanna058,42
15EventGrzegorz HomziukKJ "Volta" Miłocice267,87
16AdamJakub LudvikKJ Gladis448,00
17WiliczJakub LudvikKJ Gladis448,64
18Dalanda ZGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów453,87
19Realist 19Natalia JohnJK Kalumet Boszkowo453,96
20Arko SWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno454,40
21LillyMaciej GuzkowskiJKS "Rafi"454,51
22RodrigoTomasz PyrekJKS Hanna456,67
23CarterWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno458,68
24RubinMaria LangnerKJ Jeziorki Osieczna462,53
25MarlenaAnna MiśkiewiczKJ "Volta" Miłocice852,85
26HesterPrzemysław SiczyńskiSalar Gierłachowo1367,00
27CelibatNina KozarKJ Jeziorki Osieczna1655,75
28TornadoAgnieszka KrzystyniakKJ Kalumet Boszkowo2056,53
29BohunKinga Szczepańska2057,39
MaksymHanna OtffinowskaKJ Aromer Józefineli


9 - N - dwufazowy (23-11-2008)
I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CheyenneWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno044,45029,42300 PLN
2CzumakŁukasz WoźniakMLKS Morena Sieraków042,23425,73200 PLN
3AdamJakub LudvikKJ Gladis043,30427,82100 PLN
4Love ParadeKatarzyna KrawczykWKS Śląsk Wrocław045,51436,5050 PLN
5Goldic RealKarolina FragsteinKJ Cavallo Bonin042,06831,06
6WiliczJakub LudvikKJ Gladis046,96832,95
7LillyMaciej GuzkowskiJKS "Rafi"043,501632,43
8TsiraGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów442,93
9Todiena IIGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów443,31
10IzaurusHenryk ŚwięcickiStowarzyszenie Jeździeckie Baborówko443,34
11JeremiIzabela Matysiak (J.1991)KJ Jeziorki Osieczna443,71
12Abigail 63Zofia Dziewolska (J.1990)LKJ Abaria Iwno763,28
13CarterWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno1250,10
14LaserDominik KrawczykJK Kalumet Boszkowo1251,65
15Ramirez KMateusz WojciechowskiKJ Agro-Handel Śrem1354,45
MarlenaAnna MiśkiewiczKJ "Volta" Miłociceeli
PanamaAnna MiśkiewiczKJ "Volta" Miłociceeli
LiberadoNatalia Drańczarek (J.1991)JKS Przybyszeworez


10 - C - zwykły z rozgrywką (23-11-2008)
RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1CheyenneWojciech SzeszyckiLZS Lech Gniezno057,65120 PLN
2Ramirez KMateusz WojciechowskiKJ Agro-Handel Śrem456,92
3Todiena IIGrzegorz A. KubiakKJ Uniglob Gozdów1256,87
4LiberadoNatalia Drańczarek (J.1991)JKS Przybyszewo1655,17



HUBERTUS 1.4 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl
konny, jezdziecki, koński
komentarz[0] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki [Thu, 07 Dec 2017 19:06:14 +0100] 0.023 s