Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Baileys - pasze dla koni
konie
konie
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
sas
konie
konie
asda
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Propozycje zawodów jeździeckich > Potęga Skoku "Jump Disco Night"
konny, końskie
Organizatorzy Parady Jeździeckiej CSI*** w Katowicach zapraszają do udziału w konkursie
Potęga Skoku "Jump Disco Night"Obok niedzielnego konkursu Polish Masters, jedną z największych atrakcji tegorocznej edycji Parady Jeździeckiej CSI*** w Katowicach będzie organizowana w sobotę (6 grudnia) wieczorem Potęga Skoku "Jump Disco Night". Organizatorzy zapraszają do udziału w niej wszystkich odważnych jeźdźców, którzy swoje niebagatelne umiejętności zechcą zaprezentować wielotysięcznej, zgromadzonej w Spodku publiczności. Potęga Skoku będzie konkursem międzynarodowym, z pulą nagród wynosząca 20 tysięcy złotych. Wszystkich zainteresowanych startem prosimy o wysłanie zgłoszenia do Dyrektora Sportowego zawodów na adres: biuro@paradajezdziecka.pl

Potęga Skoku to widowiskowa konkurencja polegająca na stopniowym pokonywaniu coraz wyższych przeszkód, mogących sięgać nawet ponad dwa metry. Konkurs składa się z kilku etapów, z których każdy musi zostać przez jeźdźca pokonany "na czysto", aby mógł on zostać dopuszczony do udziału w następnym. Po każdym etapie przeszkody są podwyższane i generalnie utrudniane. Zwycięzcą zostaje ten jeździec, któremu uda się pokonać wysokość, jakiej nie zaliczyli pozostali konkurenci.

Przeszkody na parkurze w Potędze Skoku, jak i w pozostałych konkursach Parady Jeździeckiej CSI***, wyprodukowane będą przez renomowaną firmę Hinterart z Cieszyna. Przedsiębiorstwo to w ostatnich latach było m.in. dostawcą przeszkód używanych do budowy olimpijskich parkurów w Atenach i Pekinie. Najwyższy standard gwarantuje również piaskowe podłoże BSJ-Flex wykonane przez firmę BSJ Equestrian Consulting & Promotion.

Początek bardzo atrakcyjnie zapowiadającej się Potęgi Skoków w sobotę 6 grudnia o godz. 20.00.


Wciąż można nabywać bilety na sobotnie i niedzielne konkursy Parady Jeździeckiej CSI***. Zakupu dokonać można za pośrednictwem sieci Ticketpro, bądź w regionalnych punktach sprzedaży.
konny, jezdziecki, koński
komentarz[1] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki [Fri, 27 Nov 2020 02:19:19 +0100] 0.162 s