Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > HZR-B Kuźnia Nowowiejska, 15-16.11.2008 - dzień II
konny, końskie
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
KJ Kuźnia Nowowiejska
Nowa Wieś 15-16.11.2008

DZIEŃ II

Konkurs nr 9, Kuce, dokładności z rozgrywką, wys. 60/70 cm

Ilość przeszkód/ skoków: 8/8 ; rozgrywka: 4/4
Dystans: 240 m ; rozgrywka: 120 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 45 s ; rozgrywka: 23 s
     P. PODST. ROZGRYWKA 
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASPKTCZAS
1Janina StrzałkowskaKJ Strzała KrubiczewHarfiarz038,07019,35
2Piotr RościszewskinzGuzik042,50021,68
3Anna BartnikSKJ Trawers WarszawaAztek042,78123,56
4Anna KrólikowskaSKJ Trawers WarszawaBoogie Street By443,09  
5Julia MoczakŁKJ ŁódźGrafik444,89  
 Aleksandra MajchrzakKJ Aldragho PiasecznoFrancescaElim.   
 Natalia JankowskaKJ Aldragho PiasecznoMedorElim.   


Konkurs nr 10, Kuce, dokładności z rozgrywką, wys. 80/90 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 10/11 ; rozgrywka: 4/5
Dystans: 300 m ; rozgrywka: 160 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 56 s ; rozgrywka: 30 s
     P. PODST. ROZGRYWKA 
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASPKTCZAS
1Aleksander KadłubowskiKJ Strzała KrubiczewPalmira049,57017,87
2Aleksander KadłubowskiKJ Strzała KrubiczewMilano055,72019,84
3Zuzanna KielakPolski Polo Klub WarszawaMalwa Texas052,52021,07
4Karolina MajewskaSKJ Trawers WarszawaArkansas053,76023,19
5Łukasz RaczkowskiSKJ Trawers WarszawaTosca262,55  
6Janina StrzałkowskaKJ Strzała KrubiczewHarfiarz448,29  
7Anna KrólikowskaSKJ Trawers WarszawaBoogie Street By558,41  
8Julia MoczakŁKJ ŁódźGrafik663,65  
 Julia OstrowskaPolski Polo Klub WarszawaMała DamaElim.   
 Zofia DałkowskaSKJ Trawers WarszawaDaddy Cool 15Elim.   
 Anna BartnikSKJ Trawers WarszawaAztekElim.   


Konkurs nr 11,Towarzyski, klasy LL, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 10/11
Dystans: 340 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 63 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASDo normy
1Magdalena ZiajkowskaKJ Vena Sport LegionowoSara Gold062,870,13
2Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoWarna063,690,69
3Magdalena JóźwikSKJ Bajardo CzosnówCarat064,041,04
4Artur WłosińskinzTaurus061,881,12
5Konstancja StasiakKJ Kuźnia NowowiejskaNobel064,721,72
6Łukasz RaczkowskiSKJ Trawers WarszawaTosca060,622,38
7Maria MaciukiewiczŁKJ NowęcinHasz060,062,94
8Cezary Kozaneckinz Buchara059,603,40
9Jakub OlesiejukLargo SAConrad067,974,97
10Maria Muśnz. (SLA)Pendżegul057,035,97
11Maria RościszewskanzCin Cin056,976,03
12Zofia DałkowskaSKJ Trawers WarszawaDaddy Cool 15056,256,75
13Zofia KlimaszewskaSKJ Bajardo CzosnówWifon056,106,90
14Klaudia GaworczukKJ Aromer JózefinMedyna054,948,06
15Maja KirkiewiczKJ Aromer JózefinKuba049,6013,40
16Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewAmy 83462,620,38
17Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDigression463,810,81
18Melania GolędzinowskaKJ Polesie LeoncinWielki Wezyr461,351,65
19Karolina KąckaMUKJ Kosow GołaszynV - Luna466,653,65
20Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaAgora468,165,16
21Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoSangli469,136,13
22Karolina MajewskaSKJ Trawers WarszawaArkansas456,886,22
23Zuzanna KielakPolski Polo Klub WarszawaMalwa Texas0-54,668,34
24Iwona WiniarskaKJ Kuźnia NowowiejskaHarmider859,753,25
25Paulina MartynuskaLKJ Kuclandia KsiążeniceBonita-Loxely859,193,81
26Julia OstrowskaPolski Polo Klub WarszawaMała Dama866,903,90
27Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceBonami857,476,53
28Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceZorro887,7524,75
29Jarosław KrzemińskiKJ Szumawa BobrowiecFigaro1274,2011,20
30Alicja Drabińska - TekieńKJ Galop KozieniceHorus1276,1213,12
 Katarzyna WiśniewskaUKS Military KąckCaymanElim.  
 Jadwiga ŁośKJ Galop KozieniceFarysElim.  
 Aleksandra WiśniewskaKJ Galop KozieniceBrzostElim.  
 Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDemon ZElim.  


Konkurs nr 12, klasy L, licencyjny, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
Ilość przeszkód/ skoków: /910
Dystans: 360 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 67 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1-3.Piotr PiaseckiSKJ Trawers WarszawaNazaret2,552,18
1-3.Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidySirocco2,549,78
1-3.Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźEscato2,553,66
4Witold ŚwiątkowskiKJ Plejada TarczynAtol354,20
5-7.Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDemon Z3,545,34
5-7.Klaudia AntonikKJ Hippika Polonia SłupnoBakalarka3,547,20
5-7.Maria WachowiakCWKS Legia WarszawaZemun3,543,90
 Maria RościszewskanzCin CinBO45,63
 Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaBardoBO45,12
 Witold ŚwiątkowskiKJ Plejada TarczynAtolBO53,22
 Dariusz GórskiUKS Military KąckAferaBO48,00
 Klaudia GaworczukKJ Aromer JózefinMedynaBO45,78
 Maja KirkiewiczKJ Aromer JózefinKubaBO46,74
 Jakub OlesiejukLargo SAConradBO54,50
 Dariusz GórskiUKS Military KąckAferaBO43,22
 Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźChestilloBO49,50
 Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźEscatoBO52,46
 Katarzyna OleksowiczKJ Galop KozieniceOrsonBO49,59
 Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźChestilloBO50,45
 Katarzyna OleksowiczKJ Galop KozieniceOrsonBO47,41
 Monika JaworskaKJ Kuźnia NowowiejskaArgoBO41,64
 Klaudia AntonikKJ Hippika Polonia SłupnoBakalarkaBO43,12
 Monika JaworskaKJ Kuźnia NowowiejskaArgoBO42,13
 Paulina MartynuskaLKJ Kuclandia KsiążeniceLustigBO47,41
 Katarzyna SorbickaKJ Aromer JózefinSoczewkaBO48,69
 Maria WachowiakCWKS Legia WarszawaZemunBO49,20
 Katarzyna SorbickaKJ Aromer JózefinSoczewkaBO44,28
 Michał PiątkowskiSKJ Trawers WarszawaMarlonBO44,72
 Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaCzar BO47,69
 Klaudia GaworczukKJ Aromer JózefinMedynaBO44,39
 Maja KirkiewiczKJ Aromer JózefinKubaBO45,78
 Maria RościszewskanzCin CinBO45,47
 Aneta Radomskanz. (MAZ)PatiElim. 
 Aleksandra WiśniewskaKJ Galop KozieniceBrzostElim. 
 Paulina MartynuskaLKJ Kuclandia KsiążeniceLustigElim. 
 Aneta Radomskanz. (MAZ)PatiElim. 


Konkurs nr 13, klasy L, z ustalonym czasem, wys. 100 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 10/10
Limit czasu: 45 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidyEnfield2450,00
2Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecSean2450,28
3Aleksander KadłubowskiKJ Strzała KrubiczewPalmira2247,84
4Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaWałcz2047,35
5Karolina PęczyńskaKJ Strzała KrubiczewDomena2047,86
6Paulina JanuszewskaŁKJ ŁódźRadius2047,94
7Sławomir MiąskoKJ Galop KozieniceNezig2048,27
8Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoPlaneta2049,17
9Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewD'Savallas PG1947,48
10Katarzyna SorbickaKJ Aromer JózefinSoczewka1948,55
11Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźCorfina1948,92
12Nikola WaszczeniukKJ Galop KozieniceRembard1846,84
13Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzceEquus Shony1846,96
14Katarzyna RoszkowskaKJ Szumawa BobrowiecKornet1847,56
15Zenon NarojekKJ Kuźnia NowowiejskaKalimnos1848,18
16Jacek WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaKwazar1848,53
17Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoCashrelief1848,88
18Paweł GrzywaczKJ BIG GeniuszeLord1849,54
19Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźPablo I1850,26
20Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaBardo1850,45
21Paulina TomczakMUKJ KosówkaBen Hur1850,60
22Justyna WoźniewskaKJ Kuźnia NowowiejskaNigra18 
23Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówChadally1746,98
24Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewAdriano1750,84
25Zuzanna PłatosKJ Galop KozieniceGrandie1751,18
26Jacek DobrowolskiJKS Equita WarszawaDarling1751,56
27Jakub OlesiejukLargo S.A.Kadet1646,11
28Katarzyna TołubińskaKJ Hippika Polonia SłupnoLimba1648,15
29Anna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaGolden Ball1648,59
30Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecArabeska1648,68
31Michał PiątkowskiSKJ Trawers WarszawaMarlon1649,21
32Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceSallim1546,48
33Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecCenturion1547,06
34Katarzyna WiśniewskaUKS Military KąckKadet1547,76
35Piotr PiaseckiSKJ Trawers WarszawaNazaret1549,69
36Aleksandra ToczyńskaJKS Bródno WarszawaKacper1557,38
37Aleksander KadłubowskiKJ Strzała KrubiczewMilano1558,74
38Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaCzar 1446,26
39Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówDalanda Z1446,38
40Aneta RadmomskanzPati1447,47
41Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaAgora1450,81
42Aleksandra DąbkowskaKJ Kuźnia NowowiejskaRita1452,24
43Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecJazon1456,49
44Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaDiuna1346,95
45Agnieszka MajewskaKJ Galop KozienicePlayboy1347,24
46Beata SzumińskaKJ Szumawa BobrowiecFama1348,30
47Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaPokemon1349,34
48Maria MaciukiewiczŁKJ NowęcinHasz13 
49Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceBonami1244,26
50Olimpia PacyńskaKJ Strzała KrubiczewBiegun1246,28
51Patrycja StolarczykKJ Galop KozieniceCantanio1250,12
52Natalia KamińskaKJ Vena Sport LegionowoRobby1148,07
53Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzcePegas1050,08
54Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceLe Pardue1053,00
55Patrycja ChromińskaKJ Kuźnia NowowiejskaImbir1053,49
56Sebastian PłatosKJ Galop KozieniceBułat1054,38
57Jadwiga ŁośKJ Galop KozieniceFarys1058,94
58Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDigerssion9 
59Torbjorn WahlborgKJ Sielanka WarkaSivette H6 
60Judyta ZiółkowskaBKJ BogusławiceGrassoElim. 


Konkurs nr 14, klasy P,szybkości, wys. 110 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 10/11
Dystans: < 600 m
Norma czasu: 120 s***
MZAWODNIKKLUBKOŃCZAS
1Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidyEnfield43,75
2Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaPolonia44,59
3Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewEstoban45,56
4Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaKarbana45,58
5Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówTsira46,07
6Monika GęborysPolski Polo Klub WarszawaHeros48,78
7Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoCashrelief49,07
8Mieczysław PodgórskiKJ Aromer JózefinLenox49,83
9Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecLoughnatousie Louis50,09
10Paulina JanuszewskaŁKJ ŁódźRadius50,14
11Olimpia PacyńskaKJ Strzała KrubiczewShe Was Robbed50,81
12Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaFair Play51,22
13Torbjorn WahlborgKJ Sielanka WarkaJoe Cox51,29
14Adam WaszczeniukKJ Galop KozieniceHarry52,41
15Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoMajestat52,65
16Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaPionier52,77
17Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoFin Wal52,85
18Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoKolumbia52,93
19Leksandra MadejCWKS Legia WarszawaFabio53,14
20Maria Muśnz. (SLA)Zalto53,34
21Nikola WaszczeniukKJ Galop KozieniceRembard53,44
22Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzceEquus Shony53,59
23Jarosław KołakowskiKJ Palmowski DywidyLaurentin P54,24
24Ewa SekułaKJ Galop KozieniceCapacity54,46
25Jacek DobrowolskiJKS Equita WarszawaDarling55,39
26Karolina KartusSKJ Trawers WarszawaCavallo V55,59
27Michał MordzelewskiSJ Poster PiasecznoFirletka56,74
28Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówChadally57,01
29Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoAzja57,93
30Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoPlaneta58,57
31Michał KopczewskiKJ Plejada TarczynHeron58,60
32Katarzyna KowalikTKKJ MazoviaAramis59,00
33Justyna WitekKJ Szumawa BobrowiecTroja59,36
34Karolina PęczyńskaKJ Strzała KrubiczewDomena59,88
35Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecCenturion60,42
36Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaAzurro60,49
37Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceAcrobat61,21
38Iwona PawłowskaKJ Aldragho PiasecznoNuan61,34
39Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówDalanda Z61,50
40Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceSallim61,55
41Paweł GrzywaczKJ BIG GeniuszeLord61,55
42Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidySirocco61,74
43Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceThekla63,44
44Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaMilady64,95
45Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecArabeska65,50
46Beata ŻukowskaKJ Aromer JózefinOran S66,38
47Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewD'Savallas PG67,06
48Ewa Mazurowska KJ Vertus ŁódźQuerido67,84
49Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoOnslow69,65
50Aleksandra MiazgaJKS Equita WarszawaDon Dandy70,24
51Zenon NarojekKJ Kuźnia NowowiejskaKalimnos70,59
52Sławomir MiąskoKJ Galop KozieniceNezig72,12
53Agnieszka MajewskaKJ Galop KozienicePlayboy73,94
54Ewaryst StefańskiWKJ Gabon WalewiceHossa77,43
55Julia PiątkowskaKJ Equus WęgrzceLimit81,47
56Natalia KamińskaKJ Vena Sport LegionowoRobby81,76
57Marta MiłoszŁKJ ŁódźArcan87,92
 Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaDiunaElim.
 Sebastian PłatosKJ Galop KozieniceBułatElim.
 Patrycja StolarczykKJ Galop KozieniceCantanioElim.
 Katarzyna RoszkowskaKJ Szumawa BobrowiecKornetElim.
 Katarzyna TołubińskaKJ Hippika Polonia SłupnoLimbaElim.
 Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzcePegasElim.


Konkurs nr 15, klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 120 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 8/8
Dystans: 280 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 52 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówTodiena4427,94
2Katarzyna KowalikTKKJ MazoviaOxford4431,54
3Adam WaszczeniukKJ Galop KozieniceHarry4433,68
4Iwona PawłowskaKJ Aldragho PiasecznoNuan4434,97
5Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceThesotto4435,22
6Aleksandra SekułaKJ Aromer JózefinAmaretto4435,40
7Aleksandra MadejCWKS Legia WarszawaFabio4436,84
8Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźSparko B4231,22
9Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewEstoban4232,62
10Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaPionier4234,59
11Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceThekla4237,96
12Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaMilady4134,06
13Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźQuerido4134,28
14Michał KopczewskiKJ Plejada TarczynHeron4134,44
15Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówTsira4030,75
16Małgorzata SkowronSJK Stajnia pod Skowr. ŻółwinBaskil4037,82
17Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaImagine4043,44
18Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaEmbargo4044,47
19Ewa SekułaKJ Galop KozieniceCapacity4047,00
20Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaAzurro3831,91
21Olimpia PacyńskaKJ Strzała KrubiczewShe Was Robbed3832,03
22Małgorzata SkowronSJK Stajnia pod Skowr. ŻółwinBrawa3835,72
23Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceBlacky and White3737,31
24Marta MiłoszŁKJ ŁódźArcan3635,00
25Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoFin Wal3638,06
26Jarosław KołakowskiKJ Palmowski DywidyLaurentin P3437,53
27Ewaryst StefańskiWKJ Gabon WalewiceHossa3333,62
28Karolina KartusSKJ Trawers WarszawaCavallo V3334,84
29Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoMajestat3231,91
30Julia PiątkowskaKJ Equus WęgrzceLimit3237,19
31Beata ŻukowskaKJ Aromer JózefinOran S3135,37
32Torbjorn WahlborgKJ Sielanka WarkaJoe Cox1742,13
33Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaFair Play1648,37
34Antoni StrzałkowskiKJ Strzała KrubiczewFascynacja841,38
35Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceAcrobat642,34
36Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecLoughnatousie Louis434,94
37Michał MordzelewskiSJ Poster PiasecznoFirletka-431,16
 Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaPoloniaElim. 
 Mieczysław PodgórskiKJ Aromer JózefinLenoxElim. 
 Monika GęborysPolski Polo Klub WarszawaHerosElim. 
 Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoOnslowRez. 


Konkurs nr 16, klasy C, zwykły z rozgrywką zwykłą, wys. 130 cm

Ilość przeszkód/ skoków: 11/13 ; rozgrywka: 5/6
Dystans: 450 m ; rozgr.: 200 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 84 s ; rozgr.: 37 s
     P. PODST. ROZGRYWKA 
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASPKTCZAS
1Zbigniew PłatosKJ Galop KozienicePireja064,78032,47
2Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaImagine062,55428,97
3Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaEmbargo064,36429,64
4Zbigniew PłatosKJ Galop KozieniceBangkog463,47  
5Magdalena SzturmowiczKJ Szumawa BobrowiecKomfortas463,99  
6Aleksandra SekułaKJ Aromer JózefinAmaretto481,96  
7Karolina SoćkonzUnforgetable1264,56  
8Magdalena KiljańczykSKJ Bajardo CzosnówCavanasteElim.   
9Karolina SoćkonzVIPRez.   
konny, jezdziecki, koński
komentarz[0] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki [Sun, 20 Aug 2017 02:42:52 +0200] 0.171 s