Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > HZR-B Kuźnia Nowowiejska, 15-16.11.2008 - dzień I
konny, końskie
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
KJ Kuźnia Nowowiejska
Nowa Wieś 15-16.11.2008

DZIEŃ I

Konkurs nr 1, Kuce, dokładności, wys. 60 cm

Ilość przeszkód/ skoków: 10/11
Dystans: 340 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 63 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1Janina StrzałkowskaKJ Strzała KrubiczewHarfiarz059,86
 Aleksandra MajchrzakKJ Aldragho PiasecznoFrancescaElim. 
 Aleksandra MajchrzakKJ Aldragho PiasecznoFrancescaElim. 


Konkurs nr 2, Kuce, zwykły, wys. 80 cm

Ilość przeszkód/ skoków: 10/11
Dystans: 340 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 63 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1Anna DzierzbickaTKKF Podkowa LeśnaDasza054,69
2Janina StrzałkowskaKJ Strzała KrubiczewHarfiarz057,76
3Julia OstrowskaPolski Polo Klub WarszawaMała Dama165,34
4Maria Muśnz. (SLA)Pendżegul269,73
5Zuzanna KielakPolski Polo Klub WarszawaMalwa Texas668,08
6Joanna NiewiadomskaPolski Polo Klub WarszawaSilvana670,76


Konkurs nr 3, klasy LL, "Towarzyski", dokładności, wys. 80 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 8/9
Dystans: 320 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 60 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1-13.Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecSean041,87
1-13.Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecSean042,49
1-13.Michał KubiakKJ Szumawa BobrowiecAsesor047,46
1-13.Joanna NiewiadomskaPolski Polo Klub WarszawaSilvana049,26
1-13.Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewAmy 83049,93
1-13.Iwona WiniarskaKJ Kuźnia NowowiejskaHarmider050,59
1-13.Zuzanna KielakPolski Polo Klub WarszawaMalwa Texas051,96
1-13.Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewAmy 83055,06
1-13.Anna DobiesKJ Kuźnia NowowiejskaDoctor Dolittle055,44
1-13.Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceBonami056,59
1-13.Paulina MartynuskaLKJ Kuclandia KsiążeniceBonita-Loxely057,69
1-13.Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzcePegas058,47
1-13.Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzcePegas058,47
14-16.Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoWarna162,14
14-16.Katarzyna WiśniewskaUKS Military KąckConrad162,34
14-16.Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaDiuna163,35
17-19.Artur WłosińskinzTaurus264,97
17-19.Jadwiga ŁośKJ Galop KozieniceFarys265,86
17-19.Jakub OlesiejukLargo S.A.Cayman267,14
20-29.Julia OstrowskaPolski Polo Klub WarszawaMała Dama452,31
20-29.Anna DzierzbickaTKKF Podkowa LeśnaDasza453,37
20-29.Danuta PłocicaPolski Polo Klub WarszawaWiktoria 64454,36
20-29.Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaPokemon457,68
20-29.Cezary Kozaneckinz Buchara457,93
20-29.Aneta Radomskanz. (MAZ)Pati457,98
20-29.Anna DobiesKJ Kuźnia NowowiejskaDoctor Dolittle458,79
20-29.Cezary Kozaneckinz Buchara459,18
20-29.Paulina MartynuskaLKJ Kuclandia KsiążeniceBonita-Loxely459,28
20-29.Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoWarna459,54
30-36.Jarosław KrzemińskiKJ Szumawa BobrowiecFigaro560,08
30-36.Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaWałcz560,35
30-36.Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaDiuna560,94
30-36.Aleksandra WiśniewskaKJ Galop KozieniceBrzost560,94
30-36.Alicja Drabińska - TekieńKJ Galop KozieniceHorus560,94
30-36.Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceZorro561,48
30-36.Sebastian PłatosKJ Galop KozieniceBułat561,54
37Anna DzierzbickaTKKF Podkowa LeśnaDasza770,69
38-41.Michał KubiakKJ Szumawa BobrowiecAsesor851,56
38-41.Iwona WiniarskaKJ Kuźnia NowowiejskaHarmider851,78
38-41.Jarosław KrzemińskiKJ Szumawa BobrowiecFigaro858,38
38-41.Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceZorro859,33
42Artur WłosińskinzTaurus960,95
43-46.Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoSangli1256,38
43-46.Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoSangli1257,24
43-46.Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceBonami1272,23
43-46.Magdalena ZiajkowskaKJ Vena Sport LegionowoSara Gold1288,65
47Aleksandra WiśiewskaKJ Galop KozieniceBrzost1569,67
48Alicja Drabińska - TekieńKJ Galop KozieniceHorus1687,42
 Danuta PłocicaPolski Polo Klub WarszawaWiktoria 64Elim. 
 Magdalena ZiajkowskaKJ Vena Sport LegionowoSara GoldElim. 
 Paulina PawlakKJ Pałac ŚliwnikiEsteraElim. 
 Malwina ZdrzalikKJ Galop KozieniceLucky LuckElim. 
 Paulina PawlakKJ Pałac ŚliwnikiEsteraElim. 
 Malwina ZdrzalikKJ Galop KozieniceLucky LuckElim. 


Konkurs nr 4, klasy L, "szkoleniowy", z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 9/10
Dystans: 360 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 67 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1-2.Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźEscato1,556,52
1-2.Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźBonevill1,554,8
3Malwina UrbańskaSKJ Trawers WarszawaGrawada258,43
4Witold ŚwiątkowskiKJ Plejada TarczynAtol2,556,98
5Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźEscato356,94
6-8.Dominika DymińskaSKJ Trawers WarszawaŁagisza3,553,97
6-8.Jakub OlesiejukLargo S.A.Cayman3,554,51
6-8.Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaBardo3,547,28
9Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidySirocco454,14
10-11.Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźChestillo4,556,66
10-11.Paulina JanuszewskaŁKJ ŁódźRadius4,547,5
12-15.Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaCzar 554,45
12-15.Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaWałcz543,44
12-15.Katarzyna OleksowiczKJ Galop KozieniceOrson557,69
12-15.Maria WachowiakCWKS Legia WarszawaZemun555,28
 Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźChestilloBO54,54
 Aneta Radomskanz. (MAZ)PatiBO60,84
 Jadwiga ŁośKJ Galop KozieniceFarysBO56,45
 Aneta Radomskanz. (MAZ)PatiBO56,45
 Jadwiga ŁośKJ Galop KozieniceFarysBO62,45
 Janusz SałygaKJ Kuźnia NowowiejskaNobelBO60,25
 Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDigressionBO49,91
 Witold ŚwiątkowskiKJ Plejada TarczynAtolBO56,85
 Anna Plich WKJ Gabon WalewiceBarbariusBO49,87
 Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaAgoraBO66,72
 Katarzyna OleksowiczKJ Galop KozieniceOrsonBO52,67
 Maria WachowiakCWKS Legia WarszawaZemunBO52,34
 Monika DymińskaSKJ Trawers WarszawaSonetBO57,34
 Katarzyna WiśniewskaUKS Military KąckConradElim. 
 Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDigressionElim. 
 Monika MańkSJ Szarża PopówekCzarnyElim. 
 Amanda KościeszaKJ Aromer JózefinCeliaElim. 
 Amanda KościeszaKJ Aromer JózefinCeliaElim. 


Konkurs nr 5, klasy L, dwufazowy (I faza dokładności, II faza zwykła), wys. 100 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 8/9 ; II faza: 4/4
Dystans: 340 m ; II faza: 200m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 63 s ; II faza: 37 s
     I Faza  II Faza 
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASPKTCZAS
1Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoCashrelief044,34020,23
2Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewEstoban046,31022,18
3Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidyEnfield041,08022,26
4Adrianna OstrowskaSJ Napoleońska ZagrodaHormon045,44022,30
5Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźSparko B047,75023,42
6Mieczysław PodgórskiKJ Aromer JózefinLenox048,59024,55
7Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoKolumbia046,53024,86
8Anna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaGolden Ball048,56025,07
9Marta HejgerKJ Aldragho PiasecznoGracja III047,56025,34
10Maria Muśnz. (SLA)Zalto041,82026,88
11Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźCorfina044,84028,48
12Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaCzar 043,07028,54
13Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzceEquus Shony049,58028,71
14Jacek DobrowolskiJKS Equita WarszawaDarling041,53028,93
15Maria WachowiakCWKS Legia WarszawaZemun049,87029,09
16Malwina UrbańskaSKJ Trawers WarszawaGrawada048,22029,31
17Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźPablo I046,75029,34
18Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceSallim047,25032,80
19Krodian CzarneckinzGryka045,09419,99
20Paulina JanuszewskaŁKJ ŁódźRadius040,72420,41
21Olimpia PacyńskaKJ Strzała KrubiczewShe Was Robbed042,22421,23
22Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoDemon Z042,85422,46
23Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoAzja043,28422,48
24Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoPlaneta045,84422,82
25Anna KrólikowskaSKJ Trawers WarszawaVadrouille044,28426,03
26Karolina KartusSKJ Trawers WarszawaCavallo V040,15427,32
27Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzcePegas047,19431,37
28Natalia KamińskaKJ Vena Sport LegionowoRobby052,44436,47
29Olimpia PacyńskaKJ Strzała KrubiczewBiegun048,65436,68
30Sławomir MiąskoKJ Galop KozieniceNezig046,83539,14
31Adam WaszczeniukKJ Galop KozieniceHarry043,10642,21
32Justyna WitekKJ Szumawa BobrowiecTroja050,47644,43
33Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewAdriano047,75826,87
34Aleksandra MiazgaJKS Equita WarszawaDon Dandy048,38832,71
35Monika DymińskaSKJ Trawers WarszawaSonet048,19835,61
36Monika DymińskaSKJ Trawers WarszawaŁagisza044,681231,83
37Justyna WoźniewskaKJ Kuźnia NowowiejskaNigra044,191546,10
38Agnieszka MajewskaKJ Galop KozienicePlayboy047,78Elim. 
39Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaAgora052,94Rez. 
40-52.Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaBardo441,94  
40-52.Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceBonami444,10  
40-52.Adam WaszczeniukKJ Galop KozieniceRembard446,81  
40-52.Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceLe Pardue452,78  
40-52.Paulina MartynuskaLKJ Kuclandia KsiążeniceLustig448,59  
40-52.Klaudia CzarneckanzZpifanger449,56  
40-52.Janusz SałygaKJ Kuźnia NowowiejskaNobel446,06  
40-52.Barbara LatomskaKJ Szumawa BobrowiecLittle Careful444,41  
40-52.Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówDalanda Z449,25  
40-52.Katarzyna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaBajka462,35  
40-52.Jacek WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaKwazar445,22  
40-52.Katarzyna RoszkowskaKJ Szumawa BobrowiecKornet446,85  
40-52.Anna Plich WKJ Gabon WalewiceBalena439,00  
53-54.Beata SzumińskaKJ Szumawa BobrowiecFama563,29  
53-54.Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaDiuna564,65  
55-57.Katarzyna OleksowiczKJ Galop KozieniceOrson863,09  
55-57.Zuzanna PłatosKJ Galop KozieniceGrandi846,28  
55-57.Michał PiątkowskiSKJ Trawers WarszawaMarlon843,00  
58-59.Anna Plich WKJ Gabon WalewiceBarbarius1241,00  
58-59.Zenon NarojekKJ Kuźnia NowowiejskaKalimnos1244,65  
 Sebastian PłatosKJ Galop KozieniceBułatElim.   
 Jakub OlesiejukLargo S.A.KadetElim.   
 Paweł GrzywaczKJ BIG GeniuszeLordElim.   
 Kamila ChrzanowskaKJ Plejada TarczynJesieńElim.   
 Judyta ZiółkowskaBKJ BogusławiceGrassoElim.   
 Patrycja StolarczykKJ Galop KozieniceCantanioElim.   
 Thea Dugannz. (MAZ)MaximusElim.   
 Aleksandra DąbkowskaKJ Kuźnia NowowiejskaRitaElim.   


Konkurs nr 6, klasy P, dwufazowy (I faza dokładności, II faza szybkości), wys. 110 cm
Ilość przeszkód/ skoków:8/9 ; II faza: 4/4
Dystans: 340 m ; II faza: < 600 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 63 s ; II faza: 120 s
     I FAZA II FAZA
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASCZAS
1Anna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaWinne The Pooh044,6318,79
2Antoni StrzałkowskiKJ Strzała KrubiczewFascynacja041,6418,94
3Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoCashrelief044,2022,26
4Michał KubiakKJ Szumawa BobrowiecQuincy049,2723,08
5Dawid Kubiaknz. (MAZ)Nobel Du Forest048,9723,84
6Aleksandra MadejCWKS Legia WarszawaVabio044,3424,07
7Maria Muśnz. (SLA)Zalto044,7224,83
8Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewEstoban044,7124,98
9Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaPionier044,9425,53
10Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaFair Play042,9925,68
11Ewaryst StefańskiWKJ Gabon WalewiceHossa049,3426,91
12Mieczysław PodgórskiKJ Aromer JózefinLenox051,8427,69
13Barbara LatomskaKJ Szumawa BobrowiecCome with me046,1627,81
14Julia NalepaStow. WKJ WarszawaOrlik049,1128,30
15Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoKolumbia043,7328,40
16-17.Ewa SekułaKJ Galop KozieniceCapacity047,4828,46
16-17.Iwona PawłowskaKJ Aldragho PiasecznoNuan047,7828,46
18Anna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaGolden Ball050,5130,21
19Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaAzurro050,2730,83
20Lucyna ChrzanowskaKJ Plejada TarczynEgeria042,5631,53
21Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceThekla049,2631,64
22Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaMylady049,4732,62
23Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceSallim046,0634,78
24Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoOnslow046,8437,27
25Jacek DobrowolskiJKS Equita WarszawaDarling043,3738,20
26Katarzyna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaFocus048,3855,20
27Nikola WaszczeniukKJ Galop KozieniceRembard041,4456,63
28Adrianna OstrowskaSJ Napoleońska ZagrodaHormon043,79Elim.
29-51.Anna Plich WKJ Gabon WalewiceBalena439,40 
29-51.Olimpia PacyńskaKJ Strzała KrubiczewShe Was Robbed440,22 
29-51.Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaKarbana442,56 
29-51.Natalia PalmowskaKJ PalmowskiEnfield443,78 
29-51.Karolina KartusSKJ Trawers WarszawaCavallo V444,66 
29-51.Michał KopczewskiKJ Plejada TarczynHeron445,14 
29-51.Marta HejgerKJ Aldragho PiasecznoGracja III445,56 
29-51.Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaPolonia445,66 
29-51.Aleksandra MiazgaJKS Equita WarszawaDon Dandy445,72 
29-51.Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoDemon Z445,96 
29-51.Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźBonevill446,34 
29-51.Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoAzja446,66 
29-51.Jacek WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaKwazar446,70 
29-51.Dawid Kubiaknz. (MAZ)Alhambra448,11 
29-51.Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzceEquus Shony448,18 
29-51.Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźSparko B449,05 
29-51.Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoFin Wal449,25 
29-51.Beata ŻukowskaKJ Aromer JózefinOran450,17 
29-51.Jarosław KołakowskiKJ PalmowskiLaurentin 451,21 
29-51.Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźQuerido451,49 
29-51.Zenon NarojekKJ Kuźnia NowowiejskaKalimnos452,44 
29-51.Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceAcrobat452,91 
29-51.Anna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaLit457,74 
52-62.Adam WaszczeniukKJ Galop KozieniceHarry842,78 
52-62.Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoMajestat843,88 
52-62.Katarzyna RoszkowskaKJ Szumawa BobrowiecKornet844,63 
52-62.Anna KrólikowskaSKJ Trawers WarszawaVadrouille844,72 
52-62.Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówTsira846,63 
52-62.Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecLoughnatousie Louis847,54 
52-62.Natalia PalmowskaKJ PalmowskiSirroco848,34 
52-62.Justyna WitekKJ Szumawa BobrowiecTroja848,38 
52-62.Patrycja StolarczykKJ Galop KozieniceCantanio849,60 
52-62.Aleksandra SekułaKJ Aromer JózefinAmaretto860,09 
52-62.Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówDalanda Z862,22 
63-64.Katarzyna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaPersjusz965,20 
63-64.Katarzyna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaBajka965,50 
65-67.Michał PiątkowskiSKJ Trawers WarszawaMarlon1242,79 
65-67.Barbara LatomskaKJ Szumawa BobrowiecLittle Careful1252,40 
65-67.Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewD'Savallas PG1259,36 
68Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówChadally2046,14 
 Agnieszka MajewskaKJ Galop KozienicePlayboyElim.  
 Sławomir MiąskoKJ Galop KozieniceNezigElim.  
 Marta MiłoszŁKJ ŁódźArcanElim.  


Konkurs nr 7, klasy N, zwykły, wys. 120 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 10/11
Dystans: 360 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 67 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1Antoni StrzałkowskiKJ Strzała KrubiczewFascynacja044,27
2Paweł KalicińskiStow. WKJ WarszawaPotomak046,55
3Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówTodiena047,15
4Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaImagine047,45
5Zbigniew PłatosKJ Galop KozieniceBangkog050,94
6Michał KubiakKJ Szumawa BobrowiecQuincy051,66
7Zbigniew PłatosKJ Galop KozienicePireja051,93
8Dawid Kubiaknz. (MAZ)Alhambra052,09
9Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceBlacky and White052,55
10Jarosław KołakowskiKJ Palmowski DywidyLaurentin P052,64
11Barbara LatomskaKJ Szumawa BobrowiecCome with me053,35
12Karolina SoćkonzUnforgetable054,86
13Iwona PawłowskaKJ Aldragho PiasecznoNuan055,07
14Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoFin Wal055,51
15Ewa SekułaKJ Galop KozieniceCapacity056,66
16Magdalena SzturmowiczKJ Szumawa BobrowiecKomfortas058,13
17Julia PiątkowskaKJ Equus WęgrzceLimit060,5
18Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaAzurro061,73
19Karolina SoćkonzVIP066,21
20Dawid Kubiaknz. (MAZ)Nobel Du Forest448,88
21Paweł KalicińskiStow. WKJ WarszawaPardoes G449,43
22Marta PiekarskaKU AZS Politechn. W-wskaCavaliers Clover451,91
23Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaPolonia452,56
24Aleksandra SekułaKJ Aromer JózefinAmaretto454,39
25Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaFair Play454,91
26Paweł KalicińskiStow. WKJ WarszawaKanion456,99
27Lucyna ChrzanowskaKJ Plejada TarczynEgeria458,15
28Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaMylady459,09
29Leksandra MadejCWKS Legia WarszawaVabio460,14
30Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaEmbargo461,14
31Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceThekla462,45
32Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaKarbana844,2
33Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoMajestat854,75
34Michał KopczewskiKJ Plejada TarczynHeron854,82
35Ewaryst StefańskiWKJ Gabon WalewiceHossa856,68
36Anna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaLit857,84
37Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceAcrobat859,91
38Anna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaWinne The Pooh860,11
39Katarzyna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaPersjusz864,31
40Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoOnslow970,38
41Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecLoughnatousie Louis1252,37
42Beata ŻukowskaKJ Aromer JózefinOran1262,81
43Katarzyna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaFocus1661,84
44Marta MiłoszŁKJ ŁódźArcan2184,41


Konkurs nr 8, klasy C, zwykły, wys. 130 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 12/13
Dystans: 420 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 78 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1Paweł KalicińskiStow. WKJ WarszawaPotomak060,59
2Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaEmbargo066,28
3Katarzyna KowalikTKKJ MazoviaOrkisz067,91
4Karolina SoćkonzVIP075,38
5Paweł KalicińskiStow. WKJ WarszawaPardoes G462,75
6Paweł KalicińskiStow. WKJ WarszawaKanion466,15
7Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceThesotto787,32
8Marta PiekarskaKU AZS Politechn. W-wskaCavaliers Clover866,13
9Magdalena KiljańczykSKJ Bajardo CzosnówCavanaste1273,55
10Magdalena SzturmowiczKJ Szumawa BobrowiecKomfortas1499,53
 Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaImagineElim. 
 Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówTodienaRez. 
 Karolina SoćkonzUnforgetableRez. 


konny, jezdziecki, koński
komentarz[0] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki 2.192 s