Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > HZR-B Zbrosławice 15-16.11.2008 dz.II
konny, końskie

Halowe Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody
Zbrosławice 15/16-11-2008


Konkurs nr 02 kl. "Towarzyski"
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1DariaMartynaPrentkowskaKJ Amigo Będzin050,8900
1DariaMartynaPrentkowskaKJ Amigo Będzin051,8600
1HardyHannaSleziakKJ Zbrosławice054,4100
1HardyHannaSleziakKJ Zbrosławice055,2200
1GoldenAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn049,3200
1MagGrzegorzGrabarczykLZJ Drama Zbrosławice047,8200
1MagGrzegorzGrabarczykLZJ Drama Zbrosławice049,4600
1AdwokatKarolina KolińskaLZJ Drama Zbrosławice056,0300
1AdwokatKarolina KolińskaLZJ Drama Zbrosławice062,2800
1GoldenSandraRadeckaKS Orzeł Kiedrzyn043,8400
1RodamMartaGrześkaTK Kuźnia Rybnik052,6200
1CedyniaMariaGerberniezrzeszony049,8100
1CedyniaMariaGerberniezrzeszony049,7200
1RegataRóżaMartynowskaniezrzeszony052,1700
1RegataRóżaMartynowskaniezrzeszony057,5600
16-17ArawakAleksandra Kędzierska JońcaLZJ Drama Zbrosławice454,3504
16-17ArawakAleksandra Kędzierska JońcaLZJ Drama Zbrosławice449,0904
18GoldenSandraRadeckaKS Orzeł Kiedrzyn852,8108


Konkurs nr 7 kl. "LL"
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1RodamMartaGrześkaTK Kuźnia Rybnik049,7500
1KalgarGBJustyna BorkiewiczKJ Amigo Będzin056,5500
1SabatJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe048,7300
1RoyalKarolina GodośKJ Jumping Team Brynica058,1100
1LamiaMartynaJarczewskaKJ Zbrosławice046,1900
1LamiaMartynaJarczewskaKJ Zbrosławice047,9700
1WeksaMarcelinaRomKJ Amigo Będzin048,3100
1WeksaMarcelinaRomKJ Amigo Będzin051,6500
1JunaAnna SnochKKJ Kielce046,600
1DunkaWaldemarWojtyczkaLKJ Ochaby047,5600
1WiolaMartynaBąkowskaLKJ Ochaby055,1200
1CzerkisMajaBurdalskaLZJ Drama Zbrosławice058,500
1PromocjaAgnieszkaKaraszewskaKJ Solec Bieruń060,1600
1JaspisMonika KlamaKS Vivat Przymiłowice053,2800
1GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn058,3700
1JumanEwaMazurKKJ Kielce050,8700
1SelimaZuzannaPareckaKJ Amigo Będzin056,5900
1RomeoHannaBilczekOSK Siedlaczek Rybnik057,0900
1AramisAleksandra RytLKJ Ochaby058,5700
1FeniksDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice045,3700
1BaffinaIzabela StrzelczykJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój052,900
1Lord WAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice054,9700
1Alube DAnnaWyroślakKJ Zbrosławice055,4400
24-41PiorunMariaGerberniezrzeszony447,5904
24-41GrabAnnaZaborowskaLKJ Ochaby455,9704
24-41VentusKarolina GodośKJ Jumping Team Brynica452,9704
24-41ElanKlaudia PuchalikKJ Champion Górki Małe452,3404
24-41Czara OgniaAnnaZalewskaLKJ Ostroga Opole457,8404
24-41Czara OgniaAnnaZalewskaLKJ Ostroga Opole455,3404
24-41DunkaWaldemarWojtyczkaLKJ Ochaby453,1104
24-41JunaAnna SnochKKJ Kielce449,2804
24-41KadafiSylwiaPodsiadłoKJ Wolta Arom Borki W448,8704
24-41KadafiSylwiaPodsiadłoKJ Wolta Arom Borki W451,3504
24-41KalgarGBJustyna BorkiewiczKJ Amigo Będzin450,3804
24-41SabatJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe458,2504
24-41CarmelloMarta GlowaczewskaKJ Zbrosławice458,3704
24-41RoyalKarolina GodośKJ Jumping Team Brynica451,3204
24-41Cambrado IAleksandra RytLKJ Ochaby458,6904
24-41SzaronAnnaPoledniaLKJ Ostroga Opole45504
24-41SzaronAnnaPoledniaLKJ Ostroga Opole462,9404
24-41Golden WindMartyna BorowskaLKJ Ochaby458,5504
42-43ElanKlaudia PuchalikKJ Champion Górki Małe463,3815
42-43AresAnnaBeliczyńskaLZJ Drama Zbrosławice463,2215
44-46KaratAgnieszkaRamiszLKJ Ochaby470,6526
44-46Alube DAnna WyroślakKJ Zbrosławice467,9426
44-46AresAnnaBeliczyńskaLZJ Drama Zbrosławice469,4426
47FeniksDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice472,537
48-51GrabAnnaZaborowskaLKJ Ochaby856,8708
48-51VentusKarolina GodośKJ Jumping Team Brynica859,9108
48-51Golden WindMartyna BorowskaLKJ Ochaby859,4308
48-51CarmelloMarta GlowaczewskaKJ Zbrosławice861,8508
52HordaMarcelinaBuckaKS Ostrowy Sosnowiec1263,11113
53EskadorBartłomiejUrbanKJ Deresz Siemianowice1288,19719
ChrobryKatarzynaTichyKJ Górka ZbrosławiceEliminacja
KaratAgnieszkaRamiszLKJ OchabyEliminacja
Golden WindMartyna BorowskaLKJ OchabyEliminacja
Alube DAnna WyroślakKJ ZbrosławiceEliminacja
ChrobryKatarzynaTichyKJ Górka ZbrosławiceEliminacja


Konkurs nr 8 kl. "L"
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1PromocjaAgnieszkaKaraszewskaKJ Solec Bieruń048,4600
1JaspisMonika KlamaKS Vivat Przymiłowice057,0900
1JaspisMonika KlamaKS Vivat Przymiłowice051,7500
1JumanEwaMazurKKJ Kielce053,100
1SelimaZuzannaPareckaKJ Amigo Będzin055,5900
1ElanKlaudia PuchalikKJ Champion Górki Małe052,1300
1AramisAleksandra RytLKJ Ochaby051,1200
1BotanicPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby051,2300
1Indianka DolmetAnnaGotowieckaJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój054,0600
1Rupia RAgnieszkaKołomańskaŚKJK Brzezinki052,3700
1SantiagoMagda KamińskaKJ Zbrosławice057,8700
1Blue LadyAnnaBeliczyńskaLZJ Drama Zbrosławice052,2200
1Blue LadyAnnaBeliczyńskaLZJ Drama Zbrosławice051,5300
1HossaKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów052,7800
1SabataJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe052,4700
1Gold Lady LJonaszKawalecLZJ Drama Zbrosławice053,4700
1DereńAgnieszkaNurkowskaKKJ Kielce053,5600
1ParadaWiesław Piechaniezrzeszony059,5900
1ParmaAlicjaPiotrowskaKJ Deresz Siemianowice051,200
1Gestut Quellesee LiliputMajaRadomskaKJ Wolta Arom Borki W059,200
1Gestut Quellesee LiliputMajaRadomskaKJ Wolta Arom Borki W053,7200
1Cambrado IAleksandra RytLKJ Ochaby057,9700
1Lord WAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice059,500
1Lukas ConsorJarosław GryczLKJ Ochaby052,1300
1TamiraMartynaKisielewskaLKJ Ostroga Opole060,1300
1WenusLeszekMazurkiewiczKS Vivat Przymiłowice054,1200
1HuncwotKarol MicułaJLKJ Udórz054,6600
1Wdzięk IINataliaMiszkiewiczLKJ Ochaby053,8100
1Latigo BayMartaOkólskaKKJ Kielce052,9300
1WelwetKrzysztofPietrzykKKJ Kielce051,1200
1SzafirMaciej StopaKJ Amigo Będzin053,8200
1KMS QueridoAntoninaStyczeńLKJ Ochaby059,200
1Calvano ProfiLeszek SzczykałaKJ Deresz Siemianowice052,0300
1PhantomKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów058,2100
1CwałkaAnnaZalewskaLKJ Ostroga Opole051,7500
1HolandiaKatarzynaŻogałaKJ Stara Piła Tychy049,8200
1JukatanPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby049,4300
1TamiraMartynaKisielewskaLKJ Ostroga Opole056,6300
39-49ZofiaOliwiaRespondekKJ Zbrosławice454,8704
39-49ZofiaOliwiaRespondekKJ Zbrosławice455,9704
39-49DunkaWaldemarWojtyczkaLKJ Ochaby448,3204
39-49Cambrado IAleksandra RytLKJ Ochaby457,7204
39-49ParmaAlicjaPiotrowskaKJ Deresz Siemianowice453,504
39-49DereńAgnieszkaNurkowskaKKJ Kielce454,9404
39-49Duble Secret VD MaltaAnna ŻabickaKJ Stara Piła Tychy458,9404
39-49Mała LadyIzabella KamskaKJ Zbrosławice449,5804
39-49BotanicPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby451,4304
39-49Indianka DolmetAnnaGotowieckaJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój456,9404
39-49AramisAleksandra RytLKJ Ochaby458,1604
50-52DagestanMałgorzata KramarzKJ Zbrosławice465,5615
50-52JukatanPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby463,2915
50-52Lord WAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice466,2515
53-54DaliaMałgorzata KieszniewskaKJ Zbrosławice470,6926
53-54SzogunNataliaMiszkiewiczLKJ Ochaby469,3426
55Eguus AlouetteAnna ŻabickaKJ Stara Piła Tychy471,3137
56-58QuentinJustyna WróbelKJ Deresz Siemianowice861,0308
56-58ParadaWiesław Piechaniezrzeszony478,8448
56-58SantiagoMagda KamińskaKJ Zbrosławice861,9708
59FeniksDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice874,22311
60-62Rupia RAgnieszkaKołomańskaŚKJK Brzezinki1247,19012
60-62EskadorBartłomiejUrbanKJ Deresz Siemianowice1259,59012
60-62GrabAnnaZaborowskaLKJ Ochaby1258,72012
63EskadorBartłomiejUrbanKJ Deresz Siemianowice2467,82226
KaratAgnieszkaRamiszLKJ OchabyEliminacja
Goldie HawkWeronikaGacekKJ Szarża BolęcinEliminacja
EnigmaKatarzynaBaugmgartJKS Kasztanka ŻywiecEliminacja
DaliaMałgorzata KieszniewskaKJ ZbrosławiceEliminacja
DaliaMałgorzata KieszniewskaKJ ZbrosławiceEliminacja
Mała LadyIzabella KamskaKJ ZbrosławiceEliminacja



ZBROSŁAWICE 16.11.2008
Konkurs nr 9 kl. L Z OCENĄ STYLU
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty za stylPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1PiorunMariaGerberNiezrzeszona0057,740A Zaliczono
1RomeoHannaBilczekOSK Siedlaczek Rybnik0063,081A Zaliczono
1QuintenMariaKaczynaLKJ Ochaby0055,120A Zaliczono
1LamurNicoleMakulikLKJ Ochaby0054,440A Zaliczono
1DagestanMałgorzata KramarzKJ Zbrosławice0060,350A Zaliczono
B.O.PiorunMariaGerberNiezrzeszonaB.O.284,436Niezal.
B.O.BaffinaIzabela StrzelczykJKS Equi Verso Jastrzębie ZdrójB.O.057,620Niezal.
B.O.WiolaMartynaBąkowskaLKJ OchabyB.O.278,465Niezal.
B.O.WiolaMartynaBąkowskaLKJ OchabyB.O.268,132Niezal.
B.O.RomeoHannaBilczekOSK Siedlaczek RybnikB.O.258,810Niezal.
B.O.CzerkisMajaBurdalskaLZJ Drama ZbrosławiceB.O.062,441Niezal.
B.O.LiderOlgaHrehorógLKJ OchabyB.O.864,311Niezal.
B.O.LamurNicoleMakulikLKJ OchabyB.O.063,211Niezal.
B.O.BaffinaIzabela StrzelczykJKS Equi Verso Jastrzębie ZdrójB.O.060,280Niezal.
B.O.LiderOlgaHrehorógLKJ Ochaby0Eliminacja
B.O.CzerkisMajaBurdalskaLZJ Drama Zbrosławice0Eliminacja
B.O.GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn0Eliminacja
B.O.GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn0Eliminacja
B.O.DagestanMałgorzata KramarzKJ Zbrosławice0Eliminacja
B.O.Goldie HawkWeronikaGacekKJ Szarża Bolęcin0Eliminacja
1WigAnnaGotowieckaJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój5065,9127


Konkurs nr 9 kl. L Z OCENĄ STYLU
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty za stylPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1PiorunMariaGerberNiezrzeszona0057,740A Zaliczono
1RomeoHannaBilczekOSK Siedlaczek Rybnik0063,081A Zaliczono
1QuintenMariaKaczynaLKJ Ochaby0055,120A Zaliczono
1LamurNicoleMakulikLKJ Ochaby0054,440A Zaliczono
1DagestanMałgorzata KramarzKJ Zbrosławice0060,350A Zaliczono
B.O.PiorunMariaGerberNiezrzeszonaB.O.284,436Niezal.
B.O.BaffinaIzabela StrzelczykJKS Equi Verso Jastrzębie ZdrójB.O.057,620Niezal.
B.O.WiolaMartynaBąkowskaLKJ OchabyB.O.278,465Niezal.
B.O.WiolaMartynaBąkowskaLKJ OchabyB.O.268,132Niezal.
B.O.RomeoHannaBilczekOSK Siedlaczek RybnikB.O.258,810Niezal.
B.O.CzerkisMajaBurdalskaLZJ Drama ZbrosławiceB.O.062,441Niezal.
B.O.LiderOlgaHrehorógLKJ OchabyB.O.864,311Niezal.
B.O.LamurNicoleMakulikLKJ OchabyB.O.063,211Niezal.
B.O.BaffinaIzabela StrzelczykJKS Equi Verso Jastrzębie ZdrójB.O.060,280Niezal.
B.O.LiderOlgaHrehorógLKJ Ochaby0Eliminacja
B.O.CzerkisMajaBurdalskaLZJ Drama Zbrosławice0Eliminacja
B.O.GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn0Eliminacja
B.O.GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn0Eliminacja
B.O.DagestanMałgorzata KramarzKJ Zbrosławice0Eliminacja
B.O.Goldie HawkWeronikaGacekKJ Szarża Bolęcin0Eliminacja
1WigAnnaGotowieckaJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój5065,9127



Konkurs nr 10 kl. "P" dokładności z rozgrywką
Wyniki
PodstawowyRozgrywka
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1HarleyKarol MicułaJLKJ Udórz050,6900025,4600
2Sycylia MGerard GrutzaKJ Zbrosławice052,8400026,1500
3HolandiaKatarzynaŻogałaKJ Stara Piła Tychy047,4700026,4800
4HuncwotKarol MicułaJLKJ Udórz053,0200029,8500
5Latigo BayMartaOkólskaKKJ Kielce051,7700035,7400
6PatriotKatarzynaOkólskaKKJ Kielce050,8800427,6904
7SzafirMaciej StopaKJ Amigo Będzin055,6500429,4904
8SeguraMartynaKisielewskaLKJ Ostroga Opole057,7500431,6504
9LechitaWiktoriaLisKJ Zbrosławice053,7500432,3704
10Wdzięk IINataliaMiszkiewiczLKJ Ochaby053,6500433,0604
11CwałkaAnnaZalewskaLKJ Ostroga Opole051,7100435,304
12-18Door-SMartaOkólskaKKJ Kielce454,0204
12-18RytmikaMichałWoźniakBKJ Bogusławice451,3404
12-18JugoKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów461,7204
12-18PromaximusŁukaszSwobodaKJ Zbrosławice454,504
12-18GawroszMagda KamińskaKJ Zbrosławice454,0604
12-18Duble Secret VD MaltaAnna ŻabickaKJ Stara Piła Tychy456,8604
12-18WenusLeszekMazurkiewiczKS Vivat Przymiłowice449,7504
19SzogunNataliaMiszkiewiczLKJ Ochaby468,9115
20PhantomKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów473,3537
Eguus AlouetteAnna ŻabickaKJ Stara Piła Tychy00Eliminacja
FutureDominik SłodczykKJ Zbrosławice00Eliminacja
SongoMaciejJachowiczKJ Zbrosławice00Eliminacja
QuentinJustyna WróbelKJ Deresz Siemianowice00Eliminacja
KMS QueridoAntoninaStyczeńLKJ Ochaby00Eliminacja
Calvano ProfiLeszek SzczykałaKJ Deresz Siemianowice00Eliminacja
WelwetKrzysztofPietrzykKKJ Kielce00Eliminacja
Lukas ConsorJarosław GryczLKJ Ochaby00Eliminacja
HossaKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów00Eliminacja
EnigmaKatarzynaBaugmgartJKS Kasztanka Żywiec00Eliminacja
WigAnnaGotowieckaJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój000Eliminacja



Konkurs nr 11 kl. "N" dwufazowy art. 274.5.3
Wyniki
I FAZAII FAZA
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1RytmikaMichałWoźniakBKJ Bogusławice04100020,7400
2Bagier IIIJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe039,900021,2200
3HialitMartynaNiedźwiedżKJ Deresz Siemianowice042,7200022,900
4Guido Du SoleiDominikSłodczykKJ Zbrosławice041,1600420,5504
5GawroszMagda KamińskaKJ Zbrosławice043,350042204
6PatriotKatarzynaOkólskaKKJ Kielce039,8400424,4204
7DoorsMartaOkólskaKKJ Kielce044,8100424,9804
8SeguraMartynaKisielewskaLKJ Ostroga Opole044,8500425,5704
9MalwersantIzabellaKamskaKJ Zbrosławice042,2800434,1804
10RowentaEwa BinasikKJ Zbrosławice044,5600438,8204
11JugoKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów039,1900Eliminacja
12Holz Sport AwersjaArkadiuszŚwitekOJK Pegaz Kraków046,3100Rezygnacja
13RockySaraJakobsenLKJ Ochaby037,7800Rezygnacja
14PantenolAntoninaStyczeńLKJ Ochaby446,9104
15GrekoAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice442,5904
16Calido LJonaszKawalecLZJ Drama Zbrosławice443,0304
17DomenaSaraJakobsenLKJ Ochaby442,0704
18FutureDominik SłodczykKJ Zbrosławice459,7504
19DarkoAleksandra Kędzierska JońcaLZJ Drama Zbrosławice461,8115
20FortunaMonika StelmachKKJ Kielce844,7808
21IberPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby853,1908
22LordDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice856,8108
23PromaximusŁukaszSwobodaKJ Zbrosławice840,8408
24JantarAnna BukowyKJ Deresz Siemianowice1662,69117
25SybillaMichałWoźniakBKJ BogusławiceEliminacja
26EspirantoAnna ŻabickaKJ Stara Piła TychyEliminacja
27San Martyna BorowskaLKJ OchabyEliminacja



Konkurs nr 12 kl. "N1" Zwykły
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1HerosKaja DankowskaKKJ Kielce059,5700
2HarleyKarol MicułaJLKJ Udórz062,500
3MalwersantIzabella KamskaKJ Zbrosławice064,0900
4LagunaGerard GrutzaKJ Zbrosławice069,411
5RowentaEwa BinasikKJ Zbrosławice069,8511
6Łakoma KDominik SłodczykKJ Zbrosławice460,4504
7FortunaMonika StelmachKKJ Kielce464,5404
8PantenolAntoninaStyczeńLKJ Ochaby475,0937
9DarkoAleksandra Kędzierska JońcaLZJ Drama Zbrosławice475,8537
10BakaraMaciejJachowiczKJ Zbrosławice862,9108
11Calido LJonaszKawalecLZJ Drama Zbrosławice863,3208
12Giorgio 53Dominik SłodczykKJ Zbrosławice492,22711
13HialitMartynaNiedźwiedżKJ Deresz Siemianowice881,15412
14GrekoAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice1662,56016
15JantarHannaBukowyKJ Deresz Siemianowice24100,12933
Książe IrlandiiWiktorLarkowskiKJ ZbrosławiceEliminacja
IberPaulinaŻylińskaLKJ OchabyEliminacja
LordDominika SławskaKJ Deresz SiemianowiceEliminacja
SybillaMichałWoźniakBKJ BogusławiceEliminacja
Holz Sport AwersjaArkadiuszŚwitekOJK Pegaz KrakówRezygnacja



Konkurs nr 13 kl. "C" o wzrastającym stopniu trudności art.. 269.5
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty bonif.CzasPunkty za czasRazemCzysty Przejazd
1AlexaMichałWoźniakBKJ Bogusławice4151,82041N
2Bagier IIIJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe3659,68036N
3BakaraMaciejJachowiczKJ Zbrosławice1246,97012N
4HerosKaja DankowskaKKJ Kielce1251,82012N
5LagunaGerard GrutzaKJ Zbrosławice1253012N
6Książe IrlandiiWiktorLarkowskiKJ Zbrosławice0Eliminacja
EspirantoAnna ŻabickaKJ Stara Piła Tychy0Eliminacja
konny, jezdziecki, koński
komentarz[0] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki [Sun, 15 Oct 2017 01:52:24 +0200] 0.000 s