Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > HZR-B Zbrosławice 15-16.11.2008
konny, końskie

Halowe Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody
Zbrosławice 15/16-11-2008

Konkurs nr 01 kl. "Towarzyski"
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1DariaMartynaPrentkowskaKJ Amigo Będzin05300
1DariaMartynaPrentkowskaKJ Amigo Będzin055,8500
1HardyHannaSleziakKJ Zbrosławice055,9700
1GoldenAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn049,6200
1AresAnnaBeliczyńskaLZJ Drama Zbrosławice059,1200
1AresAnnaBeliczyńskaLZJ Drama Zbrosławice055,9100
1AdwokatKarolina KolińskaLZJ Drama Zbrosławice056,1500
1SonataJonaszKawalecLZJ Drama Zbrosławice056,2900
1HardyHannaSleziakKJ Zbrosławice061,5500
10AdwokatKarolina KolińskaLZJ Drama Zbrosławice458,8704
11ArawakAleksandra Kędzierska JońcaLZJ Drama Zbrosławice470,4326
12-14ArawakAleksandra Kędzierska JońcaLZJ Drama Zbrosławice859,908
12-14MagGrzegorzGrabarczykLZJ Drama Zbrosławice851,4108
12-14MagGrzegorzGrabarczykLZJ Drama Zbrosławice849,6308
GoldenSandraRadeckaKS Orzeł Kiedrzyn0eliminacja
GoldenSandraRadeckaKS Orzeł Kiedrzyn0eliminacja
SonataJonaszKawalecLZJ Drama Zbrosławice0Rezygnacja



Konkurs nr 1 kl. "LL"
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1Indianka DolmetAnnaGotowieckaJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój059,6900
1AresAnnaBeliczyńskaLZJ Drama Zbrosławice055,4700
1DaliaMałgorzata KieszniewskaKJ Zbrosławice056,2800
1LamiaMartynaJarczewskaKJ Zbrosławice04700
1Alube DAnna WyroślakKJ Zbrosławice057,0600
1LamiaMartynaJarczewskaKJ Zbrosławice046,3200
1KalgarGBJustyna BorkiewiczKJ Amigo Będzin051,0900
1SelimaZuzannaPareckaKJ Amigo Będzin055,600
1KadafiSylwiaPodsiadłoKJ Wolta Arom Borki W052,2800
1WiolaMartynaBąkowskaLKJ Ochaby049,6500
1Goldie HawkWeronikaGacekKJ Szarża Bolęcin057,7200
1QuintenMariaKaczynaLKJ Ochaby057,2200
1PromocjaAgnieszkaKaraszewskaKJ Solec Bieruń056,4100
1Rupia RAgnieszkaKołomańskaŚKJK Brzezinki051,9400
1GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn049,7300
1LamurNicoleMakulikLKJ Ochaby052,2800
1JumanEwaMazurKKJ Kielce051,1800
1AramisAleksandra RytLKJ Ochaby060,2800
1BaffinaIzabela StrzelczykJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój054,0100
20RomeoHannaPilczekOSK Siedlaczek Rybnik063,6611
21-33EskadronBartoszUrbanNiezrzeszony457,9104
21-33JumanEwaMazurKKJ Kielce460,8704
21-33SabataJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe455,7204
21-33KadafiSylwiaPodsiadłoKJ Wolta Arom Borki W448,8504
21-33WeksaMarcelinaRomKJ Amigo Będzin45004
21-33WeksaMarcelinaRomKJ Amigo Będzin452,6804
21-33CzerkisMajaBurdalskaLZJ Drama Zbrosławice459,0604
21-33CzerkisMajaBurdalskaLZJ Drama Zbrosławice453,6304
21-33RoganPiotrKowalskiLKJ Ochaby456,5704
21-33RoganPiotrKowalskiLKJ Ochaby456,904
21-33LamiaMartynaJarczewskaKJ Zbrosławice446,0604
21-33Alube DAnna WyroślakKJ Zbrosławice458,7204
21-33DaliaMałgorzata KieszniewskaKJ Zbrosławice454,3804
34-35ElanKlaudia PuchalikKJ Champion Górki Małe463,1315
34-35HordaMarcelinaBuckaKS Ostrowy Sosnowiec463,1315
36SabataJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe468,7526
37LordAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice478,4148
38RoganPiotrKowalskiLKJ Ochaby869,85210
39KalgarGBJustyna BorkiewiczKJ Amigo Będzin1251,63012
JuneAnnaSnachKKJ Kielce0Eliminacja
JuneAnnaSnachKKJ Kielce0Eliminacja
ElanKlaudia PuchalikKJ Champion Górki Małe0Eliminacja
JaspisMonika KlamaKS Vivat Przymiłowice000Eliminacja
JaspisMonika KlamaKS Vivat Przymiłowice0Eliminacja
Golden WindMartyna BorowskaLKJ Ochaby0Eliminacja
Golden WindMartyna BorowskaLKJ Ochaby0Eliminacja
Alube DAnna WyroślakKJ Zbrosławice0Eliminacja
CarmelloMarta GłowaczewskaKJ Zbrosławice0Eliminacja
CarmelloMarta GlowaczewskaKJ Zbrosławice0Eliminacja
CarmelloMarta GlowaczewskaKJ Zbrosławice0Eliminacja



Konkurs nr 2 kl. "L"
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1QuintenMariaKaczynaLKJ Ochaby054,8200
1LamurNicoleMakulikLKJ Ochaby052,3900
1JumanEwaMazurKKJ Kielce051,5900
1HuncwotKarol MicułaJLKJ Udórz055,7500
1Latigo BayMartaOkólskaKKJ Kielce055,2200
1BaffinaIzabela StrzelczykJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój055,3800
1GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn055,600
1DesperadoJustyna Jaworskaniezrzeszony051,600
1DagestanMałgorzata KramarzKJ Zbrosławice054,1900
1DereńAgnieszkaNurkowskaKKJ Kielce059,500
1Blue LadyAnnaBeliczyńskaLZJ Drama Zbrosławice051,8100
1SantiagoMagda KamińskaKJ Zbrosławice061,3400
1ParadaWiesław Piechaniezrzeszony061,7500
1ParadaWiesław Piechaniezrzeszony062,9900
1ParmaAlicjaPiotrowskaKJ Deresz Siemianowice056,4300
1Gestut Quellesee LiliputMajaRadomskaKJ Wolta Arom Borki W055,4400
1Gestut Quellesee LiliputMajaRadomskaKJ Wolta Arom Borki W054,4500
1BotanicPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby049,7500
1CzerkisMajaBurdalskaLZJ Drama Zbrosławice059,6200
1WigAnnaGotowieckaJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój062,9700
1LechitaWiktoriaLisKJ Zbrosławice056,8800
1WenusLeszekMazurkiewiczKS Vivat Przymiłowice052,4300
1Wall StreetSławomirPachKJ Zbrosławice061,0300
1WelwetKrzysztofPietrzykKKJ Kielce050,6200
1HossaKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów054,8400
1QuentinJustyna WróbelKJ Deresz Siemianowice058,9100
1Duble Secret VD MaltaAnna ŻabickaKJ Stara Piła Tychy056,2500
1CerenkaLucieStrnadlovaSKS Trojanowice Czechy053,3100
1JukatanPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby051,6400
1ZofiaOlwiaRespondekKJ Zbrosławice061,7700
1CerenkaLucieStrnadlovaSKS Trojanowice Czechy05400
1PromocjaAgnieszkaKaraszewskaKJ Solec Bieruń051,6500
33-36SzafirMaciej StopaKJ Amigo Będzin065,7511
33-36WigAnnaGotowieckaJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój064,0611
33-36SantiagoMagda KamińskaKJ Zbrosławice063,0311
33-36RomeoHannaPilczekOSK Siedlaczek Rybnik063,5611
37-57DiosanMartynaNiedzwiedżLKJ Ochaby459,9304
37-57Calvano ProfiLeszek SzczykałaKJ Deresz Siemianowice455,7204
37-57HossaKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów455,3104
37-57AlgeraNicoleMakulikLKJ Ochaby458,0704
37-57KMS QueridoAntoninaStyczeńLKJ Ochaby462,3704
37-57SzogunNataliaMiszkiewiczLKJ Ochaby460,7904
37-57SobibórPaulina KozaKJ Trachy Gliwice452,1804
37-57ParmaAlicjaPiotrowskaKJ Deresz Siemianowice460,9704
37-57ZofiaOlwiaRespondekKJ Zbrosławice456,8504
37-57BotanicPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby448,404
37-57EnigmaKatarzynaBaugmgartJKS Kasztanka Żywiec454,6804
37-57SelimaZuzannaPareckaKJ Amigo Będzin458,2904
37-57Gold Lady LJonaszKawalecLZJ Drama Zbrosławice455,8404
37-57WiolaMartynaBąkowskaLKJ Ochaby455,5604
37-57HossaKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów460,9604
37-57DagestanMałgorzata KramarzKJ Zbrosławice456,5704
37-57Rupia RAgnieszkaKołomańskaŚKJK Brzezinki451,7204
37-57Rupia RAgnieszkaKołomańskaŚKJK Brzezinki454,8804
37-57LordAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice459,4104
37-57Goldie HawkWeronikaGacekKJ Szarża Bolęcin452,8504
37-57Indianka DolmetAnnaGotowieckaJKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój457,3404
58-59RomeoHannaPilczekOSK Siedlaczek Rybnik463,3515
58-59PromocjaAgnieszkaKaraszewskaKJ Solec Bieruń464,5915
60-61Mała LadyIzabella KamskaKJ Zbrosławice469,4726
60-61HuncwotKarol MicułaJLKJ Udórz469,2326
62WiolaMartynaBąkowskaLKJ Ochaby474,7837
63,65AlgeraNicoleMakulikLKJ Ochaby857,1308
63,65Cambrado IAleksandra RytLKJ Ochaby478,7148
63,65JaspisMonika KlamaKS Vivat Przymiłowice857,0308
63,65SabataJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe860,2208
66-67AramisAleksandra RytLKJ Ochaby863,1919
66-67HordaMarcelinaBuckaKS Ostrowy Sosnowiec479,1259
68Mała LadyIzabella KamskaKJ Zbrosławice868,28210
69-71Gold Lady LJonaszKawalecLZJ Drama Zbrosławice1262,94012
69-71Blue LadyAnnaBeliczyńskaLZJ Drama Zbrosławice1251,84012
69-71UrroraLeszekSzczykałaKJ Deresz Siemianowice876,21412
72CerenkaLucieStrnadlovaSKS Trojanowice Czechy1263,41113
73GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn1267,35214
74ElanKlaudia PuchalikKJ Champion Górki Małe888,06715
75EskadronBartłomiejUrbanniezrzeszony1660,35016
76ZofiaOlwiaRespondekKJ Zbrosławice2075,56424
LukasKonzorJarosław GryczLKJ Ochaby0Elimnacja
ChrobryKatarzynaTichyKJ Górka Zbrosławice0Elimnacja
ChrobryKatarzynaTichyKJ Górka Zbrosławice0Elimnacja
DereńAgnieszkaNurkowskaKKJ Kielce0Elimnacja
DesperadoJustyna Jaworskaniezrzeszony0Elimnacja
PromocjaAgnieszkaKaraszewskaKJ Solec Bieruń0Elimnacja



Konkurs nr 3 kl. P dwufazowy art. 274.5.3

I FAZAII FAZA
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1FortunaMonika StelmachKKJ Kielce043,3100029,6900
2Guido Du SoleiManfred SłodczykKJ Zbrosławice047,7200030,5500
3RytmikaMichałWoźniakBKJ Bogusławice046,5100030,6300
4LedaAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice045,500031,1700
5AtlantaLucieStrnadlowaSKS Trojanowice Czechy045,2300031,2100
6HarleyKarol MicułaJLKJ Udórz044,5100031,2900
7Lord WDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice046,100031,6600
8San Martyna BorowskaLKJ Ochaby043,3500033,7500
9GawroszMagda KamińskaKJ Zbrosławice045,500034,1900
10LechitaWiktoriaLisKJ Zbrosławice042,1700035,8400
11SongoMaciejJachowiczKJ Zbrosławice046,0400036,1611
12SobibórPaulina KozaKJ Trachy Gliwice045,9800036,511
13Cami ZZbigniewKostrzewskiSKJ Krzywopłoty048,7900036,9411
14JantarAnna BukowyKJ Deresz Siemianowice047,800435,5304
15IP QuatoriaPaulina KozaKJ Trachy Gliwice051,2800435,9904
16QalityMirellaRuczkaKJ Turbud Brzeg052,190044737
17UrroraLeszekSzczykałaKJ Deresz Siemianowice045,3300836,519
18Door-SMartaOkólskaKKJ Kielce047,6800460,34711
19Duble Secret VD MaltaAnna ŻabickaKJ Stara Piła Tychy043,6400854,34513
20FionaHubert KostrzewskiSKJ Krzywopłoty047,2700855,16513
21Lukas ConzorJarosławGryczLKJ Ochaby451,4804
22Latigo BayMartaOkólskaKKJ Kielce448,7904
23JugoKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów453,7104
24Wdzięk IINataliaMiszkiewiczLKJ Ochaby444,2904
25PhantomKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów450,3204
26DiosanMartyna NiedżwiedżLKJ Ochaby445,8504
27KMS QueridoAntoninaStyczeńLKJ Ochaby445,504
28PatriotKatarzynaOkólskaKKJ Kielce441,3804
29SzogunNataliaMiszkiewiczLKJ Ochaby447,7604
30WenusLeszekMazurkiewiczKS Vivat Przymiłowice443,604
31EnigmaKatarzynaBaugmgartJKS Kasztanka Żywiec441,9904
32OmahaZbigniewKostrzewskiSKJ Krzywopłoty448,2304
33SybillaMichałWoźniakBKJ Bogusławice458,6615
34PromaximusŁukaszSwobodaKJ Zbrosławice857,7108
35Calvano ProfiLeszek SzczykałaKJ Deresz Siemianowice855,8408
36Wall StreetSławomirPachKJ Zbrosławice850,5908
37FutureDominik SłodczykKJ Zbrosławice478,95610
38SzafirMaciej StopaKJ Amigo Będzin480,52610
JukatanPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby00Elimnacja
Eguus AlouetteAnna ŻabickaKJ Stara Piła Tychy00Elimnacja
QuentinJustyna WróbelKJ Deresz Siemianowice00Elimnacja
WelwetKrzysztofPietrzykKKJ Kielce00Elimnacja
Sycylia MGerard GrutzaKJ Zbrosławice00 Dyskwalifikacja



Konkurs nr 4 kl. "N" Zwykły
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1SybillaMichałWoźniakBKJ Bogusławice062,7300
2RytmikaMichałWoźniakBKJ Bogusławice063,3100
3AtlantaLucieStrnadlovaSKS Trojanowice Czechy063,7400
4JugoKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów064,6800
5PatriotKatarzynaOkólskaKKJ Kielce065,9500
6MalwersantIzabellaKamskaKJ Zbrosławice067,3800
7LedaAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice069,0400
8Stan FieldPaulina KozaKJ Trachy Gliwice069,4700
9OlimpiaAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice069,7300
10Książe IrlandiiWiktorLarkowskiKJ Zbrosławice071,8300
11SawaBartosz GroszLKJ Moszna073,3800
12Cami ZZbigniewKostrzewskiSKJ Krzywopłoty074,7100
13IberPaulina ŻylińskaLKJ Ochaby461,8804
14Guido Du SoleiManfred SłodczykKJ Zbrosławice464,5704
15GawroszMagda KamińskaKJ Zbrosławice466,904
16Lord WDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice468,2904
17Calido LJonaszKawalecLZJ Drama Zbrosławice468,6504
18PantenolAntoninaStyczeńLKJ Ochaby472,4704
19LouandorBartosz GroszLKJ Moszna473,3804
20HarleyKarol MicułaJLKJ Udórz473,4704
21HerosKaja DankowskaKKJ Kielce474,2404
22Door-SMartaOkólskaKKJ Kielce475,0904
23Bagier IIIJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe476,3415
24QalityMirellaRuczkaKJ Turbud Brzeg477,6715
25PI QuatorzePaulina KozaKJ Trachy Gliwice480,7326
26RockySaraJakobsenLKJ Ochaby867,6408
27DarkoAleksandra Kędzierska JońcaLZJ Drama Zbrosławice884,98311
28Holz Sport AwersjaArkadiuszŚwitekOJK Pegaz Kraków1272,61012
29JantarAnna BukowyKJ Deresz Siemianowice1275,51012
30FortunaMonika StelmachKKJ Kielce1286,7315
31DomenaSaraJakobsenLKJ Ochaby1668,68016
32PromaximusŁukaszSwobodaKJ Zbrosławice2076,29121
OmahaZbigniewKostrzewskiSKJ KrzywopłotyEliminacja
Hipika AndianoEdyta KostrzewskaSKJ KrzywopłotyEliminacja
RowentaEwa BinasikKJ ZbrosławiceEliminacja
Eguus AlouetteAnna ŻabickaKJ Stara Piła TychyEliminacja
FutureDominik SłodczykKJ ZbrosławiceEliminacja
SongoMaciejJachowiczKJ ZbrosławiceEliminacja



Konkurs nr 5 kl. "N1" o wzrastającym stopniu trudności art.. 269.5
Wyniki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty bonif.CzasPunkty za czasRazemCzysty Przejazd
1LasillaHubert KostrzewskiSKJ Krzywopłoty4437,76044T
2Łakoma KDominik SłodczykKJ Zbrosławice4441,18044T
3AleksaMichałWoźniakBKJ Bogusławice4444,83044T
4LagunaGerard GrutzaKJ Zbrosławice4446,32044T
5BakaraMaciejJachowiczKJ Zbrosławice4457,31044T
6Bagier IIIJuliaCieślarKJ Champion Górki Małe3947,02039N
7Książe IrlandiiWiktorLarkowskiKJ Zbrosławice3652,46036T
8Hipika AndianoEdyta KostrzewskaSKJ Krzywopłoty3654,98036T
9HialitMartynaNiedźwiedżKJ Deresz Siemianowice3659,65036N
10DomenaSaraJakobsenLKJ Ochaby3550,43035N
11IprelkoAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice3447,67034N
12PantenolAntoninaStyczeńLKJ Ochaby3450,33034N
13Holz Sport AwersjaArkadiuszŚwitekOJK Pegaz Kraków3157,11031N
14RockySaraJakobsenLKJ Ochaby3047,24030N
15HerosKaja DankowskaKKJ Kielce2948,03029N
16IberPaulinaŻylińskaLKJ Ochaby2859,93028N
17Calido LJonaszKawalecKJ Zbrosławice2546,68025N
18EspirantoAnna ŻabickaKJ Stara Piła Tychy1245,26012N
19Giorgio 53Manfred SłodczykKJ Zbrosławice0Eliminacja
Wdzięk IINataliaMiszkiewiczLKJ Ochaby0Eliminacja
San Martyna BorowskaLKJ Ochaby0Eliminacja
RowentaEwa BinasikKJ Zbrosławice0Eliminacja



Konkurs nr 6 kl. "C" dokładności z rozgrywką
Wyniki
PodstawowyRozgrywka
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1-2Łakoma KDominik SłodczykKJ Zbrosławice054,9400Rezygnacja
1-2LouandorBartosz GroszLKJ Moszna062,6900Rezygnacja
3-6Giorgio 53Manfred SłodczykKJ Zbrosławice46404
3-6BakaraMaciejJachowiczKJ Zbrosławice458,1204
3-6Wat NuMirellaRuczkaKJ Turbud Brzeg466,1604
3-6Stan FieldPaulina KozaKJ Trachy Gliwice460,9704
7-8IprelkoAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice854,508
7-8SawaBartosz GroszLKJ Moszna869,8108
9-11OlimpiaAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice1259,28012
9-11LasillaHubert KostrzewskiSKJ Krzywopłoty1267,28012
9-11LagunaGerard GrutzaKJ Zbrosławice1266,11012
MalwersantIzabella KamskaKJ ZbrosławiceEliminacja
EspirantoAnna ŻabickaKJ Stara Piła TychyEliminacja
HialitMartynaNiedźwiedżKJ Deresz SiemianowiceEliminacja


konny, jezdziecki, koński
komentarz[0] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki [Wed, 11 Oct 2017 06:09:06 +0200] 0.000 s