Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > ZR-B Niekłonice 16.11.2008
konny, końskie

REGIONALNE HALOWE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
NIEKŁONICE 16.11.2008

Wyniki - Konkurs towarzyski, Klasy "mini LL" dokładności
MiejsceZawodnikKońKlubPunktyCzas
1-5Błaszczyk HubertQuarinaKarmen Niekłonice UKJ0n
1-5Januszewska ZuzannaIgiełkaDragon Nowielice0n
1-5Kapłan NataliaCypisZłota Podkowa Świerzno0n
1-5Paprycka MartynaCzankaAgnes Niemierzyno UKJ0n
1-5Szmaro DariaNarcyzKarmen Niekłonice UKJ0n
Osman KubaQuarinaKarmen Niekłonice UKJelim.
Smardz JuliaCoradoKaja Grzybowoelim.
Smardz JuliaCoradoKaja Grzybowoelim.
Szmaro DariaNarcyzKarmen Niekłonice UKJelim.
Parametry Konkursu:
Ilość przeszkód: 8
Ilość skoków: 9
Dystans: 300 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 60 s
Sędzia Główny: Tomasz Mitura
Sędzia stylu: Janusz Bobik
Gospodarz toru: Janusz Bobik
Komisja sędziowska:
Tomasz Mitura
Zofia H. Jezierska
Marek Chojnacki



Fot. Zofia Halina Jezierska

Wyniki - Konkurs nr. 1, Klasy LL dokładności z trafieniem w normę czasu
MiejsceZawodnikKońKlubPunktyCzas
1Rajnert KamilSexHubertus Biały Bór059,28
2Miarka NataliaUrsusKarmen Niekłonice058,64
3Miarka NataliaUrsusKarmen Niekłonice057,43
4Padrak ŁucjaFamiliaAgnes Niemierzyno UKJ055,77
5Pilichowska KatarzynaHamanDragon Nowielice055,77
6Szuraj TadeuszFinarettaKarmen Niekłonice UKJ055,67
7Pilichowska KatarzynaCenterDragon Nowielice055,35
8Siatkowski StanisławCypisZłota Podkowa Świerzno054,46
9Łata NataliaArizonaKarmen Niekłonice054,01
10Zdanowska JoannaOtyliaDragon Nowielice052,46
11Adamelak DawidTenorDako-Galant Skibno052,30
12Kościołek JolantaVirginianiezrzeszona050,58
13Śnioch SaraTamburynekDako-Galant Skibno050,32
14Karlińska AgataKasandraKarmen Niekłonice UKJ049,94
15Walczak NataliaKraterCapri Białokury UKJ049,30
16Piotrowska MartynaCzamaraKaja Grzybowo049,00
17Kaźmierczak AnetaNikeJKS Koszalin048,33
18Woźniak JoannaFajel Sharif 02Capri Białokury UKJ048,29
19Jonko DanutaNikeJKS Koszalin047,54
20Kaźmierczak AnetaNikeJKS Koszalin047,15
21Paprocka MartynaCzankaAgnes Niemierzyno UKJ046,59
22Paprocka MartynaCzankaAgnes Niemierzyno UKJ044,76
23Walczak NataliaKraterCapri Białokury UKJ451,19
24Kapłan NataliaCypisZłota Podkowa Świerzno450,92
25Kopyłowska AnastazjaTroszekDako-Galant Skibno447,47
26Manowska EmanuelaGalaBłysk Zieleniewo442,27
27Zblewski KamilGepardKarmen Niekłonice UKJ849,54
28Kostrzewska EmiliaHarfaJKS Koszalin873,39
Kasprzak SerafinaQuarinaKarmen Niekłonice UKJelim.
Kościołek JolantaVirginianiezrzeszonaelim.
Manowska EmanuelaGalaBłysk Zieleniewoelim.
Szuraj TadeuszFinarettaKarmen Niekłonice UKJelim.
Walczak NataliaFajel Sharif 02Capri Białokury UKJelim.
Zblewski KamilGepardKarmen Niekłonice UKJelim.
Piotrowska MartynaCzamaraKaja Grzyboworez.
Parametry Konkursu:
Wys. przeszkód: 80 cm
Ilość przeszkód: 8
Ilość skoków: 9
Dystans: 320 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 60 s
Sędzia Główny: Tomasz Mitura
Sędzia stylu: Janusz Bobik
Gospodarz toru: Janusz Bobik
Komisja sędziowska:
Tomasz Mitura
Zofia H. Jezierska
Marek Chojnacki




Wyniki - Konkurs nr. 2/1, Klasy L z oceną stylu jeźdźca
MiejsceZawodnikKońKlubOcena styl
1Adamelak DawidTenorDako-Galant Skibno2,5
Adamelak DawidTenorDako-Galant Skibnopow. 3,5
Meissner JoannaKaratAgnes Niemierzyno UKJpow. 3,5
Meissner JoannaKaratAgnes Niemierzyno UKJpow. 3,5
Parametry Konkursu:
Wys. przeszkód: 100 cm
Ilość przeszkód: 7
Ilość skoków: 8
Dystans: 300 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 56 s
Sędzia Główny: Tomasz Mitura
Sędzia stylu: Janusz Bobik
Gospodarz toru: Janusz Bobik
Komisja sędziowska:
Tomasz Mitura
Zofia H. Jezierska
Marek Chojnacki



Wyniki - Konkurs nr. 2/2, Klasy L dwufazowy
MiejsceZawodnikKońKlubPunkty I fazyCzas I fazy Punkty II fazyCzas II fazy
1Polikowski SławomirOrdonAgro-Pol Trzebiatów0n029,34
2Jarecki JakubDarwinHubertus Biały Bór0n029,77
3Grosicka JoannaTeksasDako-Galant Skibno0n030,17
4Wołoszyn AureliaJulianitoJKS Koszalin0n031,86
5Cesarczyk KarolinaIdalisTornado Szczecin0n032,09
6Tarasek KrzysztofKarlssonKoncepta Szczecin0n037,82
7Kuśmierkowska KamilaCassini KamaDąb Dębno0n038,66
8Januszewska MariaBujwidDragon Nowielice0n430,06
9Szuraj TadeuszGuinessKarmen Niekłonice UKJ0n435,51
10Dmiterczuk KazimierzFajel Szarif 02Capri Białokury UKJ0n436,56
11Kaźmierkiewicz KrzysztofHamanDragon Nowielice0n437,48
12Tarasek KrzysztofCassandraKoncepta Szczecin0n837,48
13Kowalczyk MartaKarinaKarmen Niekłonice UKJ0n1048,20
14Malec MagdalenaKalinaKarmen Niekłonice UKJ0n1050,33
15Zakrzewski MichałDimaxHubertus Biały Bór0n1241,18
16Szczepankowska IzabelaCastorKarmen Niekłonice UKJ0n1256,58
17Piotrowska MartynaCzamaraKaja Grzybowo0n1257,40
18Tarasek KrzysztofZiezo BailoKoncepta Szczecin0n
19Śnioch SaraTamburynekDako-Galant Skibno0n
20-33Cesarczyk KarolinaImperatorElcon Szczecin4n
20-33Grembowski PatrykSan SpecjalKarmen Niekłonice UKJ4n
20-33Jarecki JakubMetroHubertus Biały Bór4n
20-33Kopyłowska AnastazjaTroszekDako-Galant Skibno4n
20-33Koschelorz MaximLord BoninKarmen Niekłonice4n
20-33Kostrzewska EmiliaHarfaJKS Koszalin4n
20-33Krupska AnnaHektorJKS Koszalin4n
20-33Moroz JacekPokusaKaja Grzybowo4n
20-33Rajnert KamilSexHubertus Biały Bór4n
20-33Stawujak AnnaRovigoHubertus Biały Bór4n
20-33Tarasek KrzysztofZiezo BailoKoncepta Szczecin4n
20-33Wilczewska-Jakób AnetaAlderonHubertus Biały Bór4n
20-33Wilczewska-Jakób AnetaAlderonHubertus Biały Bór4n
20-33Zdanowska JoannaOtyliaDragon Nowielice4n
35-39Kuśmierkowska AnetaLubańDąb Dębno8n
35-39Lipkowski Jerzy JurandHubertus Biały Bór LKS8n
35-39Łata NataliaArizonaKarmen Niekłonice8n
35-39Samol MonikaCzarKarmen Nieklonice8n
35-39Szuraj TadeuszFinarettaKarmen Niekłonice UKJ8n
40Lipkowski Jerzy JurandHubertus Biały Bór LKS12n
41Kaźmierkiewicz KrzysztofCenterDragon Nowielice16n
Karlińska AgataKasandraKarmen Niekłonice UKJelim
Kostrzewska EwelinaNebascoJKS Koszalinelim
Padrak ŁucjaFamiliaAgnes Niemierzyno UKJelim
Padrak ŁucjaFamiliaAgnes Niemierzyno UKJelim.
Walczak NataliaKraterCapri Białokury UKJelim.
Parametry Konkursu:
I faza
Wys. przeszkód: 100 cm
Ilość przeszkód: 7
Ilość skoków: 8
Dystans: 300 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 56 s
II faza
Wys. przeszkód: 100 cm
Ilość przeszkód: 4
Ilość skoków: 4
Dystans: 230 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 43 s
Sędzia Główny: Tomasz Mitura
Sędzia stylu: Janusz Bobik
Gospodarz toru: Janusz Bobik
Komisja sędziowska:
Tomasz Mitura
Zofia H. Jezierska
Marek Chojnacki




Fot. Zofia Halina Jezierska


Wyniki - Konkurs nr. 3, Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
MiejsceZawodnikKońKlubPunktyCzas
1Rajnert KamilChiwienHubertus Biały Bór4443,64
2Bobik JanIndiraDragon Nowielice4444,84
3Sokołowska JoannaKaszmirLotna Słupsk4447,39
4Moroz JacekPokusaKaja Grzybowo4448,61
5Kostrzewska EmiliaBeltonaJKS Koszalin4450,50
6Nicpoń AdamIsaAgro-Pol Trzebiatów4451,00
7Tarasek KrzysztofKarlssonKoncepta Szczecin4451,75
8Wołoszyn AureliaJulianitoJKS Koszalin4452,01
9Januszewska BożenaBaryczaJKS Koszalin4452,28
10Tarasek KrzysztofCassandraKoncepta Szczecin4454,59
11Spisak PawełDewin Du MauryDako-Galant Skibno4455,98
12Kuśmierkowska KamilaCassini KamaDąb Dębno4456,22
13Stawujak AnnaRovigoHubertus Biały Bór4148,81
14Grosicka JoannaTeksasSkibno JKS4151,03
15Krupska AnnaHektorJKS Koszalin4160,99
16Grembowski PatrykSan SpecjalKarmen Niekłonice UKJ3949,49
17Tarasek KrzysztofCarpinoKoncepta Szczecin3950,08
18Cesarczyk KarolinaImperatorTornado Szczecin3953,22
19Kuśmierkowska AnetaLubańDąb Dębno3954,30
20Januszewska BożenaArszenikJKS Koszalin3851,01
21Cesarczyk KarolinaIdalisElcon Szczecin3852,08
22Zakrzewski MichałDimaxHubertus Biały Bór3858,38
23Wrońska KatarzynaShułkanBłysk Zieleniewo3747,74
24Kowalczyk MartaKarinaKarmen Niekłonice UKJ3752,19
25Januszewska MariaBujwidDragon Nowielice3351,54
26Jarecki JakubDarwinHubertus Biały Bór3351,81
27Kiempa MateuszBianolaLotna Słupsk2850,34
28Jarecki JakubMetroHubertus Biały Bór2453,87
29Samol MonikaCzarKarmen Nieklonice1555,14
Koschelorz MaximLord BoninKarmen Niekłoniceelim.
Kostrzewska EwelinaNebascoJKS Koszalinelim.
Kostrzewska EwelinaSzajtanJKS Koszalinelim.
Malec MagdalenaKalinaKarmen Niekłonice UKJelim.
Polikowski SławomirOrdonAgro-Pol Trzebiatówelim.
Polikowski SławomirCaprisAgro-Pol Trzebiatówelim.
Szczepankowska IzabelaCastorKarmen Niekłonice UKJelim.
Parametry konkursu:
Wys. przeszkód: 110 cm
Ilość przeszkód: 8
Ilość skoków: 8
Dystans: 330 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 61 s.
Sędzia Główny: Tomasz Mitura
Sędzia stylu: Janusz Bobik
Gospodarz toru: Janusz Bobik
Komisja sędziowska:
Tomasz Mitura
Zofia H. Jezierska
Marek Chojnacki



Wyniki - Konkurs nr. 4, Klasy N dwufazowy
MiejsceZawodnikKońKlubPunkty I fazyCzas I fazyPunkty II fazyCzas II fazy
1Kuśmierkowska KamilaDentonDąb Dębno0n024,56
2Tarasek KrzysztofCarpianoKoncepta Szczecin0n028,11
3Nicpoń AdamAmaranthusAgro-Pol Trzebiatów0n028,22
4Nicpoń AdamCaprisAgro-Pol Trzebiatów0n028,31
5Tarasek KrzysztofCarpinoKoncepta Szczecin0n028,39
6Rajnert KamilChiwienHubertus Biały Bór0n424,68
7Nicpoń AdamLassiniAgro-Pol Trzebiatów0n426,78
8Nicpoń AdamIsaAgro-Pol Trzebiatów0n427,33
9Januszewska BożenaBaryczaJKS Koszalin0n429,30
10Nicpoń AdamColomboAgro-Pol Trzebiatów0n431,51
11Lipiński Piotr MarlonAgro-Pol Trzebiatów0n537,98
12-15Bobik JacekLoxleyKJ Hippika Polonia Słupno4n
12-15Kiempa MateuszBianolaLotna Słupsk4n
12-15Kostrzewska EmiliaBeltonaJKS Koszalin4n
12-15Kuśmierkowska KamilaIbixDąb Dębno4n
16Spisak PawełHalogenDako-Galant Skibno773,59
17-19Bobik JanIndiraDragon Nowielice8n
17-19Lipiński Piotr RatinaAgro-Pol Trzebiatów8n
17-19Wrońska KatarzynaShułkanBłysk Zieleniewo8n
20Januszewska BożenaArszenikJKS Koszalin12n
21Krupska AnnaNeksjaJKS Koszalin1678,00
Bobik JanMiss GermanyDragon Nowieliceelim.
Kostrzewska EwelinaSzajtanJKS Koszalinelim.
Sokołowska JoannaKaszmirLotna Słupskelim.
Spisak PawełDewin Du MauryDako-Galant Skibnorez.
Parametry Konkursu:
I faza:
Wys. przeszkód: 120 cm
Ilość przeszkód: 8
Ilość skoków: 9
Dystans: 340 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 63 s.
II faza:
Wys. przeszkód: 120 cm
Ilość przeszkód: 4
Ilość skoków: 4
Dystans: 200 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 37 s.
Sędzia Główny: Tomasz Mitura
Sędzia stylu: Janusz Bobik
Gospodarz toru: Janusz Bobik
Komisja sędziowska:
Tomasz Mitura
Zofia H. Jezierska
Marek Chojnacki


Wyniki - Konkurs nr 5, Klasy C zwykły z rozgrywką
MiejsceZawodnikKońKlubPunkty przeb. podst.Czas przeb. podst.Punkty rozgr.Czas rozgr.
1Bobik JacekTaunusKJ Hippika Polonia Słupno079,82021,09
2Kuśmierkowska KamilaDentonDąb Dębno072,75022,03
3Nicpoń AdamLassiniAgro-Pol Trzebiatów082,02022,82
4Kuśmierkowska KamilaIbixDąb Dębno070,52420,77
5Bobik JacekRovettoKJ Hippika Polonia Słupno080,28424,59
6Bobik JacekLibanKJ Hippika Polonia Słupno471,89
7Bobik JacekLoxleyDragon Nowielice472,88
8Nicpoń AdamColomboAgro-Pol Trzebiatów474,44
9Spisak PawełHalogenDako-Galant Skibno478,54
10Tarasek KrzysztofCarpianoKoncepta Szczecin587,06
11Krupska AnnaNeksjaJKS Koszalin876,63
12Nicpoń AdamAmaranthusAgro-Pol Trzebiatów879,97
13Lipiński Piotr MarlonAgro-Pol Trzebiatów9101,25
14Lipiński Piotr RatinaAgro-Pol Trzebiatów1283,17
15Bobik JanMiss GermanyDragon Nowielice23111,23
Parametry Konkursu:
Przebieg podstawowy:
Wys. przeszkód: 130 cm
Ilość przeszkód: 10
Ilość skoków: 11
Dystans: 450 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 84 sek.
Rozgrywka:
Wys. przeszkód: 130 cm
Ilość przeszkód: 4
Ilość skoków: 4
Dystans: 150 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 28 sek.
Sędzia Główny: Tomasz Mitura
Sędzia stylu: Janusz Bobik
Gospodarz toru: Janusz Bobik
Komisja sędziowska:
Tomasz Mitura
Zofia H. Jezierska
Marek Chojnacki
konny, jezdziecki, koński
komentarz[97] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki [Mon, 21 Aug 2017 15:05:41 +0200] 0.155 s