Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Baileys - pasze dla koni
konie
konie
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
sas
konie
konie
asda
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > Zawody w Poznaniu - 30-31.08.2008
konny, końskie

II Otwarte Mistrzostwa Poznania w   WKKW
 pod patronatem Pana Macieja Frankiewicza
Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania
30-31. sierpnia 2008

Wyniki końcowe
Ujeż.Teren.Skoki
Lp.ZawodnikKońStartWynik %Pkt.kar.Pkt.kar.ter.Pkt.kar.czasPkt.kar. SumaPkt.kar.Pkt.kar.czasPkt.kar.Suma
1Bartosz Humpich LKS Cwał PoznańFalkonet -/-/-/-/-09:3072,08 %41,9000 41,900041,9
2Jakub Kolańczyk LKS Cwał PoznańSekret -/-/-/-/-09:1862,50 %56,3000 56,300056,3
3Marcin Komosa LKS Cwał PoznańGrenadier -/-/-/-/-/-09:1261,67 %57,5000 57,500057,5
4Aleksandra Lauk BKS Kłos BudzyńSpring Star -/-/-/-/-09:0064,58 %53,1000 53,11201265,1
5Ewa Kurnik BKS Kłos BudzyńPagaj -/-/-/-/-09:0661,25 %58,1205,225,2 83,31601699,3
Jeroen Bronnenberg BKS Kłos BudzyńAkt -/-/-/-/-09:2458,33 %62,5EEE E
Sędziowie: Jerzy Łukomski, Mirosław Szłapka





II Otwarte Mistrzostwa Poznania w Ujeżdżeniu
 pod patronatem Pana Macieja Frankiewicza
Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania
30 sierpnia 2008

Klasyfikacja końcowa
Lp.ZawodnikKońStartWynik %Wynik %Suma %
1Jagienka Łukomska KJ Rancho PoznańFlying Dancer -/-/-/-/-/-11:2177,60 %74,57 %152,17 %
2Natalia Knypińska LKS Cwał PoznańRuczaj -/-/-/-/-12:5266,00 %71,14 %137,14 %
3Adrianna Menes KJ Lotus PoznańCorleo -/-/-/-/-11:5668,80 %67,43 %136,23 %
4Aleksandra Lauk BKS Kłos BudzyńDukat -/-/-/-/-11:4268,00 %66,86 %134,86 %
5Małgorzata Mucha KJ Lotus PoznańIlmer -/-/-/-/-12:0367,20 %64,86 %132,06 %
6Anna Kuczyńska KJ Rancho PoznańSplit -/-/-/-/-11:3565,20 %65,71 %130,91 %
7Agata Świechowicz JKS Elcon SzczecinBacardi -/-/-/-/-/-11:0766,40 %63,43 %129,83 %
8Katarzyna Zakrzewska LKS Cwał PoznańForteca -/-/-/-/-12:3866,40 %62,29 %128,69 %
9Ewa Kurnik BKS Kłos BudzyńAldo -/-/-/-/-11:4964,80 %57,71 %122,51 %
10Zofia Czwojdrak KJ KietlówBlerio -/-/-/-/-/-12:5961,60 %60,29 %121,89 %
11Agnieszka Mossakowska KJ CWJNelina -/-/-/-/-12:4562,50 %58,86 %121,36 %
12Marta Lis KJ Oxer WtórekTafir -/-/-/-/-/-11:0060,80 %58,86 %119,66 %
13-14Ewa Rzyczniak SKJ Gryf Biały Bór Panicz -/-/-/-/-12:1060,40 %58,00 %118,40 %
13-14Izabela Waleńska KJ ZagórówAvero II -/hol/92/siwy/ogier/-/-/wał.Urszula Farysej12:2460,40 %58,00 %118,40 %
15Katarzyna Przewoźna LKS Cwał PoznańOrtogan -/-/-/-/-12:1760,00 %55,14 %115,14 %
16Kinga Szczepańska -Bohun -/-/-/-/-/-12:3156,40 %58,57 %114,97 %
17Krzysztof Komorowski JKS Elcon SzczecinMaverick -/-/-/-/-/-11:1455,20 %58,86 %114,06 %
18Julia Kubicka KJ Rancho PoznańOvjer -/-/-/-/-/-11:2860,80 %48,29 %109,09 %


II Otwarte Mistrzostwa Poznania w Ujeżdżeniu, Skokach oraz  WKKW
 pod patronatem Pana Macieja Frankiewicza
Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania
30-31. sierpnia 2008

Konkurs towarzyski LL nr 1, dokładności bez rozgrywki
Lp.ZawodnikKońWynikCzas
1-15Aleksandra Mudry KJ Hubertus LusowoLucky -/-/-/-/-/0norma
1-15Anna Nowacka -Justa -/-/-/-/-/0norma
1-15Blanka Ferdynus -Bombel -/-/-/-0norma
1-15Jakub Szelangiewicz -Cyrli -/-/-/-/-0norma
1-15Jędrzej Haręźlak -Columbia -/-/-/-/-0norma
1-15Joanna Haręźlak -Bopulia -/-/-/-/-/-0norma
1-15Joanna Kopaczyk KJ Hubertus LusowoArgan -/-/-/-/-0norma
1-15Joanna Kopaczyk KJ Hubertus LusowoArgan -/-/-/-/-0norma
1-15Joanna Starkowska -Erbi -/-/-/-/-0norma
1-15Joanna Starkowska -Erbi -/-/-/-/-0norma
1-15Joanna Walkiewicz KJ Lotus PoznańRapier -/-/-/-/-/-0norma
1-15Katarzyna Olejnik JUKS MieczewoRoma -/-/-/-/-/-/0norma
1-15Marta Sołtysiak Stajnia SwadzimBora -/-/-/-/-0norma
1-15Wojciech Słomski -Tamburello Ladroni -/-/-/-/-/-0norma
1-15Wojciech Słomski -Tamburello Ladroni -/-/-/-/-/-0norma
16-23Łukasz Waszak JUKS MieczewoGabor -/-/-/-/-/-4norma
16-23Bartosz Waszak niezrzeszonyCyklon -/-/-/-/-4norma
16-23Łukasz Waszak JUKS MieczewoGabor -/-/-/-/-/-4norma
16-23Bartosz Waszak niezrzeszonyCyklon -/-/-/-/-4norma
16-23Jędrzej Haręźlak -Columbia -/-/-/-/-4norma
16-23Agata Radeberg KJ Profil PiłaEnzo -/-/-/-/-4norma
16-23Małgorzata Nowak niezrzeszonaRami -/-/-/-/-4norma
16-23Małgorzata Nowak niezrzeszonaRami -/-/-/-/-4norma
24-26Jakub Szelangiewicz -Cyrli -/-/-/-/-8norma
24-26Joanna Starkowska -Erbi -/-/-/-/-8norma
24-26Blanka Ferdynus -Bombel -/-/-/-8norma
Marta Sołtysiak Stajnia SwadzimBora -/-/-/-/-E
Anna Grycz -Miłka -/-/-/-/-E
Anna Grycz -Miłka -/-/-/-/-E
Anna Nowacka -Justa -/-/-/-/-/E
Aleksandra Mudry KJ Hubertus LusowoLucky -/-/-/-/-/E


Konkurs towarzyski L nr 2, zwykły

Lp.ZawodnikKońWynikCzas
1Agnieszka Szubert LKJ Abaria IwnoQuantum Lass -/-/-/-/-027,65
2Agnieszka Szubert LKJ Abaria IwnoQuantum Lass -/-/-/-/-028,87
3Katarzyna Olejnik JUKS MieczewoRoma -/-/-/-/-/-/031,02
4Joanna Walkiewicz KJ Lotus PoznańRapier -/-/-/-/-/-043,43
5Marika Oleksiak -Pers -/-/-/-/-045,44
6Hubert ArtymowiczZalwo -/-/-/-047,87
7Hubert ArtymowiczEnio -/-/-/-440,63
8Sławomir Pinkowski KJ KietlówCezar -/-/-/-/-441,00
9Marek Wojnowski SJ BaborówkoGard -/-/-/-/-442,37
10Joanna Walkiewicz KJ Lotus PoznańRapier -/-/-/-/-/-446,28
11Hubert ArtymowiczZalwo -/-/-/-448,00
12Karolina Pinkowska niezrzeszonyCezar -/-/-/-/-449,84
13Hubert ArtymowiczEnio -/-/-/-839,00
14Marek Wojnowski SJ BaborówkoGard -/-/-/-/-840,03
15Agata Radeberg KJ Profil PiłaPad B -/-/-/-/-845,84
16Agata Radeberg KJ Profil PiłaEnzo -/-/-/-/-1243,82
Joanna Haręźlak -Bopulia -/-/-/-/-/-E
Karolina Pinkowska niezrzeszonyCezar -/-/-/-/-E



II Otwarte Mistrzostwa Poznania w Ujeżdżeniu, Skokach oraz  WKKW
 pod patronatem Pana Macieja Frankiewicza
Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania
30-31. sierpnia 2008

Konkurs Mistrzowski
klasa L klasa P
Lp.ZawodnikKońWynikCzas WynikCzas
1Agnieszka Szubert LKJ Abaria IwnoLexus -/-/-/-/-0norma 048,16
2Mirela Dołomisiewicz LJKS Piaf ŻołędowoBoliwia -/-/-/-/-/-0norma 049,16
3Jan Kurek KJ Abakus KaczynaPaco -/-/-/-/-0norma 050,59
4Paulina Kucharska KJ KiekrzHeban -/-/-/-/-0norma 066,46
5Maksymilian Wechta KJ Wechta RosnówkoCalanda -/-/-/-/-0norma 446,63
6Karol Komin SJ BaborówkoRona K -/-/-/-/-0norma 452,31
7Aleksandra Lauk BKS Kłos BudzyńDukat -/-/-/-/-0norma 461,12
8Arkadiusz Fimmel JUKS MieczewoDon Robin F -/-/-/-/-0norma 462,31
9Julia Tabaka LKJ Abaria IwnoOlgida -/-/-/-/-/-0norma 472,65
10Marika Oleksiak -Pers -/-/-/-/-0norma 472,80
11Anna Maria Klimowska niezrzeszonaSalvador -/-/-/-/-/-0norma 477,00
12Kinga Szczepańska -Bohun -/-/-/-/-/-0norma 855,32
13Małgorzata Mucha KJ Lotus PoznańIlmer -/-/-/-/-0norma 860,75
14Zuzanna Bartoszewska Stajnia SwadzimRatan -/-/-/-/-0norma 871,56
15Joanna Dąbrowska KJ Hubertus LusowoLefini -/-/-/-/-/-0norma 1277,00
16Łukasz Wasilewski HBC LasociceWavantos -/-/-/-/-0norma 1678,00
17-19Łukasz Wasilewski HBC LasociceRonald -/-/-/-/-0norma
17-19Arkadiusz Fimmel JUKS MieczewoLeandro F -/-/-/-/-0norma
17-19Łukasz Wasilewski HBC LasociceChellano's Boy DZ -/-/-/-/-0norma
20-24Maksymilian Wechta KJ Wechta RosnówkoCamillo Son -/-/-/-/-4norma
20-24Roxenna Boersma HBC LasociceRosalie -/-/-/-/-4norma
20-24Joanna Kopania KJ Rancho PoznańLorenzo -/-/-/-/-/4norma
20-24Hubert Tabaka LKJ Abaria IwnoWetlina -/-/-/-/-/-4norma
20-24Marek Wojnowski SJ BaborówkoBinola -/-/-/-/-4norma
25-27Jeroen Bronnenberg BKS Kłos BudzyńAldo -/-/-/-/-8norma
25-27Mateusz Żurawski -Dakar -/-/-/-/-/-8norma
25-27Roxenna Boersma HBC LasociceBeny -/-/-/-/-8norma
Marta Sołtysiak Stajnia SwadzimPegaz -/-/-/-/-E
Anna Kuczyńska KJ Rancho PoznańSplit -/-/-/-/-E
Daria Ratajczak KJ Abakus KaczynaDrops -/-/-/-/-E
Ewa Kurnik BKS Kłos BudzyńPagaj -/-/-/-/-rezyg
konny, jezdziecki, koński
komentarz[16] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki 2.823 s