Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Baileys - pasze dla koni
konie
konie
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
Baileys - alimentos para cavalos
konie
konie
agrogora.swf
konie
konie
arch.voltahorse.pl
konie
konie
sas
konie
konie
asda
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > Grabówka 2008
konny, końskie
Dnia 31 sierpnia 2008r na terenie Klubu Jeździeckiego Zagłoba w Grabówce k/Białegostoku miały miejsce "IV Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody Grabówka 2008".
W imprezie wzięło udział ponad 30 zawodników przy dopingu kiluset osób publiczności. Zostało rozegranych pięć konkursów. Pierwszy konkurs (wysokość przeszkód 80 cm) dla młodych koni i początkujących jeźdźców ukonczyło bezbłednie 22 pary. Zwycięzcą drugiego konkursu klasy L (wysokość przeszkód 100cm) został Eugeniusz Walczuk na koniu Pireus , drugie miejsce zajęła Emilia Walczuk na koniu Aranio oboje z KJ Kavalkada, trzecie Krzysztof Kuraszyk i Łagisia z JKS Karolina Mińsk Mazowiecki. W klasie L "licencyjny", konkurs 3 (wysokość przeszkód 100 cm) zawodnicy jechali na ocenę stylu jazdy. Zwycięzcą została Justyna Pyziołek z Siedlc na koniu Pałasz.W konkursie klasy P ( wysokość przeszkód 110cm) piersze miejsce wywalczył Michał Waszczeniuk na koniu Hary z KJ Galop Kozienice, drugie Eugeniusz Walczuk na koniu Pireus, a trzecie Krzysztof Kuraszyk na Łagisi. W ostatnim konkursie klasy N ( wysokość przeszkód 120cm) pierwsze miejsce również zdobył Michał Waszczeniuk, drugie Beata Gałązka na koniu Noris z JKS Karolina, a trzecie Krzysztof Kuraszyk na Harry Blue.
Impreza stała się atrakcyjnym widowiskiem dla miłośników jeździectwa jak i dla tej publiczności, która z końmi nie ma styczności. Zmagania zawodników obserwowała kilkusetosobowa rzesza kibiców. W przerwach pomiędzy konkursami widzowie mogli obejrzeć pokaz fitness Klubu Fitness FENIX oraz pokaz Kadrylu Jeździeckiego w wykonaniu jeźdźców z Klubu Jeździeckiego Zagłoba w Grabówce, organizatora zawodów.
Serdeczne podziękowania od organizatorów dla wszystkich zawodników za udział w rywalizacji sportowej, kibicom za doping oraz patronom medialnym i sponsorom bez których taka impreza nie miałaby miejsca. Dodatkowe podziękowania dla osób, które przygotowywały zawody.


konny, jezdziecki, koński
komentarz[0] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki 2.368 s