Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > "Grand Prix Czempiń 2008"
konny, końskie

III Regionalne Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Czempiń "Grand Prix Czempiń 2008"


Konkurs nr: 1 LL dokładności bez rozgrywki.
MiejNazwa koniazawodnik / klub pktczas
sce
1-19 Babilon Katarzyna Strzelczyk/KJ Artemor Czempiń0 44.37
1-19 LION Monika Wolsztyńska/KJ Salar0 44.41
1-19 Vektra Marek Kopras/Kopras sp zoo0 51.55
1-19 BORTA Katarzyna Komorska/Racocki KJ0 44.80
1-19 Vektra Marek Kopras/Kopras sp zoo0 50.70
1-19 Mistral Przemysław Siczyński/Racocki KJ0 48.88
1-19 HIPIS Barbara Rennert/LKS "Cwał" w Poznaniu0 52.46
1-19 Camaro Adam Kolanowski/LKS "Cwał" w Poznaniu0 53.79
1-19 Cyklamen II Michał Przybylski/niezrzeszony0 48.61
1-19 KOSTEK Anna Nowicka/KJ Gołębin Stary0 46.89
1-19 Pik Santara Anna Zemer(J91)/KJ Gołębin Stary0 50.34
1-19 Szalur Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem"0 50.21
1-19 Filutek Katarzyna Strzelczyk/KJ Artemor Czempiń0 56.34
1-19 Zuline Krzysztof Mikołajczak/KJ"Agro-Handel Śrem"0 43.91
1-19 DIANA Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem"0 52.18
1-19 Zuline Krzysztof Mikołajczak/KJ"Agro-Handel Śrem"0 44.22
1-19 THE LITTLE PINK Michał Przybylski/niezrzeszony0 48.51
1-19 SCALLY Roksana Pawlak/KJ Gołębin Stary0 46.39
1-19 Eter Zuzanna Tecław/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo0 47.37
20-27 Tornado Michał Przybylski/niezrzeszony4 50.08
20-27 Rodan Joanna Komorniczak/KJ Dominanta Kicin4 46.05
20-27 HIPIS Barbara Rennert/LKS "Cwał" w Poznaniu4 50.68
20-27 M-Harpella Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem"4 51.01
20-27 Szalur Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem"4 48.59
20-27 SCALLY Roksana Pawlak/KJ Gołębin Stary4 45.85
20-27 Erbi Joanna Walkiewicz/KJ "Lotus" Poznań4 49.19
20-27 Erbi Joanna Walkiewicz/KJ "Lotus" Poznań4 53.12
28-29 ARGON Łukasz Smoczyk/Racocki KJ7 67.08
28-29 DIANA Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem"7 68.45
30-34 Tornado Michał Przybylski/niezrzeszony8 48.03
30-34 PARADA Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem"8 54.22
30-34 Pik Santara Anna Zemer(J91)/KJ Gołębin Stary8 46.49
30-34 Alex Zuzanna Tecław/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo8 41.35
30-34 Arthus Maja Skowronek/KJ"Agro-Handel Śrem"8 55.30
35 PARADA Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem"9 75.19
36 Cyklamen II Michał Przybylski/niezrzeszony11 84.04
37 Alex Zuzanna Tecław/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo14 63.91
- Babilon Katarzyna Strzelczyk/KJ Artemor Czempiń eliminacja
- Camaro Adam Kolanowski/LKS "Cwał" w Poznaniu eliminacja
- M-Harpella Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem" eliminacja
- KOSTEK Anna Nowicka/KJ Gołębin Stary eliminacja


Konkurs nr: 2 L dwufazowy.
MiejNazwa koniazawodnik / klub I fazaII faza
scepktczaspktczas
1 Rokator Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem"0 45.71 0 19.57
2 Markiza Roman Bartkowiak/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo0 46.49 0 20.69
3 THE LITTLE PINK Michał Przybylski/niezrzeszony0 46.92 0 22.07
4 Maskado Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem"0 46.88 0 22.47
5 Hortella Maria Nowicka/KJ Gołębin Stary0 47.15 0 22.61
6 Artedeusz Magorzata Ciesielska(J90)/KJ"Agro-Handel Śrem"0 41.63 0 23.50
7 Nirwana Łukasz Krajewski/Racocki KJ0 44.50 0 24.05
8 Ibiza Magorzata Ciesielska(J90)/KJ"Agro-Handel Śrem"0 46.31 0 24.56
9 Neo Estera Szeląg/Kopras sp zoo0 46.14 0 25.53
10 Jałowcówka Tomasz Mielcarek/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo0 48.37 4 23.76
11 Liwia Mateusz Wojciechowski(MJ87)/KJ"Agro-Handel Śrem"0 47.54 4 24.48
12 ARGON Łukasz Smoczyk/Racocki KJ0 47.74 4 26.51
13 Belfast Olga Możejko(MJ89)/KJ Gołębin Stary0 48.14 4 30.51
14 Gelandini Marcin Bętkowski(MJ88)/JKS"FER WIĘCKOWICE"0 50.38 5 35.56
15 Chelon Łukasz Krajewski/Racocki KJ0 43.29 7 41.21
16 Ravel Marta Józefowska(JM93)/KJ Gołębin Stary0 43.26 9 33.97
17 Dar Robert Ratajczak/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo0 44.06 12 46.85
18 BORTA Katarzyna Komorska/Racocki KJ0 40.99 eliminacja
19 Corrado Boy Estera Szeląg/Kopras sp zoo0 47.68 eliminacja
20 LION Monika Wolsztyńska/KJ Salar0 48.30 eliminacja
21 Mistral Przemysław Siczyński/Racocki KJ0 51.08 eliminacja
22 Saladyn Sławomir Klóska/KJ "Lotus" Poznań0 52.43 eliminacja
23 Kuźnik Ada Szajdak/LKS "Cwał" w Poznaniu4 45.38 -
24 Eter Zuzanna Tecław/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo4 45.45 -
25 Pik Santara Anna Zemer(J91)/KJ Gołębin Stary4 47.69 -
26 Libero A Łukasz Krajewski/Racocki KJ4 48.83 -
27 Persja Mateusz Wojciechowski(MJ87)/KJ"Agro-Handel Śrem"4 50.11 -
28 Rodan Joanna Komorniczak/KJ Dominanta Kicin4 50.64 -
29 Erbi Joanna Walkiewicz/KJ "Lotus" Poznań4 50.77 -
30 KOSTEK Anna Nowicka/KJ Gołębin Stary6 64.81 -
31 Filutek Katarzyna Strzelczyk/KJ Artemor Czempiń8 41.66 -
32 Ismena Łukasz Krajewski/Racocki KJ10 62.16 -
- Arthus Maja Skowronek/KJ"Agro-Handel Śrem" eliminacja
- Wednesday Monika Kocięcka(MJ89)/KJ "RANCHO" w POZNANIU eliminacja


Konkurs nr: 3 P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem-zwykły.
MiejNazwa koniazawodnik / klub pktczas
sce
1 Caravella Antoni Chłapowski/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo44 38.00
2 Vloret B Krzysztof Mikołajczak/KJ"Agro-Handel Śrem"44 38.50
3 Wareg Krzysztof Mikołajczak/KJ"Agro-Handel Śrem"44 38.79
4 Shrek Sławomir Klóska/KJ "Lotus" Poznań44 41.46
5 Grog Łukasz Smoczyk/Racocki KJ44 42.57
6 RELAX Marta Józefowska(JM93)/KJ Gołębin Stary44 43.05
7 Hortella Maria Nowicka/KJ Gołębin Stary44 43.74
8 Goldika Sławomir Klóska/KJ "Lotus" Poznań44 46.53
9 Nirwana Łukasz Krajewski/Racocki KJ44 47.10
10 Kuźnik Ada Szajdak/LKS "Cwał" w Poznaniu44 49.32
11 Jałowcówka Tomasz Mielcarek/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo44 49.80
12 Koliber Antoni Chłapowski/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo44 50.40
13 Corrado Boy Estera Szeląg/Kopras sp zoo44 50.79
14 Udola B Marcin Bętkowski(MJ88)/JKS"FER WIĘCKOWICE"44 52.09
15 Roma Przemysław Olejnik/KS "IDMAR" KRAJKOWO41 49.51
16 Aloscha Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem"39 41.88
17 CYRON Klaudyna Błaszak(J92)/LKS "Cwał" w Poznaniu39 54.50
18 Malajka Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem"39 54.82
19 Gardenia Łukasz Smoczyk/Racocki KJ37 37.72
20 Dux Roman Bartkowiak/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo37 40.23
21 Neo Estera Szeląg/Kopras sp zoo37 41.40
22 TIGRA Katarzyna Komorska/Racocki KJ36 47.69
23 Loretto Antoni Chłapowski/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo34 57.21
24 Hester Magda Szymaniak/KJ Salar34 77.97
25 Chelon Łukasz Krajewski/Racocki KJ32 46.36
26 Faworyt Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem"31 60.16
27 Maskado Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem"30 51.06
28 Markiza Roman Bartkowiak/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo29 45.56
29 Arena Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem"28 66.82
30 Ismena Łukasz Krajewski/Racocki KJ27 73.05
31 Libero A Łukasz Krajewski/Racocki KJ25 53.87
32 Saladyn Sławomir Klóska/KJ "Lotus" Poznań23 54.71
33 Czeczotka Michał Nowacki/POSADOWSKIE TOWARZYSTWO JEŹDZIECKIE12 38.09
34 Kantara Łukasz Troszczyński/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo12 38.94
35 LARGO Łukasz Krajewski/Racocki KJ12 39.06
36 Rokator Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem"12 40.89
37 Luksor Łukasz Troszczyński/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo12 43.28
38 Belfast Olga Możejko(MJ89)/KJ Gołębin Stary12 43.46
39 Artedeusz Magorzata Ciesielska(J90)/KJ"Agro-Handel Śrem"12 43.81
40 Ravel Marta Józefowska(JM93)/KJ Gołębin Stary12 46.22
41 Rodolfo Olga Możejko(MJ89)/KJ Gołębin Stary7 45.72
42 Strofa Krzysztof Mikołajczak/KJ"Agro-Handel Śrem"5 37.70
43 Ibiza Magorzata Ciesielska(J90)/KJ"Agro-Handel Śrem"5 47.78
- Wednesday Monika Kocięcka(MJ89)/KJ "RANCHO" w POZNANIU eliminacja


Konkurs nr: 4 N zwykły z rozgrywką.
MiejNazwa koniazawodnik / klub podstawowyrozgrywka
scepktczaspktczas
1 Vloret B Krzysztof Mikołajczak/KJ"Agro-Handel Śrem"0 62.27 0 36.77
2 CYRON Klaudyna Błaszak(J92)/LKS "Cwał" w Poznaniu0 65.95 0 40.75
3 Faworyt Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem"0 67.96 0 41.09
4 GIORGIO Magorzata Ciesielska(J90)/KJ"Agro-Handel Śrem"0 62.87 4 34.42
5 Dux Roman Bartkowiak/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo0 59.04 4 35.31
6 RELAX Marta Józefowska(JM93)/KJ Gołębin Stary0 60.90 4 37.89
7 Dok Olga Możejko(MJ89)/KJ Gołębin Stary0 65.94 4 39.96
8 TIGRA Łukasz Smoczyk/Racocki KJ0 64.78 4 41.16
9 Udola B Marcin Bętkowski(MJ88)/JKS"FER WIĘCKOWICE"0 65.38 4 45.47
10 Caravella Antoni Chłapowski/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo0 62.41 5 47.45
11 Czeczotka Michał Nowacki/POSADOWSKIE TOWARZYSTWO JEŹDZIECKIE0 66.17 8 31.49
12 Shrek Sławomir Klóska/KJ "Lotus" Poznań0 62.42 8 34.50
13 Malajka Natalia Włodarczak/KJ"Agro-Handel Śrem"0 69.80 12 41.91
14 Wareg Krzysztof Mikołajczak/KJ"Agro-Handel Śrem"4 60.78 -
15 Nasturcja Tomasz Mielcarek/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo4 61.54 -
16 DONNA ROBINIA Łukasz Troszczyński/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo4 64.06 -
17 Kantara Łukasz Troszczyński/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo4 65.40 -
18 Goldika Sławomir Klóska/KJ "Lotus" Poznań4 68.58 -
19 Grog Łukasz Smoczyk/Racocki KJ4 70.93 -
20 Vivaro Rafał Choynowski/KJ Gołębin Stary6 76.62 -
21 Gardenia Łukasz Smoczyk/Racocki KJ8 63.25 -
22 Rodolfo Olga Możejko(MJ89)/KJ Gołębin Stary8 66.39 -
23 Jakucja Tomasz Mielcarek/KJ Centrum Hipiki Jaszkowo11 79.84 -
24 Aloscha Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem"12 67.45 -
25 LARGO Łukasz Krajewski/Racocki KJ17 72.47 -
- Roma Przemysław Olejnik/KS "IDMAR" KRAJKOWO eliminacja
- Strofa Krzysztof Mikołajczak/KJ"Agro-Handel Śrem" eliminacja
- Hester Magda Szymaniak/KJ Salar eliminacja
- Arena Joanna Krzyżostaniak/KJ"Agro-Handel Śrem" eliminacja
konny, jezdziecki, koński
komentarz[0] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki [Sat, 27 Sep 2014 22:03:58 +0200] 1.315 s