Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Hodowla i chów koni > POLAGRA 2005 - wyniki
konny, końskie

POLAGRA 2005


Klacz Tomyra śl - czempion
Foto: Marta Staszczak

Protokół z Komisyjnej Oceny Koni rasy czystej krwi arabskiej

Komisja w składzie:
Izabela Pawelec - Zawadzka
Władysław Byszewski
Jürgen Müller
L.p. Wystawca Adres wystawcy Nazwa konia Nr kat Rasa Płeć Pkt Medal
1. Michał Bogajewicz SKA Niewierz, woj. wielkopolskie MANGO 3 oo og. 39,00 srebrny
2. SK Michałów 28-411 Michałów, woj. świętokrzyskie GASPAR 4 oo og. 40,00 złoty
3. SK Michałów 28-411 Michałów, woj. świętokrzyskie GRAFIK 5 oo og. 39,00 srebrny
4. SK Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski, woj. lubelskie POGANIN 6 oo og. 41,00 złoty CZEMPION
5. SK Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski, woj. lubelskie SALAR 7 oo og. 40,00 złoty
6. SK Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski, woj. lubelskie EURYKLES 8 oo og. 41,00 złoty WICE-CZEMPION
7. Michał Bogajewicz SKA Niewierz, woj. wielkopolskie GROTESKA 9 oo kl. 40,33 złoty
8. Lech Błaszczyk GRH Słowianin, Goszczynno 14, 99-107 Daszyna EKSPIACJA 10 oo kl. 40,33 złoty
9. SO Białka 22-300 Krasnystaw, woj. lubelskie EMIKA 11 oo kl. 44,33 złoty
10. SO Białka 22-300 Krasnystaw, woj. lubelskie HULA 12 oo kl. 44,33 złoty
11. SK Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski, woj. lubelskie EUTONA 13 oo kl. 42,67 złoty
12. SK Michałów 28-411 Michałów, woj. świętokrzyskie PALMIRA 14 oo kl. 45,00 złoty CZEMPION
13. SK Michałów 28-411 Michałów, woj. świętokrzyskie ESPADRILLA 15 oo kl. 44,33 złoty WICE-CZEMPION


Protokół z Komisyjnej Oceny Koni rasy małopolskiej

Komisja w składzie:
Andrzej Goraus
Janusz Lawin
Jürgen Müller
Jarosław Szymoniak
L.p. Wystawca Adres wystawcy Nazwa konia Nr kat Rasa Płeć Pkt Medal
1. SK Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski, woj. lubelskie EFEKT 23 m og. 37,00 srebrny
2. Krzysztof Tyszko SK Widzów, 95-080 Tuszyn, woj. łódzkie MEFISTO 24 m og. 35,25 srebrny
3. SK Walewice 99-423 Bielawy, woj. łódzkie FILANTROP 25 m og. 36,50 srebrny
4. SO Bogusłwice 97-320 Wolbórz, woj. łódzkie GHANA 27 m og. 36,25 srebrny
5. SK Walewice 99-423 Bielawy, woj. łódzkie HINDUS 28 m og. 42,50 złoty CZEMPION
6. Sławomir Bubas ul. Opolska 19, 91-420 Łódź MONSUN 29 m og. 38,00 srebrny WICE-CZEMPION
7. SK Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski, woj. lubelskie EMINENCJA 32 m kl. 41,00 złoty
8. SK Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski, woj. lubelskie ESTYMA 33 m kl. 41,75 złoty CZEMPION
9. SK Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski, woj. lubelskie ESENCJA 34 m kl. 41,75 złoty WICE-CZEMPION
10. SK Walewice 99-423 Bielawy, woj. łódzkie DIAGNOZA 36 m kl. 40,00 złoty
11. SK Walewice 99-423 Bielawy, woj. łódzkie HESTIA 37 m kl. 38,25 srebrny
12. SK Walewice 99-423 Bielawy, woj. łódzkie LAGUNA 38 m kl. 41,75 złoty



Klacz Tomyra śl - czempion
Foto: Marta Staszczak

Protokół z Komisyjnej Oceny Koni rasy wielkopolskiej

Komisja w składzie:
Andrzej Goraus
Janusz Lawin
Jürgen Müller
Jarosław Szymoniak
L.p. Wystawca Adres wystawcy Nazwa konia Nr kat Rasa Płeć Pkt Medal
1. SO Gniezno ul. Kłeckoska 14, 62-200 Gniezno, woj. wielkopolskie EGER 39 wlkp og. 38,00 srebrny
2. SO Sieraków ul. Stadnina 14, 64-410 Sieraków PROTEST 43 wlkp og. 38,00 srebrny
3. SO Sieraków ul. Stadnina 14, 64-410 Sieraków POLDER 46 wlkp og. 35,00 srebrny
4. Jarosław Baran ul. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gd. WUDU 47 wlkp og. 40,25 złoty WICE-CZEMPION
5. Jarosław Baran ul. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gd. HOLLY WIND 48 wlkp og. 40,25 złoty CZEMPION
6. SK Dębno Dębno 1 A, 55-140 Żmigród, woj. wielkopolskie GALIA 51 wlkp kl. 42,25 złoty WICE-CZEMPION
7. Henryk Święcicki Baborówko, 64-500 Szamotuły, woj. wielkopolskie FUKSJA 52 wlkp kl. 39,50 srebrny
8. Agnieszka Polednia ul. Wołodyjowskiego 6/45, 15-287 Białystok CZARUSIA 55 wlkp kl. 38,50 srebrny
9. SK Dobrzyniewo Dobrzyniewo 23, 89-311 Falmierowo, woj. wielkopolskie BARBARA 56 wlkp kl. 42,00 złoty
10. SK Liski 11-200 Bartoszyce, woj. warmińsko-mazurskie PANNA 58 wlkp kl. 40,25 złoty
11. SK Liski 11-200 Bartoszyce, woj. warmińsko-mazurskie LOLITA 59 wlkp kl. 42,25 złoty CZEMPION
12. SK Liski 11-200 Bartoszyce, woj. warmińsko-mazurskie CYNTIA 60 wlkp kl. 39,00 srebrny


Protokół z Komisyjnej Oceny Koni rasy polski koń szlachetny półkrwi

Komisja w składzie:
Andrzej Goraus
Janusz Lawin
Jürgen Müller
Jarosław Szymoniak
L.p. Wystawca Adres wystawcy Nazwa konia Nr kat Rasa Płeć Pkt Medal
1. Andrzej Wojciechowski Marianowo Brodowskie 5, 63-000 Środa Wlkp. DENAR 62 sp og. 41,00 złoty WICE-CZEMPION
2. Marek Fimmel ul. Żabikowska 30, 62-052 Komorniki, woj. wielkopolskie QUIDAM F 63 sp og. 39,25 srebrny
3. SO Bogusłwice 97-320 Wolbórz, woj. łódzkie KWAZAR 64 sp og. 39,25 srebrny
4. SO Starogard Gd. ul. Mickiewicza 13, 83-200 Starogard Gd. SARATOW 66 sp og. 39,75 srebrny
5. SO Łąck ul. Amazonki 3, 05-520 Łąck DŻAHIL 68 sp og. 46,25 złoty CZEMPION
6. Zbigniew Koperski ul. Ogrodowa 30 B, 09-100 Ilino, woj. mazowieckie SPARTA V 69 sp kl. 41,25 złoty WICE-CZEMPION
7. Paweł Mazurek Panków, 58-100 Świdnica, woj. dolnośląskie POMPEA 70 sp kl. 41,25 złoty CZEMPION
8. Kwiron Juszczak ul. Wrzosowa 11, 62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie EROTESSA 73 sp kl. 38,75 srebrny
9. SK Racot ul. Dworcowa 5, 64-000 Kościan, woj. wielkopolskie GRATKA 74 sp kl. 40,50 złoty
10. SK Racot ul. Dworcowa 5, 64-000 Kościan, woj. wielkopolskie GRENADA 75 sp kl. 38,50 srebrny
11. SK Rzeczna 14-400 Pasłęk, woj. pomorskie HIPIA 77 sp kl. 37,25 srebrny
12. SK Rzeczna 14-400 Pasłęk, woj. pomorskie SESJA 78 sp kl. 36,00 srebrny



Ogier LOKAN śl - czempion
Foto: Marta Staszczak

Protokół z Komisyjnej Oceny Koni rasy śląskiej

Komisja w składzie:
Wojciech Ganowicz
Marek Gibała
Janusz Lawin
L.p. Wystawca Adres wystawcy Nazwa konia Nr kat Rasa Płeć Pkt Medal
1. SO Bogusławice 97-320 Wolbórz, woj. łódzkie ARAMIS 80 śl. og. 37,67 srebrny
2. SO Bogusławice 97-320 Wolbórz, woj. łódzkie BAVENTO 81 śl. og. 42,33 złoty
3. SO Bogusławice 97-320 Wolbórz, woj. łódzkie PEGAZ 82 śl. og. 39,00 srebrny
4. SO Klikowa ul. Klikowska 304, 33-102 Tarnów SUBIEKT 84 śl. og. 39,00 srebrny
5. SO Łąck ul. Amazonki 3, 05-520 Łąck NEOFITA 86 śl. og. 39,33 srebrny
6. SO Książ ul. Jeździecka 3, 58-306 Wałbrzych ARSENAŁ 87 śl. og. 43,67 złoty WICE-CZEMPION
7. SO Książ ul. Jeździecka 3, 58-306 Wałbrzych LOKAN 88 śl. og. 45,00 złoty CZEMPION
8. SO Książ ul. Jeździecka 3, 58-306 Wałbrzych BOHUN 90 śl. og. 41,33 złoty
9. SO Książ ul. Jeździecka 3, 58-306 Wałbrzych BANDERA 94 śl. kl. 38,67 srebrny
10. Beata Kapica Krasiejów, ul. Sporacka 78, 46-040 Ozimek, woj. opolskie ŁUPAWA 95 śl. kl. 39,33 srebrny
11. Dariusz Śmichura Godzieszowa 2, 55-095 Mirków, woj. dolnośląskie BARONIA 96 śl. kl. 39,67 srebrny
12. Dariusz Śmichura Godzieszowa 2, 55-095 Mirków, woj. dolnośląskie TOMYRA 97 śl. kl. 44,00 złoty CZEMPION
13. Jan Wawrzynów Mnichowice 38, 55-020 Żórawina, woj. dolnośląskie ELVITA 98 śl. kl. 43,67 złoty
14. Maria Szymańska Olszowa, ul. Hodowlana 1/1, 47-141 Ujazd, woj. opolskie ŁUBNICA 99 śl. kl. 41,00 złoty
15. Dorota Szorc Pławna 37, 59-623 Lubomierz, woj. dolnośląskie IZERA 101 śl. kl. 44,00 złoty WICE-CZEMPION
16. Dorota Szorc Pławna 37, 59-623 Lubomierz, woj. dolnośląskie LOKASTA 102 śl. kl. 43,33 złoty
17. Klub Jeździecko-Strzelecki „JAKO” Jarantów 48, 62-814 Blizanów, woj. wielkopolskie ESTRADA 105 śl. kl. 40,33 złoty
18. Klub Jeździecko-Strzelecki „JAKO” Jarantów 48, 62-814 Blizanów, woj. wielkopolskie TUNIKA 108 śl. kl. 42,33 złoty


Protokół z Komisyjnej Oceny Koni rasy polski koń zimnokrwisty

Komisja w składzie:
Wojciech Ganowicz
Zbigniew Jaworski
Wiesław Niewiński
L.p. Wystawca Adres wystawcy Nazwa konia Nr kat Rasa Płeć Pkt Medal
1. SO Kętrzyn ul. Bałtycka 1, 11-400 Kętrzyn BRUTUS 109 z og. 41,67 złoty
2. SO Kętrzyn ul. Bałtycka 1, 11-400 Kętrzyn LISTOPAD 110 z og. 41,67 złoty
3. SO Kętrzyn ul. Bałtycka 1, 11-400 Kętrzyn PABLO 111 z og. 43,00 złoty WICE-CZEMPION
4. Stanisław Jesionek Gulinek 22, 26-652 Zakrzew, woj. mazowieckie VIGOR 113 z og. 42,00 złoty
5. Marek Markowski Łubno, 96-315 Wiskitniki, woj. mazowieckie BITNY 114 z og. 40,67 złoty
6. Roman Szultka Sąpolno 69 F, 77-320 Przechlewo, woj. pomorskie LOTRAM 121 z og. 43,67 złoty CZEMPION
7. Jerzy Kondratiuk Ciełuszki 10, 16-060 Zabłudów, woj. podlaskie BURGUNDA 123 z kl. 42,00 złoty
8. Henryk Strzelecki ul. Wojska Polskiego 22 A, 18-400 Łomża BONA 125 z kl. 46,33 złoty CZEMPION
9. SK Nowe Jankowice 86-320 Łasin, woj. kujawsko-pomorskie BIEDRONKA 126 z kl. 44,67 złoty WICE-CZEMPION
10. SK Nowe Jankowice 86-320 Łasin, woj. kujawsko-pomorskie CEZA 127 z kl. 42,67 złoty
11. SK Nowe Jankowice 86-320 Łasin, woj. kujawsko-pomorskie STEFANIA 129 z kl. 41,67 złoty
12. Paweł Witek Rożnowo 103, 64-600 Oborniki, woj. wielkopolskie CZARA 130 z kl. 40,00 złoty



Ogier LOKAN śl - czempion
Foto: Marta Staszczak

Protokół z Komisyjnej Oceny Koni rasy huculskiej

Komisja w składzie:
Marek Gibała
Andrzej Goraus
Iwona Tomczyk - Wrona
L.p. Wystawca Adres wystawcy Nazwa konia Nr kat Rasa Płeć Pkt Medal
1. ZD IZ Odrzechowa 38-530 Zarszyn, woj. podkarpackie GIEWONT 131 hc og. 41,00 złoty
2. SKH Gładyszów Gładyszów 53, 38-315 Uście Gorlickie NOMINAŁ 132 hc og. 41,00 złoty WICE-CZEMPION
3. SKH Gładyszów Gładyszów 53, 38-315 Uście Gorlickie NUBIS 133 hc og. 40,33 złoty
4. SKH Gładyszów Gładyszów 53, 38-315 Uście Gorlickie POWIEW 134 hc og. 41,33 złoty CZEMPION
5. SKH Gładyszów Gładyszów 53, 38-315 Uście Gorlickie PROMIEŃ 135 hc og. 39,33 srebrny
6. SKH Gładyszów Gładyszów 53, 38-315 Uście Gorlickie OPAR 136 hc og. 37,00 srebrny
7. ZD IZ Odrzechowa 38-530 Zarszyn, woj. podkarpackie WESTALKA 138 hc kl. 42,67 złoty CZEMPION
8. ZD IZ Odrzechowa 38-530 Zarszyn, woj. podkarpackie WÓDKA 139 hc kl. 40,00 złoty
9. Krzysztof Chomicz Gruszczyn, ul. Modrzewiowa 7, 62-006 Kobylnica, woj. wielkopolskie PREHYBA 141 hc kl. 41,00 złoty WICE-CZEMPION
10. Krzysztof Chomicz Gruszczyn, ul. Modrzewiowa 7, 62-006 Kobylnica, woj. wielkopolskie WISIA 142 hc kl. 39,00 srebrny
11. Krzysztof Chomicz Gruszczyn, ul. Modrzewiowa 7, 62-006 Kobylnica, woj. wielkopolskie PAPROTNA 143 hc kl. 34,33 -


Protokół z Komisyjnej Oceny Koni rasy konik polski

Komisja w składzie:
Zbigniew Jaworski
Wiesław Niewiński
Iwona Tomczyk - Wrona
L.p. Wystawca Adres wystawcy Nazwa konia Nr kat Rasa Płeć Pkt Medal
1. SK Dobrzyniewo Dobrzyniewo 23, 89-311 Falmierowo NISZ 144 kn og. 42,67 złoty
2. SK Dobrzyniewo Dobrzyniewo 23, 89-311 Falmierowo KOMES 145 kn og. 43,33 złoty CZEMPION
3. PHR SK Kobylniki Stacja Nasienna Kobylniki, 64-000 Kościan, woj. wielkopolskie KNOP 146 kn og. 43,00 złoty WICE-CZEMPION
4. PHR SK Kobylniki Stacja Nasienna Kobylniki, 64-000 Kościan, woj. wielkopolskie MENTOL 148 kn og. 39,67 srebrny
5. SO Sieraków ul. Stadnina 14, 64-410 Sieraków Wlkp. HORST 149 kn og. 41,67 złoty
6. SO Sieraków ul. Stadnina 14, 64-410 Sieraków Wlkp. JAR 150 kn og. 42,67 złoty
7. SK Dobrzyniewo Dobrzyniewo 23, 89-311 Falmierowo NAMITKA 152 kn kl. 42,67 złoty
8. SK Dobrzyniewo Dobrzyniewo 23, 89-311 Falmierowo TALIA 153 kn kl. 41,00 złoty
9. SK Dobrzyniewo Dobrzyniewo 23, 89-311 Falmierowo TERA 154 kn kl. 41,33 złoty
10. SO Sieraków ul. Stadnina 14, 64-410 Sieraków Wlkp. HUMUSA 155 kn kl. 43,00 złoty WICE-CZEMPION
11. PHR SK Kobylniki Stacja Nasienna Kobylniki, 64-000 Kościan, woj. wielkopolskie MEKKA 157 kn kl. 43,33 złoty CZEMPION
12. PHR SK Kobylniki Stacja Nasienna Kobylniki, 64-000 Kościan, woj. wielkopolskie KARTA 158 kn kl. 42,33 złoty
konny, jezdziecki, koński
komentarz[3] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki 1.535 s