Volta - koń, konie, jeździectwo, jazda konna
koń, konie, jeździec, jeździectwo, jazda konna

koń, konie, jazda konna, jeździectwo, portal jeździecki, jazdy konne

szukaj:
Menu głównekonie
konie
konie
Działy
konie
konie
Końskie motto: konie
konie
konie
Najczęściej czytane
konie
konie
koń, konie

Artykuły > Wyniki zawodów konnych > ZO w skokach Leszno 23-25.04.2004
konny, końskie

Ogólnopolskie Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody
Leszno, 23-25 kwietnia 2004r.
JKS Przybyszewo przy Wyższej Szkole Marketingu i Zarz?dzania w Lesznie
WYNIKI KOŃCOWE
DZIEŃ 1 - 23.04.2004
Konkurs nr 0 - P - na styl - konie 5-letnie - Eliminacje do MPMK


MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzas
1SantosŁukasz AppelJKS Przybyszewo7,982,12
2SennaŁukasz AppelJKS Przybyszewo7,677,62
3--4Landjonker SPiotr SawickiKJ Lotus Poznań7,581,10
3--4ContendusAdam KubackiBKS Kłos Budzyń7,582,05
5--7BaronSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna776,85
5--7Lacoste De La CoureŁukasz BrzóskaPosadowskie Towarzystwo JeĽdzieckie780,59
5--7SokratesŁukasz AppelJKS Przybyszewo790,61
8--9Alcatraz LTomasz PawlickiKJ Lotus Poznań6,974,45
8--9HelanisMarlena Kra?nikPKJ Bracia Romanowscy6,987,08
10AtosAleksandra LusinaKJ Bonin Łobez6,485,74
11Sir NeelAdam KubackiBKS Kłos Budzyń5,983,30
12AsztorEwa MazurowskaPKJ Bracia Romanowscy5,177,70
13Marakaibo PSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna4,785,08
14Laurine Du LibaireŁukasz BrzóskaPosadowskie Towarzystwo JeĽdzieckie4,492,86
15AriadosBorys Kramer (JM.1989)BKS Kłos BudzyńBO115,84
 CamertonMirosław OwczarekKJ GalinyELI 
 HańczaMirosław OwczarekKJ GalinyELI 



Konkurs nr 1 - C - na styl - Runda Młodych Koni (6 i 7 lat)

MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzas
1Orlando - PlusTomasz KleinKJ Turbud Brzeg7,977,46
2MyladyKrzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko7,881,86
3LeoKrzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko7,780,94
4CalvadosPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław7,681,84
5AlccataKarol Komin (J.1987)KJ Hubertus Lusowo7,576,21
6SofiaPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław7,182,50
7BakszyszBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław776,12
8DumaTomasz PyrekOSK Michalscy Trzebnica6,980,42
9Volkswagen RametAdam KubackiBKS Kłos Budzyń6,878,87
10ZoltanMirosław OwczarekKJ Galiny6,678,70
11VipJacek Mierzwiński (J.1987)KJ Pegaz Chwałowice6,579,95
12GamboTomasz PyrekOSK Michalscy Trzebnica6,483,43
13HektorJacek TokarskiKJ Bachmat Wrocław5,882,27
14CapriWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo5,691,28
15Larissa 664Łukasz AppelJKS Przybyszewo4,791,88
16CybernetykWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS PrzybyszewoBO107,08



Konkurs nr 2 - C - zwykły (MR)

MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasNagroda
1RubikonPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław063,61700 PLN
2ChwałaTomasz KleinKJ Turbud Brzeg064,39500 PLN
3KaliniecEwa MazurowskaPKJ Bracia Romanowscy064,51400 PLN
4AtyllaPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław064,75300 PLN
5ImpulsMarlena Kra?nikPKJ Bracia Romanowscy068,98200 PLN
6Konkret 2Krzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko069,3575 PLN
7BakszyszBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław073,5575 PLN
8CartierKatarzyna PoetschkeKJ WSG Jeziorki Osieczna076,1975 PLN
9CanteroPiotr SawickiKJ Lotus Poznań077,0075 PLN
10Tamiro 7Katarzyna PoetschkeKJ WSG Jeziorki Osieczna080,56 
11DunajBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław462,54 
12Lugana HKrzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko466,78 
13ButanSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna472,22 
14O'KeyBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław472,86 
15GamboTomasz PyrekOSK Michalscy Trzebnica474,25 
16FamaEwelina DulewiczKJ Sawanna Konin476,97 
17ParnasDawid WojciechowskiKJ Agrohandel ?rem482,52 
18Luna VeraWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo483,06 
19GrandiosoWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo587,81 
20KantorMarlena Kra?nikPKJ Bracia Romanowscy862,14 
21CzarodziejSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna877,89 
22BabimostDawid WojciechowskiKJ Agrohandel ?rem878,29 
23LandoAleksandra LusinaKJ Bonin Łobez881,82 
24VictoriaDominik KrawczykJKS Przybyszewo883,52 
25SolferinoMateusz MrugałaLKJ Moszna985,15 
26OdilloMarek LewickiLKS Dragon Nowielice986,24 
27GardeniaSandra PiwowarczykKJ Turbud Brzeg1195,25 
28NavarinaEwa MazurowskaPKJ Bracia Romanowscy1274,47 
29HektorJacek TokarskiKJ Bachmat Wrocław1281,38 
30Carat 43Tomasz KleinKJ Turbud Brzeg1386,45 
31MaaikŁukasz AppelJKS Przybyszewo13100,05 
32Dusza AlbaEwa NiestrawskaJKS Hanna1677,96 
33Pablito VIreneusz GancarzKKJ Sawanna Konin1680,62 
34DumaTomasz PyrekOSK Michalscy Trzebnica2186,37 
 BatystSylwia Bana?JKS PrzybyszewoELI  
 SambraEwelina DulewiczKJ Sawanna KoninELI  



Konkurs nr 3 - C - zwykły dla juniorów (RJ)

MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasNagroda
1AlccataKarol Komin (J.1987)KJ Hubertus Lusowo478,16700 PLN
2OratorJacek Mierzwiński (J.1987)KJ Pegaz Chwałowice1279,45 


Konkurs nr 4 - CC1 - zwykły (DR)

MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasNagroda
1BelgiaDawid RakoczyKJ Agro-Handel ?rem067,81800 PLN
2NugatMarek LewickiLKS Dragon Nowielice083,90600 PLN
3SaragossaMichał Ziębicki (J.1987)WLKS Krakus Kraków085,45400 PLN
4Cama's PaminaSandra PiwowarczykKJ Turbud Brzeg397,76300 PLN
5HarperDawid RakoczyKJ Agro-Handel ?rem472,31200 PLN
6DywizjaPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław477,84 
7Carat 43Tomasz KleinKJ Turbud Brzeg482,81 
8DunajBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław873,50 
9OdilloMarek LewickiLKS Dragon Nowielice877,21 
10ChwałaTomasz KleinKJ Turbud Brzeg880,26 
11LiberatorSylwia Bana?JKS Przybyszewo899,23 
12Rapsody Vant Hof ZMateusz MrugałaLKJ Moszna1387,86 
13Every WaySylwia Bana?JKS Przybyszewo1389,45 
14LandoAleksandra LusinaKJ Bonin Łobez1788,30 
15Pablito VIreneusz GancarzKKJ Sawanna Konin2485,57 
 GardeniaSandra PiwowarczykKJ Turbud BrzegREZ  



DZIEŃ 2 - 24.04.2004
Konkurs nr 0 - P - na styl - konie 5-letnie - Eliminacje do MPMK



MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzas
1Sir NeelAdam KubackiBKS Kłos Budzyń7,859,21
2SantosŁukasz AppelJKS Przybyszewo7,757,62
3Landjonker SPiotr SawickiKJ Lotus Poznań7,656,86
4AsztorEwa MazurowskaPKJ Bracia Romanowscy7,456,04
5--6SennaŁukasz AppelJKS Przybyszewo7,259,32
5--6ContendusAdam KubackiBKS Kłos Budzyń7,261,61
7BaronSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna6,858,68
8CamertonMirosław OwczarekKJ Galiny6,457,69
9Alcatraz LTomasz PawlickiKJ Lotus Poznań6,356,07
10--12Laurine Du LibaireŁukasz BrzóskaPosadowskie Towarzystwo JeĽdzieckie647,77
10--12Lacoste De La CoureŁukasz BrzóskaPosadowskie Towarzystwo JeĽdzieckie660,92
10--12HelanisMarlena Kra?nikPKJ Bracia Romanowscy662,91
13AtosAleksandra LusinaKJ Bonin Łobez5,666,61
14Marakaibo PSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna4,268,82
15SokratesŁukasz AppelJKS Przybyszewo4,171,58
16HańczaMirosław OwczarekKJ GalinyBO114,52
 AriadosBorys Kramer (JM.1989)BKS Kłos BudzyńELI 


Konkurs nr 5 - C - na styl - (RMK 6 i 7 lat)

MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzas
1MyladyKrzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko8,161,91
2--3Orlando - PlusTomasz KleinKJ Turbud Brzeg7,664,23
2--3ZoltanMirosław OwczarekKJ Galiny7,664,62
4--5DumaTomasz PyrekOSK Michalscy Trzebnica7,360,78
4--5Larissa 664Łukasz AppelJKS Przybyszewo7,368,49
6CybernetykWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo7,165,07
7--8GamboTomasz PyrekOSK Michalscy Trzebnica6,559,98
7--8CapriWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo6,566,06
9SofiaPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław6,360,60
10VipJacek Mierzwiński (J.1987)KJ Pegaz Chwałowice6,159,66
11BakszyszBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław5,766,87
12LeoKrzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko5,662,49
13Volkswagen RametAdam KubackiBKS Kłos Budzyń5,462,55
14CalvadosPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław4,176,38
15HektorJacek TokarskiKJ Bachmat WrocławBO59,92


Konkurs nr 6 - C - dwufazowy (MR)

    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzasNagroda
1AtyllaPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław053,87027,81700 PLN
2Konkret 2Krzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko056,03031,17500 PLN
3OdilloMarek LewickiLKS Dragon Nowielice056,71031,27400 PLN
4CanteroPiotr SawickiKJ Lotus Poznań056,75032,77300 PLN
5ImpulsMarlena Kra?nikPKJ Bracia Romanowscy053,37034,38200 PLN
6KaliniecEwa MazurowskaPKJ Bracia Romanowscy049,67035,2775 PLN
7CartierKatarzyna PoetschkeKJ WSG Jeziorki Osieczna053,18035,7475 PLN
8Dusza AlbaEwa NiestrawskaJKS Hanna053,88037,8275 PLN
9GrandiosoWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo055,73040,6375 PLN
10BabimostDawid WojciechowskiKJ Agrohandel ?rem054,78830,26 
11DumaTomasz PyrekOSK Michalscy Trzebnica054,75835,60 
12VictoriaDominik KrawczykJKS Przybyszewo057,69839,77 
13ParnasDawid WojciechowskiKJ Agrohandel ?rem057,731045,24 
14Larissa 664Łukasz AppelJKS Przybyszewo160,70   
15NavarinaEwa MazurowskaPKJ Bracia Romanowscy448,99   
16NilM?ciwoj Kiecoń (J.1987)LUKS Nysa Gubin451,16   
17DunajBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław452,80   
18BakszyszBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław455,43   
19SambraEwelina DulewiczKJ Sawanna Konin456,84   
20O'KeyBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław456,87   
21GardeniaSandra PiwowarczykKJ Turbud Brzeg769,01   
22OratorJacek Mierzwiński (J.1987)KJ Pegaz Chwałowice852,82   
23CybernetykWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo859,14   
24HektorJacek TokarskiKJ Bachmat Wrocław1171,01   
25Pablito VIreneusz GancarzKKJ Sawanna Konin1256,61   
26RycerzSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna1256,86   
27CapriWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo1258,54   
28LandoAleksandra LusinaKJ Bonin Łobez1258,77   
29Tamiro 7Katarzyna PoetschkeKJ WSG Jeziorki Osieczna1674,10   
30GrandieM?ciwoj Kiecoń (J.1987)LUKS Nysa Gubin1864,84   
31SolferinoMateusz MrugałaLKJ Moszna2160,06   
 FamaEwelina DulewiczKJ Sawanna KoninELI    
 BatystSylwia Bana?JKS PrzybyszewoELI    


Konkurs nr 7 - C - dwufazowy (RJ)



    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzasNagroda
1NilM?ciwoj Kiecoń (J.1987)LUKS Nysa Gubin054,18032,96700 PLN
2AlccataKarol Komin (J.1987)KJ Hubertus Lusowo056,33433,06500 PLN
3SilverMateusz Wojciechowski (J.1987)KJ Agrohandel ?rem456,25   
4VipJacek Mierzwiński (J.1987)KJ Pegaz Chwałowice459,37   
5OratorJacek Mierzwiński (J.1987)KJ Pegaz Chwałowice856,50   
 GrandieM?ciwoj Kiecoń (J.1987)LUKS Nysa GubinELI    


Konkurs nr 8 - CC1 - dwufazowy (DR)

    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasCzasBłędyNagroda
1DywizjaPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław055,2131,34 800 PLN
2Lugana HKrzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko057,0631,51 600 PLN
3CourtŁukasz AppelJKS Przybyszewo057,4132,483,00400 PLN
4ChwałaTomasz KleinKJ Turbud Brzeg059,2733,563,00300 PLN
5Carat 43Tomasz KleinKJ Turbud Brzeg058,6933,98 200 PLN
6SaragossaMichał Ziębicki (J.1987)WLKS Krakus Kraków060,0836,713,00150 PLN
7BabimostDawid WojciechowskiKJ Agrohandel ?rem055,9541,573,00150 PLN
8Every WaySylwia Bana?JKS Przybyszewo054,9349,626,00 
9KantorMarlena Kra?nikPKJ Bracia Romanowscy452,42   
10Rapsody Vant Hof ZMateusz MrugałaLKJ Moszna457,93   
11Cama's PaminaSandra PiwowarczykKJ Turbud Brzeg461,00   
12LiberatorSylwia Bana?JKS Przybyszewo463,19   
13DunajBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław854,66   
14ButanSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna857,12   
15O'KeyBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław857,49   
16SilverMateusz Wojciechowski (J.1987)KJ Agrohandel ?rem858,84   
17NugatMarek LewickiLKS Dragon Nowielice861,52   
18MaaikŁukasz AppelJKS Przybyszewo966,06   
19Pablito VIreneusz GancarzKKJ Sawanna Konin1258,70   
20RubikonPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław1382,38   
21SolferinoMateusz MrugałaLKJ Moszna1469,75   
22Luna VeraWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo1656,80   
23LandoAleksandra LusinaKJ Bonin Łobez2059,03   
 CzarodziejSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki OsiecznaELI    


DZIEŃ 3 - 25.04.2004
Konkurs 0 - P - na styl - konie 5-letnie - Eliminacje do MPMK



MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzas
1Sir NeelAdam KubackiBKS Kłos Budzyń8,254,36
2SantosŁukasz AppelJKS Przybyszewo852,79
3SennaŁukasz AppelJKS Przybyszewo7,855,94
4Landjonker SPiotr SawickiKJ Lotus Poznań7,649,92
5Marakaibo PSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna7,350,12
6Laurine Du LibaireŁukasz BrzóskaPosadowskie Towarzystwo JeĽdzieckie7,248,75
7Lacoste De La CoureŁukasz BrzóskaPosadowskie Towarzystwo JeĽdzieckie7,153,27
8SokratesŁukasz AppelJKS Przybyszewo6,852,35
9ContendusAdam KubackiBKS Kłos Budzyń6,556,36
10AtosAleksandra LusinaKJ Bonin Łobez6,454,30
11AsztorEwa MazurowskaPKJ Bracia Romanowscy6,148,92
12BaronSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna5,752,57
13--15HelanisMarlena Kra?nikPKJ Bracia RomanowscyBO66,77
13--15HańczaMirosław OwczarekKJ GalinyBO67,15
13--15CamertonMirosław OwczarekKJ GalinyBO80,47
 AriadosBorys Kramer (JM.1989)BKS Kłos BudzyńELI 


Konkurs nr 9 - o wzrastaj?cym stopniu trudno?ci z Jokerem

MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasNagroda
1Luna VeraWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo4448,08500 PLN
2OratorJacek Mierzwiński (J.1987)KJ Pegaz Chwałowice4342,56300 PLN
3GrandieM?ciwoj Kiecoń (J.1987)LUKS Nysa Gubin4347,88200 PLN
4Carat 43Tomasz KleinKJ Turbud Brzeg3760,40150 PLN
5ParnasDawid WojciechowskiKJ Agrohandel ?rem3561,67100 PLN
6Tamiro 7Katarzyna PoetschkeKJ WSG Jeziorki Osieczna3347,15 
7CalvadosPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław2572,82 
8RubikonPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław1239,41 
9Volkswagen RametAdam KubackiBKS Kłos Budzyń1243,33 
10BakszyszBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław1245,70 
11NavarinaEwa MazurowskaPKJ Bracia Romanowscy1247,37 
12CapriWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo1252,32 
13CybernetykWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo1255,06 
14SolferinoMateusz MrugałaLKJ Moszna951,25 
15CzarodziejSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna750,19 
16GardeniaSandra PiwowarczykKJ Turbud Brzeg646,78 
17O'KeyBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław648,56 
18HektorJacek TokarskiKJ Bachmat Wrocław546,72 
19RycerzSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna550,11 
 MaaikŁukasz AppelJKS PrzybyszewoELI  



Konkurs nr 10 - C - dwufazowy - FINAŁ Rundy Młodych Koni (6 i 7 lat)


    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzasNagroda
1MyladyKrzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko054,98025,36500 PLN
2LeoKrzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko053,73025,74350 PLN
3Orlando - PlusTomasz KleinKJ Turbud Brzeg056,14025,85 
4DumaTomasz PyrekOSK Michalscy Trzebnica453,70   
5SofiaPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław977,64   
 ZoltanMirosław OwczarekKJ GalinyELI    


Konkurs nr 11 - C - dwufazowy - FINAŁ Małej Rundy

    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ButanSławomir KaczmarekKJ WSG Jeziorki Osieczna054,30026,07800 PLN
2GrandiosoWeronika Sołtysiak (J.1986)JKS Przybyszewo053,26027,69600 PLN
3BabimostDawid WojciechowskiKJ Agrohandel ?rem050,35424,21400 PLN
4OdilloMarek LewickiLKS Dragon Nowielice049,94424,47300 PLN
5AtyllaPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław048,15425,20 
6Konkret 2Krzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko048,86426,49 
7CanteroPiotr SawickiKJ Lotus Poznań052,08427,19 
8CartierKatarzyna PoetschkeKJ WSG Jeziorki Osieczna051,36745,21 
9ImpulsMarlena Kra?nikPKJ Bracia Romanowscy048,50745,37 
10Dusza AlbaEwa NiestrawskaJKS Hanna046,94826,30 
11KaliniecEwa MazurowskaPKJ Bracia Romanowscy045,48826,37 
12VictoriaDominik KrawczykJKS Przybyszewo058,79833,36 
13DunajBeata SzuberKJ Bachmat Wrocław051,411227,19 
14Larissa 664Łukasz AppelJKS Przybyszewo452,73   
15SambraEwelina DulewiczKJ Sawanna Konin454,57   
16GamboTomasz PyrekOSK Michalscy Trzebnica849,41   


Konkurs nr 12 - C - dokładno?ci z rozgrywk? - FINAŁ Rundy Juniorów

      RozgrywkaRozgrywka 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzasNagroda
1SilverMateusz Wojciechowski (J.1987)KJ Agrohandel ?rem059,09  800 PLN
2VipJacek Mierzwiński (J.1987)KJ Pegaz Chwałowice858,59   
3NilM?ciwoj Kiecoń (J.1987)LUKS Nysa Gubin1872,27   
 AlccataKarol Komin (J.1987)KJ Hubertus LusowoELI    


Konkurs nr 13 - CC1/CC2 - GRAND PRIX

    I NawrótI NawrótII NawrótII Nawrót  
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPkt.CzasPkt.CzasSumaNagroda
1DywizjaPiotr MorsztynWKS ?l?sk Wrocław068,39047,6202000 PLN
2LiberatorSylwia Bana?JKS Przybyszewo070,95050,0901200 PLN
3NugatMarek LewickiLKS Dragon Nowielice071,70050,960800 PLN
4CourtŁukasz AppelJKS Przybyszewo467,59042,754600 PLN
5SaragossaMichał Ziębicki (J.1987)WLKS Krakus Kraków068,30446,594400 PLN
6Lugana HKrzysztof LudwiczakKJ Wechta Rosnówko466,24050,014 
7KantorMarlena Kra?nikPKJ Bracia Romanowscy464,11448,608 
8ChwałaTomasz KleinKJ Turbud Brzeg172,041250,2113 
9Cama's PaminaSandra PiwowarczykKJ Turbud Brzeg172,291355,2014 
10Rapsody Vant Hof ZMateusz MrugałaLKJ Moszna868,25    


Przygotowanie: HUBERTUS - Wawrzyniak&PrzewoĽny (c) 2003
konny, jezdziecki, koński
komentarz[0] | drukuj

Copyright (C) Volta 2008
koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki

Volta nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.

VOLTA - koń, konie, jazda konna, jeździectwo - KONIEczny portal jeździecki [Tue, 14 Oct 2014 21:49:58 +0200] 0.167 s